ТУРБОТА ПРО ЛЮДЕЙ ПО-ОВІДІОПОЛЬСЬКИ

Чи ліквідували санстанцію, чи не ліквідували? Існує Постанова Кабінету Міністрів України від 29 березня 2017 року №348 про “Деякі питання Державної санітарно-епідеміологічної служби”, якою Державна санітарно-епідеміологічна службу ЛІКВІДОВАНА.

Але, в Овідіополі, досі існує загадкова організація під назвою Овідіопольський районний відділ ДУ «Одеського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України», яка підпорядкована, як це вказано на їх інформаційної табличці, Державної санітарно-епідеміологічної службі України!!!

01 серпня 2018 року АЛТЕРНИТВА.ОРГ вирішала сходити до цієї загадкової організації та запитати, хто вони таки і що вони роблять в будинку, який належить Одеської обласної раді?

Голова загадкової лабораторії Солтик Тамара Григорівна категорично відмовилась з нами спілкуватись і втекла з кабінету. Інші співробітники теж були доволі мовчазними, кожне слово з них доводилося “виймати щипцями”.

У двоповерховому будинку з парою десятків кабінетів нам вдалось побачили п’ятьох осіб: начальницю Солтик Т.Г., секретаря (!!! як жеш без секретаря) Білоциценко, помічника епідеміолога Пастух, провідного бухгалтера та дезінфектора.

По інформації від в.о. голови Держпродспоживслужби в Овідіопольському районі Комарова П.Б., ця лабораторія йому не підпорядкована, а підпорядкована Міністерству охорони здоров’я. Напрошується резонне питання, якщо цей будинок підпорядковуються МОЗу то чому б сюди не перемістити, хоча б тимчасово на період ремонту, наших лікарів з поліклініки, яких, теж тимчасово, “висилають” на край селища.

І ще цікавий момент, з 2016 року Овідіопольська селищна рада відмінила всі пільги по сплаті за землю, тому державні установи, і Держспоживслужба, і Зрошувальні системи, і Укрзалізниця, всі ті, хто на комерційній основі надають послуги населенню, сплачують земельних податок на загальних умовах за земельні ділянки під їх будинками. А земельна ділянка під цієї “загадкової організації”, яка теж надає комерційні послуги немає навіть кадастрового номеру, що свідчить про те, що ніякого земельного податку в бюджет селищної ради не надходить.

Ось вона робота районної ради, ось вона турбота про матусь з дітьми, інвалідів та людей похилого віку! Головне, що всі робітники апарату адміністрації, райради, поліклініки мають кабінети у центрі селища! Інші нехай чекають кращих часів…

Ще матеріали за темою:

Журналіст Роман Варшанідзе
оператор/монтаж Андрій Хлопчик

14+
Подiлитися:

You may also like...

23 Responses

 1. Карма сказав:

  Колесник Віталіна (зам.начальника податкової,та депутат Овідіопольськой селищної ради) теж не сплачує податки за земельну ділянку на якої розташовано кафе «Железный Феликс»,яке є приватною власністю.

  • Доярка сказав:

   Как хозяйка Ромки будет платить податки, что вы тоже, ты что хочешь чтобы Булавченко ромку в рабство перепродал?

 2. Анонім сказав:

  Предлагаю писать письмо,собрать подписи и требовать для полеклинники это здание.

 3. КармаДарма сказав:

  Ох уж это Виталина-Шмиталина Булавченко триманина

 4. Антіанонім сказав:

  Заробитчан солтыков, надо ссаными тряпками гнать из Овидиопольского района, пригрелись на наших шкурах суки!

 5. Анонім сказав:

  просрут овидиополь

 6. Анонім сказав:

  Тётя Солтык займет место дяди Комарова.
  Овидиополь – это место для зарабатывания денег.
  Задача следующая: выжать с района и поселка все до капли, а потом скинуть это все в утиль вместе с интересами барано-жителями.
  Варшанидзе напрасно бегает и репортажи готовит – это ничего не изменит.

 7. Аноним сказав:

  Эта организация называется
  Відокремлений Підрозділ “Овідіопольський районний відділ лабораторних досліджень ДУ “Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України”. Начальник – Гончаров, в оганизации работает примерно 23 сотрудника, явно не 5. Это лаборатория ребята, которая во всех вопросах подчиняется начальству в Одессе, подчеркну еще раз Відокремлений Підрозділ, а не самостоятельная структура.

 8. Аноним сказав:

  Такая организация есть во всех райцентрах

 9. Анонимммм сказав:

  В Держпродспоживслужбі працює 2 працівника Комаров і ще хтось, і це служба, яка перевіряє весь район

 10. Правда.нд сказав:

  Роман ты не устал ********************** сам знаешь кому? )))) чем вам не устраивает старое место расположение полеклинники? Потому что планы есть на то место …..
  Так давайте проголосуем чтобы полеклинника была в надлиманском, а че нормально будет

 11. Беня сказав:

  Роман просто *************й кто .что то имеет с ним не упали далеко от него .

 12. костя сказав:

  Вас жители Овилиополя предупреждали ,что ромка *********************** . Имеете что имеете .

 13. Антіанонім сказав:

  блеать… откуда столько контрацептивов в трех последних комментариях набежало? Вы в школу заново пойдите, чтобы писать научиться грамотно, долбодятлы дырявые! Пишите по существу, за или против полИклиники в здании бывшей СЭС? Гнать санными тряпками солтыков из района или пусть дальше в наш карман залазят?

 14. Гавриил сказав:

  Уже поздно гнать и вообще поздно что-либо делать.
  Мы находимся на одной большой подводной лодке которая идет ко дну.
  Главный кормчий – Гуляев.
  Офицерский состав – Овидиопольский районный совет.
  Жаль, что спрашивать за уничтожение района некому. Основная масса жителей – это биопланктон.
  Жаль, что Чегодарь этот весь развал не хотела остановить находясь на руководящей должности в облсовете.
  Жаль весь этот биопланктон мычащий что-то о своих правах…

 15. Анон сказав:

  Все правильно роман, единственное чего вы пристали к обычным рабочим почему повышаете голос идите к вышестоящему руководству и там так же предьявляйье претензии а то отрываетесь на обычных людях пересмотреди Ольгу фреймуд будто😀

 16. Анонім сказав:

  Хоть крепостные недовольно мычат о переезде детских и семейных врачей к черту на кулички все ж таки этим мычанием все и закончилось!
  Быдло! Готовьтесь! Скоро будете ездить в Беляевку. В Черноморске быдло-селюки не нужны.
  Вообще не понятно для кого этот журналист пишет? Для быдла которое читая неутишительные новости еще более осознает, что оно настоящее быдло?
  Даже те кто при мало-мальской власти тоже быдло. Сегодня они керивныки, а завтра их дети будут обычным быдлом живущим в уничтоженом районе, а именно в полном гавнище. Конечно детишки некоторых смогут вырваться уехав в облцентр или на патрачить в Гейропу, а может станут китайскими блядями в эскортсервисах. Это если свезет. Зато некоторые детишки чинушей остануться в селе и будут ползать в этом всем говне на ровне с остальным стадом.

 17. Джек сказав:

  Аноним, судя по лексикону ты и есть самое настоящее быдло, тварь ты , ты здесь живеш и ни чем ни лучше других, а от злости и ненависти скоро загнешся урод.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.