ЯК ГРОМАДЯНИН ПОНОВИВ СВОЇ ПРАВА ЗА ДОПОМОГОЮ ЖУРНАЛІСТІВ. ВИПАДОК В ДЕРЖГЕОКАДАСТРІ

18 липня 2018 року до нас звернувся наш давний знайомий Володимир Степанович Генсіцькій у якого виник конфлікт з начальником відділу Держгеокадастру в Овідіопольському районі Стеценко Надією Олексіївною (дивиться відео).

Наразі цей відділ є частиною міськрайонного управління в Овідіопольському районі та м. Чорноморську Головного управління Держгеокадастру в Одеській області.

Причина конфлікту – помилка в документі у якому була вказана нормативно грошова оцінка земельної ділянки. Володимир Степанович вимагав негайного виправлення та видачі документа без помилки, Надія Олексіївна пропонувала:

 • написати заяву,
 • здати документ, який розглянуть
 • та у разі підтвердження помилки йому буде виданий інший документ без помилки

Ви вже уявили, що ця процедура могла б зайняти кілька днів, а то і тижнів.

Але, Володимира Генсіцького це не влаштовувало. Він вже виждав належний термін на очікування документу, він витратив грошові кошти на поїдки в смт Овідіополь і строку на подальше очікування вже немає.

Надія Олексіївна ж наполягала на своєму і не бажала виконувати прохання Генсіцького В.С., який вимагав покликання спеціалісту з цього питання для обстеження документу, мотивуючі це тим, що спеціаліст, який саме виготовляв цей документ наразі знаходиться у відпустці.

Наполегливі вимоги Володимира Степановича призвели до того, що Стеценко Н.О. покликала свого заступника Іноземцева Єгора Петровича з метою викликання поліції на місце події.

Зрозумівші, що потрібно захистити себе від провокацій, або від інших незрозумілих дій, Генсіцькій В.С. зателефонував до редакції АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ з проханням прийти йому на допомогу, адже публічність дисциплінує і наша камера буде надійним елементом фіксації всіх подій.

Коли ми прибули до відділу Держгеокадастру в Овідіопольському районі, справи у Володимира Степановича пішли краще – посадовці стали, з його слів, більш податливими, виявилося, що поліцію так ніхто і не викликав і після п’ятнадцяти хвилинних сперечань, Надія Олексіївна викликала іншого спеціаліста з питань нормативно грошових оцінок земельних ділянок, яка через п’ять хвилин!!! повернулась та повідомила, що дійсно зроблена помилка – в розрахунок було поставлено значення „забудовані землі“ замість „рілля“, що і потягнуло за собою помилку.

Ще через десять хвилин, Володимир Степанович покинув відділ держгеокадастру у приємному настрою – в руках він тримав документ з правильною оцінкою, що потягне за собою економію при оформленні земельної ділянки на значну суму, адже саме від цієї суми і йде податок у процентному відношенні при оформленні будь-якої нотаріальної дії.

Дуже гарно, що взагалі Генсіцькій В.С. помітив цю помилку, адже він є спеціалістом з земельних питань, і вчасно звернувся „туди, куди треба“ та ще гарніше, що Володимир Степанович є людиною наполегливою, готовою боротися за свої права.

Та й чиновник з оплатою праці понад 11 тис. грн на місяць (саме така заробітна платня у Стеценко Н.О.) повинна бути більш гнучкою при спілкуванні з людьми.

А тепер уявімо на його місці просту стареньку бабусю…

З місця конфлікту, журналісти
Роман Варшанідзе та Андрій Хлопчик

9+
Подiлитися:

21 Responses

 1. Аноним сказав:

  Аха. От вы даете . Он провел оценку 200% ниже рыночной стоимости. Чтобы продать и уплатить как меньше налогов. А продаст в 30 раз дороже если не в 50. Этого кадра знает вся Одесская область. Барыжит землёй всю свою жизнь. А вы его защищяете

 2. Карма сказав:

  Ау !”Рома, це Я, трохи ***нута Карма. Твiй вчинок вразив мене. Ото е добоа справа. Цилюю. З повагою до тебе коханний.

 3. Отдел сказав:

  Роман, исправьте ошибке по тексту. Вы же журналист. !!!! А так безграмотно пишешь.!!!

