БІЙ ЗА ГЕКТАРИ БІЛЯ МОРЯ: КАРОЛІНО-БУГАЗЬСЬКА СІЛЬРАДА ГОТУЄТЬСЯ ДО ПЕРЕДАЧІ В ОРЕНДУ ПРИБЕРЕЖНОЇ ЗОНИ

03 травня 2019 року на сесію Кароліно-Бугазькій сільській раді винесено питання затвердження результатів конкурсу Державного-приватного партнерства за яким прибережна зона (за деякими оцінками 15-20 га) буде передана в оренду приватному підприємству. В замін приватним підприємством буде профінансовано добудова дитячого садочка (приблизна вартість 50 млн.грн.).

Категорично проти такої форми передачі прибережної зони виступає голова громадської організації «Народний рух «Кароліно-Бугаз» Халявка Ігор Олександрович, який зібрав підписи мешканців села та вимагає зняти це питання з порядку денного.

Окрім цього перед сесією були збори людей по виборчим округам депутатів: Халявка Андрія Олександровича, Гордієнко Віктора Івановича і Блищик Валентини Володимирівні де жителі вимагали не голосувати за цей проект рішення.

В свою чергу голова Кароліно-Бугазьської сільської ради Апанасенко Андрій Володимирович звинуватив Халявку І.О. і його брата депутата Халявка А.О. в перешкоджанні його діяльності з причини того, що голова через суд повернув до комунальної власності ділянку в прибережній зоні, яку в 2014 році отримав в приватну власність Халявка Андрій Олександрович.

Суперечки між прихильниками та противниками державного приватного партнерства у такій формі продовжувались цілу годину (дивиться відео). Але питання на сесії все ж було прийнято і депутати затвердили результати конкурсу.

Будемо намагатись розібратись в цьому питанні і направимо запит про доступ до публічної інформації на адресу Кароліно-Бугазьської сільської ради для отримання копій цього рішення сесія та всіх матеріалів по проведеному тендеру.

Роман Варшанідзе, Андрій Хлопчик

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise

You may also like...

3 коментарі

 1. Анонім сказав:

  Андрей так сдал, постарел

  0
 2. Карма. сказав:

  Сына Варшанидзе будут судить в понедельник в 9.30 в Овидиопольском суде.
  Роман статья будет?

  2+
 3. Анонім сказав:

  А на Григоряна по х..
  Просил же человек зафиксировать что то по итогам.
  Забыли или забили?

  0