«ВЕДМЕЖА ПОСЛУГА» СЕРГІЯ ГОНЧАРОВА

Незаконне звалище в селищі Великодолинське по вул. Центральна існує з дозволу та покровительства Великодолинської влади. Такий висновок ми зробили сьогодні, 13 січня 2019 року, коли побували на місці.

Зусилля одних перекресллено підлістю інших. Директор КП «Великодолинське» і депутат Великодолинської селищної ради Сергій Гончаров, який на прохання мешканця Великодолинського Євгена Цимбалістого виділив техніку у якості допомоги для прибирання сміття на «суботнику» в смт Великодолинське, який відбувся 12 січня 2018 року, знову проявив себе з найгіршого боку.

Усе сміття, яке активні мешканці селища зібрали в одному місці селища, техніка комунального підприємства «Великодолинське» вивезла і розвантажила перед вікнами інших мешканців, на «старому доброму» незаконному звалищі, вкінці вулиці Центральна.

Своє занепокоєння черговому викиду сміття перед їх вікнами висловили місцеві. Наразі, при кожному заклику на «суботник», чи «толоку», вони всі здригаються, чекаючи на чергові порцію сміття перед своїми вікнами.

Житель смт Великодолинське Тенгиз Цхомелидзе, який приймав участь у «суботнику» 12 січня, підтвердив нам на камеру, що сміття, яке зараз знаходиться на незаконному звалищі саме те сміття, яке вони вчора завантажили на самоскид від КП «Великодолинське».

І якщо раніше місце незаконного звалища знаходилось поза межами селища, про що неодноразово підкреслював Великодолинський селищний голова Володимир Граб, то наразі, після прийняття 17.12.2018 року Овідіопольською районною радою рішення №418-VII змінені межи селища Великодолинське, він таке не скаже. А цей випадок показую, що звалення сміття на цьому незаконному звалищі відбувається з дозволу Великодолинської влади.

ОСЬ ТАК І ІСНУЮ ВЛАДА смт ВЕЛИКОДОЛИНСЬКОГО, в ОДНОМУ МІСЦІ ПРИБИРАЄ, А в ІНШОМУ «СЕРЕ».

Роман Варшанідзе, Андрій Хлопчик

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

Перший репортаж:

В ВЕЛИКОДОЛИНСЬКОМУ ПІД ЧАС «СУБОТНИКУ» АКТИВІСТИ ВИЯВИЛИ ПОРУШНИКІВ

 

 

 

0 0
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise

You may also like...

10 коментарів

 1. Анонім сказав:

  На этом округе есть депутат Солодуха М.И. Сгрузите ему под ворота камаз мусора он сразу решит вопрос со свалкой.

  9+
  • Анонім сказав:

   Каким образом депутат может решит вопрос?

   3+
   • Мурад Варшанідзе сказав:

    Думаю, что депутат может инициировать вынесение этого вопроса на сессию.

    0
  • Анонім сказав:

   Прежде чем чесать языком, лучше бы пошли с этим вопросом в поселковый совет и старались бы как то это решить. А то писать всякую ерунду в комментариях вы можете, а как заняться делом, так рукожопы!

   0
 2. Анонім сказав:

  Убирайте дальше, а Гончаров копусты подрубить

  5+
 3. Анонім сказав:

  На выборах нужно думать

  4+
 4. Анонім сказав:

  Очень простым сделать депутатский запрос в поселковый, инициировать депутатскую комисию по данному вопросу, написать запрос в прокуратуру, в полицию, в кп, собрать подписи жителей округа, написать жалобу губернатору. Дальше продолжать?

  5+
 5. Анонім сказав:

  Солодуха этого не сделает. Это давний подельник Гончарова по распилу бюджета.

  2+
 6. Анонім сказав:

  ГНАТЬ СРАННОЙ МЕТЛОЙ ЭТУ ГРЕБАННУЮ ОПГ

  6+
 7. Goncharov сказав:

  Да я такой Мудак .. ! И мусор вывезли на кирпичный по моему указу. Цель всего этого, подставить активыстов какторые, якобы в благих целях занимались уборкой обочины…

  3+