ЧЕГОДАР Н.А. РОЗПОВІЛА ПРО СВОЇ ПЕРШІ ВРАЖЕННЯ ВІД НОВОЇ ПОСАДИ

Як ми вже повідомляли, Розпорядженням Таїровського селищного голови Хасаєва Т.Х. на посаду першого заступника голови Таїровської ОТГ призначено Чегодар Наталію Анатоліївну.

07 березня 2019 року після завершення чергової сесії Таїровської селищної ради ми попросили Наталію Анатоліївну розповісти про свої перши враження від нової посади.

Дивиться нашу розмову у 20-хвилинному відео сюжеті.

Роман Варшанідзе, Андрій Хлопчик

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise

You may also like...

11 коментарів

 1. Ольга сказав:

  Как же повезло таировцам, приобрели себе отличного специалиста! А мы овидиопольские дураки так и будем сидеть возмущаться. Почему Наталью Анатольевну не было пригласить к нам на ту же должность , а лучше на должность головы.

  17+
  • Анонім сказав:

   Доля правды есть!
   Не знаю всей правды, так как сам начал совсем недавно интересоватся жизнью нашего посёлка. Но наблюдая уже около года за Наталией Анатолиевной…Она мне внушает доверие, как специалист. Думаю, она отличный стратег, которому дай верных и любящих Украину подчинённых, она перевернёт всё с головы на ноги.

   2+
 2. Анонім сказав:

  Роман, а не взападло у неё интервью брать? Она ведь воровка со стажем, судя по статьям 2-3 летней давности, вашим статьям!!!

  8+
  • Анонім сказав:

   Сейчас за эту статью платят. Раньше за другие платили. Этому ******** все равно у кого ****** ********, лишь бы не без платно!

   2+
 3. Карол сказав:

  Кроме того как воровать деньги она больше ничего не умеет, только вороство, что и процветалов районе при ней и без нее. она НИЧЕГО не сделала для района, то что построили школу и садик, так в развитых странах за эти бабки в космос летают и там строят станции космичиские…. как же заа………..ли эти ворюги

  4+
 4. Анонім сказав:

  Не пишите ерунду.Скоро Таировская ОТГ будет лидировать в тройке успешных громад, благодаря таким специалистам!

  10+
 5. Моряк сказав:

  Співгромадяни!
  З таким персонажем, як пані Чегодар, ворогів не потрібно!
  До речі, хоч і статейка і деякі комменты чиста заказуха, в цілому було цікаво!
  Чому?
  Так тому, що недалека розумом, вона мимоволі розкрила усі свої спільні задумки з Хасаном по типо грамотному розпилюванню бюджету!
  Подивимося наприклад у кінці року на ціни по закупівлі медичного устаткування!
  Подивимося на ціну оренди приміщення для виконкому!
  Институт-державна установа і тому повинен надавати приміщення в оренду селищній раді за символічну ціну в 1 (одну) гривну!
  Взагалі задумки цих “специалистов” ))) з принципу, чим простіше, тим краще!
  І по факту коштуватимуть мізер!
  За документами…подивимося!
  Але це дуже добре!
  Буде документальна фактура, для порушення кримінальних справ на усіх цих “слуг народу”!
  А часи міняються….
  І зону доведеться топтати….

  1+
 6. Анонім сказав:

  просто в Овидиополе воровать больше нечего, вот Чегодарка и выдвинула в Таирово к новым свершениям

  4+
 7. Don Hose сказав:

  В добрый путь:)

  0
 8. Rem сказав:

  Крадійка – це м’яко сказано, адже вона майже за 20 років перетворила Овідіопольський район на мафіозну територію, де дарували землю (київським господарям) і продавали землю на морському узбережжі, де кошмарили малий і середній бізнес, де панувала система відкатів і поборів тощо. Постійно злодійці вдається виходити “сухою” з боротьби проти криміналу та корупції. Невже керівник ОТГ Хасаєв Т. не знає про цю посадову злодійку? Чи він хоче використати її досвід в майбутніх кримінальних планах.

  4+
 9. Що Ви мамо не кажить, сказав:

  а Наталья сильный руководитель. Украла не украла, никто приговором суда данный звиздеж не установил. Но неопровержимо одно – во времена её правления все, повторяю все дороги были восстановлены а где их не было построены вновь. И нормальные дороги. Для сравнения можете прокатиться по Б-Днестровскому району. Поэтому не надо дерьмо на вентилятор накидывать.

  1+