В ВЕЛИКОДОЛИНСЬКОМУ ПІД ЧАС «СУБОТНИКУ» АКТИВІСТИ ВИЯВИЛИ ПОРУШНИКІВ

У суботу, 12 січня 2019 року, активні мешканці Великодолинського, Акаржі, СОГ «Волна» та інші небайдужі жителі провели суботник. На попередню об’яву відгукнулось п’ятеро: Іван Бардак, Тенгиз Цхомелидзе, Таня Р., Тетяна Гнатюк та Артур Васиков.

Біла прибрана територія біля залізничного переїзду на автодорозі Р-70 «Одеса – Білгород-Дністровський» (поворт на СОГ «Волна». Для проведення робіт була навіть виділена техніка, за яку активісти висловили подяку Євгену Цимбалистому, який повідомив, що він організував лише прибуття техніки, а саму техніку надав директор КП «Великодолинське» Сергій Гончаров.

Загалом зібрали біля 100 мішків мусору та виявили деяких порушників, які викидають сміття у недозволеному місці. Всіх порушників змусили прибрати за собою (дивиться відео).

Залишається дізнатись: А КУДИ ВИВЕЗЛИ ЗІБРАНЕ СМІТТЯ?

По матеріалам: Іван Бардак; Таня Р.; Тенгиз Цхомелидзе; Тетяна Гнатюк

Роман Варшанідзе

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise

You may also like...

5 коментарів

 1. центральная сказав:

  в одном месте убрали в другое вывезли… мусор скинули на незаконной свалке в великодолинском… в одном месте убирает другом место продолжаем засирать!!!

  3+
 2. Житель поселка сказав:

  Добрый всем вечерок. Похоже “активистам” насрать куда этот собранный мусор вывезли. Это называется из одного корыта в другое.
  Мы, жители улицы Центральная, Осенняя выражаем глубокую благодарность за то, что ваш замечательный мусор теперь у нас под домами. Приглашаем вас завтра на воскресник по уборке территории карьера на “кирпичом”!

  5+
 3. Анонім сказав:

  хороший кусок в центре поселка
  зубов не хватает у васи откусить шоли
  а так понты безпонтовые

  2+
  • Анонім сказав:

   Скоро ещё один материк замутят, типа а-ля Маринский.

   2+
   • Анонім сказав:

    ФигВам называется
    Национальная фигня

    0