ВБИВСТВО ФУТБОЛІСТА «ЛІДЕРА» – НОВІ ПОДРОБИЦІ, СВІДЧЕННЯ УЧАСНИКА ПОДІЇ

10 червня 2018 року в смт Великодолинське, біля жилого комплексу «Маріїнський», після конфлікту, який виник між Юрієм Змірлі та двома футболістами чорноморської команди «Лідер», від ножового поранення у серце загинув Віктор Шинкарук, а Вадим Шевцов з двома ножовими пораненнями знаходиться у лікарні.

Обидві сторони конфлікту звинувачують одне одну у нападі.

Версію футболістів розповіла дружина Вадима Шевцова Оксана. Зі слів Оксани, її муж заступився за Віктора, який до цього зробив зауваження Юрію Змірлі «Що ти там робиш», запідозривши того у пограбуванні автомобілю.

Сам Вадим мешкає у Великодолинському, а Віктор мешкав в Чорноморську з сестрою. Тієї ночі Вадим проводжав Віктора додому та намагався викликати таксі.

Сам Юрій Змірлі в перерві судового засідання розповів, що винуватцем конфлікту є Вадим Шевцов, а загиблий Віктор Шинкарук навпаки прохав Вадима не розвивати конфлікт.

Тієї ночі він збирав макулатуру, що є його постійним заняттям, а самі молодяки пристали до нього без всякої причини.

Застосування ножа Юрій Змірлі виправдовує тим, що у процесі бійки він попереджував хлопців про те, що має ножа, якого і застосував після побоювання значної втрати здоров’я.

Слідство більш дотримується версії Юрія Змірлі, повідомляючи, що є двоє свідків, які чули попередження Юрія про те, щоб його залишили у спокою та його попередження, що у нього є ніж.

За клопотанням слідчого, Овідіопольський суд застосував до Юрія Змірлі арешт на 30 днів. Адвокат підозрюваного пояснив, що буде наполягати на перекваліфікації звинувачення на самозахист і взагалі закриття провадження з причини групового нападу, під час якого не існує міри самооборони.

З залу судового засідання, журналісти
Роман Варшанидзе та Андрій Хлопчик

3+
Подiлитися:

10 Responses

 1. Местный сказав:

  Бомж случайно не из Правого Сектора?

  • Анонім сказав:

   Точно ні,це єліта новососіі рУцького мира

  • Люцифер сказав:

   Бомж из прихожан церкви МП. Он там постоянно лбом бился об пол. По этому стал нищебродом.

  • Анонім сказав:

   Нет

 2. Николай сказав:

  Роман неужели нельзя проверять орфографию статьи перед ее выпуском? Такое количество ошибок в каждой статье вызывает отвращение! ВЧІТЬ УКРАЇНСЬКУ МОВУ!!!

  • Вчимо, шановний. Вчимо. Перевіряти орфографія нікому. У нас немає коректора. Якщо бажаєте – ласково просимо.

  • Якщо Ви побачили помилку – будь ласка вкажіть де.

   • Анонім сказав:

    Да и в речи разговорной ошибки, и в подписях на видео тоже… что на русском, что на украинском. Что ж за журналисты такие? Дело то благое делаете, бесспорно. Но ещё бы орфографию, хоть одного языка подучить)

  • Виктория сказав:

   Да и в речи разговорной ошибки, и в подписях на видео тоже… что на русском, что на украинском. Что ж за журналисты такие? Дело то благое делаете, бесспорно. Но ещё бы орфографию, хоть одного языка подучить)

   • Виктория, а можно поконкретнее, какие Вы увидели ошибки и где? Укажите мы все исправим. Зачем писать общие фразы?