ЗВЕРНЕННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ДО ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ М. ЧОРНОМОРСЬК ТА ОВІДІОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Чорноморське об’єднане управління Пенсійного фонду України Одеської області звертається до фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, які здійснюють свою діяльність на території м. Чорноморськ та Овідіопольського району.

Для зарахування страхового стажу необхідно своєчасно сплачувати єдиний соціальний внесок. Формула розрахунку пенсії встановлює пряму залежність розміру пенсії від страхового стажу та заробітної плати, з якої сплачені страхові внески до Пенсійного фонду.

Зазначаємо, що у разі несплати єдиного внеску, виникає недоїмка, на яку нараховуються фінансові санкції. Наявність недоїмки зі сплати єдиного соціального внеску не дозволяє зарахувати до страхового стажу періоди роботи в повному обсязі, що призведе до ризику залишитись без права на призначення пенсії та інших соціальних виплат.

Станом на 01.07.2018 року по м. Чорноморськ та Овідіопольському районі 2172 боржника зі сплати ЄСВ, борг яких складає 13 млн. 620 тис. грн.

Для отримання більш детальної інформації та перевірки наявності заборгованості зі сплати ЄСВ звертайтесь до Чорноморського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області за адресою:

м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, буд. 8а, каб. №2,

або за телефоном (04868) 2-49-42

По інформації: Чорноморське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Одеській обл.

1+
Подiлитися:

You may also like...

2 Responses

  1. Карма😎 сказав:

    Шо,гроші закінчилися?
    Роман,а ти платишь налоги?

  2. Майонез Салатний сказав:

    Ідіть ви нах*р зі своїми поборами! На пенсію вже якось сам нашкребу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.