ПІДОЗРЮВАНИМ ОГЛИ у ВБИВСТВІ ОДЕСИТА В’ЯЧЕСЛАВА ОНИЩЕНКО ПРОДОВЖИЛИ СТРОК ТРИМАННЯ ПІД ВАРТОЮ. МАТИ ВБИТОГО ДАЛА НАМ ІНТЕРВ’Ю

23 липня 2018 року Овідіопольським районним судом продовжений строк тримання під вартою підозрюваним Огли В.К., Огли А.С., Огли Ч.В. у вбивстві 42-річного одесита Онищенко В’ячеслава Олександровича. Також по справі проходить Михайлова, як співучасниця у грабежу та прихованні злочину.

Журналісти АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ перебували у залі засідання, під час розгляду клопотання у відношенні Огли Артура Станіславовича, 1991 року народження. Адвокат підозрюваного Коперсак Віталій Володимирович наполягав на закритті процесу з метою заборонити проведення відео зйомки.

Шановний суд, оскільки ця справа дуже не проста і розголошення цих відомостей може потягти за собою формування думки у суду, або у суспільства про винуватість яка ще не доведена, тобто є передчасним, тому я вважаю, що розголошення цих відомостей може зашкодити моєму клієнту та іншим учасникам судового процесу, тому я заперечую

Але, суд пославшись на ст.27 КПК України, якою встановлено гласність і відкритість судового провадження у кримінальних справах дозволив проведення відео фіксації засідання.

В результаті судових засідань, всім підозрюваним продовжений строк тримання під вартою на період проведення слідчих дій до 25 серпня 2018 року.

Нагадаємо, що 23 травня 2018 року, близько 06:30 годині, в лісосмугі, яка знаходиться на відстані 350 метрів від автодороги Одеса – Білгород-Дністровський, на відстані 300 метрів від села Прилиманське в бік смт. Овідіополь Одеської області при повороті на СК “Дорожник 2”, в лісосмугі з правої сторони в кущах, на ґрунтовому покритті, виявлено труп Онищенко В’ячеслава Олександровича, зі зв’язаними руками та ногами, та ознаками насильницької смерті.

По факту загибелі Онищенка В.О. відкрито кримінальне провадження №12018160380001006 від 23.05.2018 року.

В ході розслідування кримінального провадження слідством встановлено, що 19 травня 2018 року приблизно о 22.30, зловмисники Огли В.К., Огли Ч.В. та Огли А.С. рухаючись на автомобілі VW Polo д/з ВН72-53ЕТ під керування Огли Ч.В. по вул. Бреуса в м. Одеси випадково зустріли потерпілого біля одного з розважальних закладів Одеси: чоловік зупинив їх автомобіль і попросив підвезти. Помітивши у нового пасажира дорогий телефон та інші корисні речі, правопорушники побили його та відібрали цінні речі. Потім відвезли його до себе до дому за адресом: м. Одеса, вул. Тракторна,2-а де зв’язали мотузком та за допомогою тортур вимусили В’ячеслава назвати PIN-код від банківської картки.

Після цього спільники розділилися: двоє, а саме Огли В.К. і Огли А.С. залишилися охороняти жертву, а інші двоє, а саме Огли Ч.В. та Михайлова приблизно 00.10 години 20 травня, поїхали знімати гроші з картки Оніщенко В.О. 5168 7422 1969 6410 (ПриватБанк). Зняття грошей робили у банкоматах міста Одеси за адресами:

 • Банкомат «Південний» по вул. Михайлівська – 1’700 грн.;
 • Банкомат «ПриватБанк» по вул. Мала Арнаутська,97 – 20’000 грн.;

Після отримання грошей вони повернулись до дому і всі разом відвезли Онищенка В.О. на територію Прилиманської сільської ради Овідіопольського району Одеської області біля автодороги Одеса-Білгород-Дністровський та з метою приховання злочину, безпосередньо Огли А.С. умисно наніс ножом удар в область шиї Онищенка В.О. від яких він загинув на місці.

Далі, залишивши труп потерпілого в лісосмугі, приблизно о 04.20 прибули до банкомату «ПриватБанк» в м. Одеса по вул. Академіка Вільямса,73 де Михайлова зняла з рахунку Онищенка В.О. ще 4’450 грн.

Всього Михайлова зняла з рахунку Онищенка В.О. грошові кошти на суму 26’150 гривень, які розподілили між собою та використали на власний розсуд.

Відібраний телефон LENOVO здали в Ломбард за що також отримали грошові кошти.

25 травня 2018 року всі підозрювані були затримані та їм повідомлено про підозру. Слідство буде тривати ще, як мінімум до 25 серпня.

Після судового засідання мати загиблого Онищенко Лілія Веніамінівна надала нам інтерв’ю.

З залу судового засідання, журналіст Роман Варшанідзе
оператор/монтаж Андрій Хлопчик

6+
Подiлитися:

10 Responses

 1. Фуфло сказав:

  Бродили уроды возле райотдела цыгане вонючие, хазяйва страны без роду и племени. если суд не вынесет справедливого решениия то это не Украина а помойная яма………………

 2. Фуфло сказав:

  Михайлову стерелизовать, а цыганей на пж

 3. Анонім сказав:

  Рома отредактируйте текст:
  Під керуванням Олги Ч. В. – Огли!
  Михайлова знала – зняла!
  Відвезли к себе до дому – до себе!
  Слідство буде тривати ще, як мінімум 25 серпня – до 25 серня!!!

  Возможно вы быстро набирали текст, не прочитали или просто не внимательны.
  Получается как с дедом, справка с ошибкой, из Кадастра.

  • Просто мы вдвоем делаем работу, которую должна делать редакция, отсюда и ошибки. Будут средства наймем себе корректора а пока как есть. А за указание на ошибки спасибо:)

  • Спасибо, все отредактировал. Замечу, что и Вы сделали ошибку в слове “СЕРПНЯ”, написав “СЕРНЯ”. Теперь Вы понимаете, как непросто быть без корректора.

   По поводу деда и ошибки справки из кадастра – это не одно и то же. Там государственная структура – один вносит для ведения базы, другой распечатывает по запросам, третий подписывает. И на каждом этапе, КАЖДЫЙ должен проверить, за что и получают заработную плату из бюджета и не самую низкую в районе.

 4. Александр сказав:

  Жечь этих ромов надо, как под Львовом сделали. С детства знаю эту семью, со средним братом с детского сада и до конца школы прошли в одной группе, в одном классе. Более тихого и спокойного человека, как Славик, ещё поискать надо. А на тётю Лилю смотреть страшно, такое пережить….

 5. Твоя смерть сказав:

  Какая глупость была сесть в машину к стремным мордоворотам. Надменная беспечность погубила парня((((

 6. Пупс сказав:

  Не по теме. Вчера на верхней КНС произошло ЧП. 3 человека в реанимации!

 7. Справедливость сказав:

  Какой ужас, зачем я это прочитал….. Ну и где эти ультраправые… водичку им передают..разгромить их табора к чертям..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.