“НЄ ТОМОСОМ ЄДІНИМ”…

You may also like...

4 Responses

 1. Иван сказав:

  Для начала. Если громко начали печатать и оскорбительно (Гундяевская), то для начала – УПЦ МП в Украине нет. Есть религиозная организация УПЦ. А что мешает создать (Вашим языком) Филаретовскую школу, ряженого Патриарха, который предан анафеме……

  • Аутокефалій сказав:

   Все так ! Офіційно вона не має назви УПЦ МП ! Але фактично це – МП !
   Хтось тут каже (Гундяєвська – оскорбітєльно !) А мені як українцю, дуже прикро усвідомлювати, що церква має назву Українська Православна Церква, що в Статуті записано, що це ‘самостійна релігійна організація’, а по факту вона на превеликий жаль – Гундяєвська !
   Якщо хочете зказати що ні, то прокоментуйте будьласка, чому Гундяєв особисто їздить до Вселенського патріарха, щоб просити його не надавати автокефалії УПЦ?

   • Ця церква не є самостійної тому що її патріарх – це патріарх РПЦ. В Києві ця так звана “Українська Православна Церква” має лише митрополита, якій є другим після патріарха титулом єпископа у православній церкві. В уставі цієї так званої “Української Православної ЦерквіМосковського патріархату прямо вказано, що митрополита призначають у Москві. Це все, що потрібно знати про незалежність цієї так званої УПЦ МП.

 2. Анонім сказав:

  6 66666