ПРОЙШЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКІ СІЛЬСЬКІ ЛІТНІ СПОРТИВНІ ІГРИ ОВІДІОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Кількість переглядів 278

Перші вихідні травня для жителів Овідіопольщини та району пройшли в ритмі спорту та здорової конкуренції. Дякуємо всім учасникам, які стали частиною щорічних Всеукраїнських сільських літніх спортивних ігор Овідіопольського району.

Атмосфера спорту та духу боротьби мотивувала наших спортсменів для досягнення високих результатів, серед яких були і призові місця. Змагання в групі «Армреслінгу» відобразили чудову підготовленість учасників, а саме:

• у категорії «70» – I місце зайняв Олійник Віталій (Кароліно Бугаз), II місце зайняв Погосян Армен (Овідіополь), на III місці опинився Погосян Вано (Овідіополь);
  • у категорії «90» – I місце посів Мойсеенко Олексій (Овідіополь), на II місці Скакун Андрій (Таїрове), III бронзове місце, закріпилося за Таросяном Ваге (Овідіополь);
  • у категорії «90+» I місце обійняв Мочернюк Дмитро, II позицію посів Ройченко Антон, III місце відійшло до Скалозуба Юрія.

Наступними змагалися учасники за першість в Гирьовому спорті і позиції розподілилися наступним чином:

• у категорії «70»: I місце обійняв Масловський Євген (Петродолина), II місце – Погосян Вано (Овідіополь) і III позицію зайняв Гриценко Михайло ( Великодолинське);
  • у категорії «90» I місце закріпилося за Брунько Владиславом (Петродолина), II місце Ройченко Антон (Овідіополь), III місце завоював Луцький Максим (Овідіополь);
  • у категорії «90+» переможне I місце виборов Костюшко Олексій (Петродолина), срібна II позиція дісталася Власенко Богдану (Овідіополь)та III місце посів Клюй Євген (Великодолинське).

Заключним етапом було Перетягування канату і, можем запевнити, це був найбільш хвилюючий момент у всьому перебігу змагань. Кожна команда проявила стрімку волю до перемоги, але в умовах здорової конкуренції, призові місця розділилися наступним чином: