МІЖНАРОДНИЙ ТРИБУНАЛ ЗОБОВ’ЯЗАВ РОСІЮ НЕГАЙНО ЗВІЛЬНИТИ 24 МОРЯКІВ І ПОВЕРНУТИ ЇХ В УКРАЇНУ

Міжнародний Трибунал з морського права зобов’язав Росію негайно звільнити наші військові кораблі та повернути їх під наш контроль, а також ЗВІЛЬНИТИ 24 МОРЯКІВ і повернути в Україну. Про це повідомляє Лана Зеркаль на своєї сторінці у facebook.

В Наказі Трибуналу чітко зазначається:

  • Негайно звільнити і повернути українські кораблі (19 голосів “за”, 2 “проти”).
  • Звільнити і повернути українських моряків (19 “за”, 1 “проти”).
  • Росія і Україна повинні подати у суд звіт про виконання тимчасових заходів до 25 липня (19 “за”, 1 “проти”).

і це є чітким сигналом Росії, що вона не може порушувати міжнародне право безкарно.

Затримання трьох військових кораблів та 24 військовослужбовців на борту є грубим порушенням імунітету, яким користуються військові кораблі згідно з Конвенцією ООН з морського права та за загальним міжнародним правом.

Ми зробили все, що змогли зробити, і ITLOS підтримав сьогодні Україну. Те, що сьогодні відбулося – це суттєва для нас перемога, і це визначення того, що ми вибрали правильний шлях захисту наших національних інтересів, суверенітету і визволення хлопців.
Я дякую суддям за ухвалення виваженого рішення щодо негайного звільнення українських моряків. Рішення є чітким та конкретним, і РФ має виконати його негайно. Негайно – це негайно!
, – додає Лана Зеркаль.

Всі очікують, що Росія швидко та в повному обсязі виконає наказ Трибуналу. Також Лана Зеркаль зазначає, що в подібній справі – Arctic Sunrise – Росія також не брала участі, але швидко звільнила людей.

За матеріалами: Лана Зеркаль

Відео: 5 канал

Фото: ОБОЗРЕВАТЕЛЬ

Роман Варшанідзе

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise

You may also like...