ЗВЕРНЕННЯ ГО “ДІЇ та ДОВІРА” до МЕШКАНЦІВ села МИКОЛАЇВКА

ШАНОВНІ ОДНОСЕЛЬЧАНИ!

Якщо Вам не байдужа доля нашого села і Ви вболіваєте  за його розвиток, і хочете змін на краще для себе і своїх дітей, то ви зможете вивільнити годину 24 січня цього року для участі в громадському слуханні щодо добровільного об’єднання нашої громади із центром в смт. Овідіополь або приєднання  до обладнаної  територіальної громади с. Маяки Біляївського району.

Прийдіть і висловіть свою думку з вказаного питання. І прийміть рішення.

 Бо саме ми, мешканці села, повинні сказати нашим  сільським депутатам та сільському голові, яких ми обирали, і які повинні виконувати нашу волю, як ми хочемо жити, як і з ким розбудовувати село.

Ми, громадська організація «Дії та довіра» не будемо нав’язувати Вам, шановні односельчани, своєї думки щодо об’єднання з Овідіополем  чи з Маяками. Кожен з Вас самостійно визначиться і проголосує так, як йому підкаже совість.

Але не боїмося відверто  сказати, що ми особисто для себе вже давно визначились. І віддаємо перевагу об’єднанню з громадою селища Овідіополь. В першу чергу тому, що тут ми вдома, у себе на овідіопольській землі і об’єднуємось з тими, з ким прожили все життя на спільній території, маємо історичне коріння, нас пов’язує минуле, маємо схожий характер, сприймаємо один одного.

Ну а Маяки для нас – це прийми, це  вже біляївська земля, інший уклад, інший характер, інші вимоги і немає спільного минулого.

По-друге, ми хочемо щоб наше село змінювалось на краще: будувались дороги, водопровід, дитячі та спортивні майданчики.

Власні доходи Миколаївської сільради за 2018 рік склали всього 1 млн. 834 тис. грн. Що можна зробити за ці кошти? Тільки утримувати сільську раду.

Овідіополь – є фінансово спроможною громадою. Власних доходів за 2018 рік має 32 млн. 552 тис. грн.

 У 2019 році планують отримати 36 млн. грн.

А при об’єднанні тільки Овідіополь буде мати власних доходів 79 млн. 155 тис. грн.,  а ще Калаглія – 5 млн. 328 тис. грн.  та Миколаївка – 3 млн. 542 тис. грн.

А що ж Маяки?

Всі три села (Маяки, Удобне, Надлиманське), які входять до складу об’єднаної громади будуть мати у 2019 році власні податкові надходження у сумі 21 млн. 536 тис. грн. Цієї суми не вистачає навіть на утримання всієї соціальної сфери громади. Тому з державного бюджету Маякам дають базову дотацію у розмірі 8 млн. 12 тис. грн.  На капітальні ремонти з обласного бюджету у 2019 році Маяки отримають 17 млн. 600 тис. грн.

Всі об’єкти, які були збудовані або відремонтовані в Маяцькій громаді в 2018 році – школа, стадіон, дороги та інші  об’єкти оплачувались тільки за рахунок коштів державного та обласного бюджетів.

Оце Вам доказ того, що Маяківська громада не є фінансово спроможною. Поки дають чужі кошти – Маяки живуть на широку ногу.

Але ж прийде час, що і перестануть давати. І тоді потрібно буде ще більша дотація з державного бюджету, на утримання шкіл, дитсадків, клубів, комунального господарства.

Ось така  життєва картина і переконала нас віддати свій голос за об’єднання з Овідіопольською громадою.

 Шановні односельчани,

Просимо Вас прийти на громадські слухання, які відбудуться

24 січня 2019 року о 15 годині

в  приміщенні Миколаївської сільської ради для прийняття рішення щодо об’єднання з Овідіопольською громадою чи  приєднання до  Маяківської громади.

З повагою,
Громадська організація
«Дії та довіра»

0 0
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise

You may also like...

13 коментарів

 1. Фельдмаршал сказав:

  У Зубика и Горобцов уже подгорает седло от таких движений )) Революция грядёт.

  4+
  • Коля сказав:

   Влада є народ ! ст. 5 Конституції
   прийшов час привести її в дію !

   5+
 2. Оля сказав:

  Як же бути з Гудимою?
  Вбив і не сидить?

  0
 3. Мария сказав:

  Интересно,почему на собрание приглашают председателя,который находится под следствием.Что он вам расскажет нового,как он отстаивал самостоятельность и как теперь землю которой он прикрывался выставляют на аукцион и как он год колотит селом.

  2+
 4. Сосед сказав:

  Зря вы конечно фотографию Калаглийского клуба выставили))) Сейчас и Калаглия соберётся!

  1+
  • Анонім сказав:

   А де Ви бачите Фотографію Калаглія кого клуба ???

   4+
  • Миколаївка сказав:

   Це Миколаївський будинок культури

   4+
 5. абба\ сказав:

  Только к Маякам и не иначе.

  1+
 6. Анонім сказав:

  Тогда лечше к Ленинталю – долбодятел абба. Ты хоть живёшь в Николаевке или лишь бы насрать?

  2+