ПРАЦІВНИКИ КП «ВОДОПОСТАЧ» ВРЯТУВАЛИ ОВІДІОПОЛЬ ВІД КАТАСТРОФИ

14 липня 2018 року відбулось загоряння величезній території між селом Калаглія та селищем Овідіополь, біля звалища твердих побутових відходів, яку обслуговує КП «Водопостач». Вогонь навіть встиг перекинутися на саме звалище, проте завдяки зусиллям працівників комунального підприємства вдалося відкинути вогонь зі смітника і локалізувати загоряння до приїзду пожежних машин.

Доглядач звалища Валентина Архипова розповіла нам деякі подробиці того, що сталося (дивиться відео сюжет). У своїй розповіді Валентина особливо відзначила самовідданість:

 • керівника КП «Водопостач» Фесюка Геннадія Володимировича, завдяки чіткій і злагодженій організації якого процес ліквідації був успішним;
 • тракториста Саран Миколи Олександровича, який самовіддано боровся з вогнем на тракторі;
 • працівника звалища Домаскина Іван Михайловича, який вчасно побачив поширення вогню і приймав активну участь у ліквідації;
 • працівника звалища Коваля, який не дивлячись на закінчення його роботи, після нічної зміни повернувся і боровся зі стихією.

Ми впевнені, що і сама Валентина Архипова приймала активну участь в гасінні, але вона скромно промовчала про свої заслуги.

НУ ЩО Ж, ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ ВСІМ, ХТО РИЗИКУЮЧИ ЖИТТЯМ НЕ ДОПУСТИВ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ВОГНЮ на звалищі ТПВ і тим самим врятував селище Овідіополь від неминучої катастрофи.

Ми впевнені, що Овідіопольська селищна рада повинна зазначити всіх хто брав участь в боротьбі зі стихією.

З місця події, журналісти
Роман Варшанідзе і Андрій Хлопчик

10+
Подiлитися:

You may also like...

5 Responses

 1. ААА сказав:

  Браво работникам Премию не забудьте выделит Им ведь Жизнью рисковали Они\

 2. Фото сказав:

  Тут такое дело, те кто тушил молодцы.
  Фото дорожки которую построили через речку Скуртянку, дорожко то построили, а слив (отлив) некому? Еще один дождь и ее смоет!
  https://ibb.co/jj9BE8
  https://ibb.co/c9KNMo
  https://ibb.co/mx62Mo

 3. Работник свалки сказав:

  Валентина телезвезда!!!

 4. мы сказав:

  Лилия Ивановна это как то оценит ?

 5. Анонім сказав:

  сегодня что горело?пожарникам не дают поспать.