В ОВІДІОПОЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ДІТИ З ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОТРАПИЛИ ДО ІНФЕКЦІЙНОЇ ЛІКАРНІ

You may also like...

15 Responses

 1. Socrat сказав:

  Чергове недорослідування.
  На момент підготовки матеріалу в Овідіопольській ЦРБ на стаціонарну лікуванні було 3 діток (1дівчинка була виписано сьогодні), то достовірність іншої інформації викликає великі сумніви.
  На лікуванні в Овідіопольському стаціонарі 2-е хлопчиків в одного з яких підтверджений стафілокок. На стаціонарі і Чорноморську мала бути виписана сьогодні дівчинка та(!!!) амбулаторно проходять лікування щонайменше 2 діток.
  Усі діти з однієї групи.
  Рома, вивчай факти…

  • Сестра сказав:

   Если столько знаешь Сократ, чего молчишь? И если факты, чего под псевдонимом?
   Если Варшанидзе не поднял бы тему ты сообщил бы об этом?
   Язык в жопе, а виноват Варшанидзе

   • Socrat сказав:

    А що зробив Рома? Зустрівся з завідуючою яка зробила карантин з 15,а фактично діти в садочку були і у п’ятницю? Репортаж копійки не вартий з огляду непрофесійності та абсолютної необ’ єктивеості. А уся необхідна інформація була надана санстації, яка мусить проводити саме розслідування массового захворювання дітей. Нафіг мені недожурналісти?

    • Сестра сказав:

     А что должен был сделать Роман? Ваши дети болеют, вашим детям угрожает опасность, а Роман должен что-то делать? Смешно читать. Вас поставили в стойло там и стойте. Роман не откликайтесь на их беду. Этим засранцам, что не делай все будут виноваты!

     • Socrat сказав:

      Я зараз піду у піший еротичний похід -запрошую Вас із собою

      • Сестра сказав:

       Та пойду, где моя не пропадала! Черкни адресок места откуда выходишь

 2. Анонім сказав:

  Сплошня брехня. На момент інтервю 19 березня в лікарні пребуває ЧЕТВЕРО дідей з яких двое ще у важкому стані, діти 3-3.5 роки отримали по 5-7 капельниць. Соромно завідуючій садочком у якому сталося таке ЧП отримувати інформацію з вайберу. Початок інфекції був у понеділок а в не вчетвегр, у вівторок 2 дітей уже були в лікарні, в середу ще одна дитина співробітниці садочка дома рвала, в четвер -пятницю ще 4 тяжких з направленням в інфекційне відділення !!!!! в пятницю у групі вайбер 14 дітей з 22 списочних групи коментуали симптоми у своїх дітей. У суботу головний лікар Дальницької амбулаторії. зав ФІАПом з Барабою, завідуюча Ключник та староста Мурашко обізжали всіх дітей особисто. Інформація про 6 дітей в лікарні надійшла з інфекційного відділення. В суботу та неділю всі працівники ДНЗ драїли з хлоркою все, навідь дитячі тапки. А в ПОНЕДІЛОК приїхала СЕс і у нас все ДОБРЕ. НІЧОГО СТАШНОГО. Нічого що анлізи показали стафілокок, ротовірусну . Звертаю Увагу в лікарні залишаються не виписаними ЧЕТВЕРО дітей, коли ж нарешті закінчиться брехня.Три місяці назад дитина зламала ногу-нічого страшного, зараз у дітей тяжке інфекційне зараження – нічого страшного каже директор А що ж тоді старшне Ольга Михайлівна????? Коли ж нарешті буде відповідальність медичної сестри, завідуючої за порушення своїх посадових обовязків згідно яких вони ЗОБОВЯЗАНІ були негайло повідомити СЕС та батьків про випадок інфекції Страждають маленькі обколені діти, ті діти яким робили клізми, у яких істерика від крапельниць. А ТАК В САДОЧКУ ВСЕ ДОБРЕ НУ ПРИНАЙМІ ТАК КАЖЕ З ПОСМІШКОЮ директор!!!!??????????
  Роман поспілкуйтесь з батьками та з лікарями, ви ж чесний,,,,,,,,,,,,,,

  • Сестра сказав:

   А вы честная? Так говорите. Не слышим ваших возмущенных возгласов. АУ! Вы где? Вы честные после такого? Ни у кого и никогда не наступит ответственность с такими родителями, которые не могут постоять за своих детей! Роман не помогайте им. Пусть сидят со своей злобой наедине!

 3. Socrat сказав:

  Я чув про державну програму для людей з слабким слухом. Ну там безкоштовна діагностика, слухові апарати… Дуже рекомендую Вам звернутись.

  • Сестра сказав:

   А чего у нас с тобой одна аватарка?

 4. знакомый сказав:

  из-за одной мамаши дуры теперь страдают все дети!!!!!!!зачем нужно было вести в сад больного ребёнка????? пришёл один, начал рвать – контактировали все, вот и результат! если б было отравление, то все дети обратились в больницу в течении одних суток. А так на протяжении нескольких дней. Это явно инфекция, которую принес больной ребёнок. так что начать нужно с семьи – взять дома смывы и посеять членов семьи

  • родитель сказав:

   к сожалению это проблема в каждом саду… родители не понимают что могут навредить другим детям, более чем им все равно на остальных! если ребёнку с утра было плохо, зачем его переть в сад???????

 5. Доброе утро. Если у кого-то есть какая-то дополнительная информация по этой проблеме, чем собачиться здесь, лучше свяжитесь со мной:
  моб.тел. Vodafone: +380 50 395 0003 (Viber, WhatsApp)
  моб.тел. Kyivstar: +380 68 895 9856
  моб.тел. Інтертелеком +380 94 94 94 003; +380 48 799 1003
  ел.пошта: alternatyva.org@gmail.com

  • БОРЕЦ ЗА ЗДОРОВЫЙ ОБРАЗ ЖИЗНИ сказав:

   Роман, прошу вас обратить внимание на усилившуюся пропаганду наркотиков в Овидиополе, в частности по ул. Суворова в районе 10го номера прямо на тротуаре рисуют контакты диллеров! Это место где каждый день проходят сотни деток!!! Надпись красуется уже не один день, а никому до этого нет дела!

 6. Анонім сказав:

  Роману низкий поклон ! он человек с Большой буквы , А мы все давайте не будем прятаться за него ,а хотябы станем рядом,