 4. петрович сказав:

  Эта Надежда Алексеевна ОЙ ЛИСА, ОЙ ЛИСА… Хочется иногда ей залепить…

 5. Анатолий. сказав:

  Вот где коррупция спецом ошибки делают я с етим сталкивался у БТИ.

 6. Доброволец сказав:

  Знатные сволочи там работают.
  Они часто делают ошибки. Потом человек повторно подаёт документы, платит деньги и тратит время. Они это специально делают для того чтобы им ручку позолотили.

 7. Казанцева сказав:

  После того как Егора назначили второй раз (2015 год) – достаточно порядочно себя вёл в начале. А теперь зажрались совсем – что он, что она. Мало им того что “ходоки” носят, так ещё и деда нагнуть решили. Дед, наверное, единственный кто не боится и хоть как-то в этом районе пытается отстоять свои права.

 8. Тетяна сказав:

  Степаныч и Роман вам респект. Степаныч умница только так нужно поступать. Эти ребята любят только деньги.

 9. Анонім сказав:

  Не ошибается тот, кто ничего не делает, хотя это и есть его основная ошибка.

  — Алексей Николаевич Толстой

 10. Анонім сказав:

  Один в один точно такой же конфликт у меня с ней был. То что она с гражданами общаеться не корректно- на себе ощутила. Степаныча понимаю как никто. А когда она получила точно такую же реакцию, тоже кричала про полицию. Сама создаёт конфликт, а потом жалуется.

 11. Анонім сказав:

  Степанович зрит в корень. Прав 100%

 12. ААА сказав:

  Короче 6 Палата.

 13. Госпожа сказав:

  Кому какая разница, что дед “барыжит”, получается – молодец, законно! В нашей стране не уважают народ, тем более пенсионеров! А по поводу рукожопства специалистов, в любой гос.структуре – есть они!!! Перед тем как выдать документ человеку, сначала проверяют текст, печатают, проверяют на ошибки, потом печать и подпись ставится!!!
  Учитесь у пенсионера отстаивать свои права!

  • Коля сказав:

   Справа не в рукожопстві!!!
   Такі помилки вони роблять навмисне!
   Щоб потім людей ‘доїти’…

 14. Ланос сказав:

  Все привыкли к тому, что если на бумаге есть исходящие данные (дата, номер), подпись и печать, значит, бумага имеет юридическую силу. К сожалению огромному, бумаги эти редко кто читает, а когда приходят с ними по назначению – начинаются круги ада. Идешь к тому, кто бумагу эту подписывал и … Владимир Степанович, Вам большой респект, что добились истины! Будь на Вашем месте (не дай Бог) кто-нибудь из бабушек или дедушек, то, наверное, не дождался бы такого результата.
  А нашему уважаемому отделу в Овидиопольском районе Межгородского управления в Овидиопольском районе и г. Черноморске Главного управления Госгеокадастра в Одесской области ПОЗОР!!! Жаль, что никто из чиновников не платит ущербы гражданам из своей зарплаты. У них отсутствует такт, уважение и ЧЕЛОВЕЧНОСТЬ к обыкновенным людям. Ведь это не первый и не единственный случай в районе!
  Есть Закон бумеранга…

 15. Анонім сказав:

  А я думала это нам так не повезло с “ошибкой”,которую якобы случайно сделали в нашем документе “великие ” специалисты Держкадастра-видите ли поставили лишнюю запятую в цыфрах определяющих площадь участка земли.И из за этого мы переделывали все документы с самого начала.А “специалист” который это начудил уже уволился и его ошибку никто не имеет право исправлять.Всем понятно что они жлали (деньжат).Привыкли жить красиво…Но забывают-за все в жизни платить придется,но не деньгами.Молодец герой этой истории ,что добился своего.

 16. Наталия сказав:

  Бардак полнейший, Молодец мужчина. но увы не все могут так добиваться правды,

 17. Анонім сказав:

  ДЕД СУПЕР.ДАВИТЬ ЭТИХ ПАДЛЮК НАДО.СПЕЦИАЛЬНО ДЕЛАЮТ ОШИБКИ, ЧТОБЫ ПОТОМ БАБЛО ВЫМАГАТЬ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.