НОВА «АФЕРА» МУРАДОВА В ОВІДІОПОЛІ?

«БУДІВЕЛЬНИК СЦЕНИ» і «ВОЛОДАР АКТІВ ВИКОНАНИХ РОБІТ» по яким ми сплачуємо сотні тисяч гривень за «ФІКТИВНІ» роботи, власник ТОВ «Агросервіс» Мурадов Ф.Г. за допомогою створення благодійного фонду запропонував Овідіопольському селищному голові Савельєвої Л.І. створити парк культури і відпочинку на березі Дністровського лиману в центрі смт. Овідіополь.

Проте, на останній сесії Овідіопольської селищної ради, що відбулась 08 червня 2019 року, депутати не підтримали цей проект рішення про створення «Парку культури і відпочинку ім. Віктора Івановича Дукова» на земельної ділянці орієнтовною площею 1,939 га, що розташовано вдовж Дністровського лиману від містка по вул. Суворова до будівлі Палацу спорту в селищі Овідіополь.

Які цілі переслідує Фемістоколь Герасимович? Благі? Чи ми знову «з року в рік» почнемо отримувати нові акти виконаних робіт, тепер уже за «благодійність»?

Основні вимоги депутатів, які вони висловили під час обговорення:

 • Сформувати земельну ділянку та привласнити їй кадастровий номер щоб чітко знати межі майбутнього парку відпочинку;
 • Прописати в рішення передачу сформованої земельної ділянки у постійне користування комунальному підприємству для запобігання різних інсинуацій в майбутньому;
 • Провести громадські обговорення з цього питання з мешканцями смт. Овідіополь;
 • Змусити «благодійника» Мурадова Ф.Г. підписати договори оренди на земельні ділянки, які вже використовують його підприємства на території Овідіопольської селищної ради з метою наповнення бюджету селища;

І тільки після цього, після визначення чітких меж парку, після визначення користувача ділянки, обговорення з громадою, приведення у відповідність сплату податків підприємствами Мурадова Ф.Г. надавати дозвіл на благоустрій території вже сформованого парку.

Розгляд рішення відклали на наступну сесію.

Роман Варшанідзе, Андрій Хлопчик

АЛТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise
5+

8 thoughts on “НОВА «АФЕРА» МУРАДОВА В ОВІДІОПОЛІ?

 1. Ай да Лидка! Ай да прохвостка! Сначала благоустройство – вложение средств, а затем предъявление счетов и присвоение побережья в центре поселка!

  3+
 2. Сама идея неплохая. Я бы тоже, вместо строительства магазина хотел бы что бы у нас был центральный парк, но что бы он начинался от моста и заканчивался камнем(тот что в конце пляжа). Т.е. всю сторону береговой, что ближе к воде, выкупить-выделить, и построить там парк парк. Но зная как у нас строят, и какие подрядчики….

  4+
 3. Згадайте моє слово, буде парк і обов’язково знайдеться господар з депутатів або поставлять там свої заклади, це точно і навіть знаю хто…….

  9+
 4. Рома!!! Не дай Бог!!! на царська Федька голос повышать!!!! Мразь , сам выступающего перебивает и не нравится когда его на место ставят!!! Блюдолиз ты , Фесюк))))

  1+
 5. А Выдрам с Троцем уже по 2 га. ОСГ уже не надо?

  6+
  1. Выдра с Троцем бегают по судам от этих крохоборов не отделаться так просто

   4+
 6. Якщо Ліля хоче ”зформувати” парк без формування земельної ділянки,
  То після того як там з’явиться парк, у ньому будуть з’являтися МАФи Мурадова, та маленькі Європейські кав’ярні від Авраменко !!!
  І головне, що це все буде ‘типу’ законно !!!

  4+

Comments are closed.

Next Post

АТАКОВАН НЕМЕЦКИЙ ТАНКЕР, НОРВЕЖСКИЙ ТАНКЕР ЗАТОНУЛ

Сегодня на рассвете у берегов Эмиратов в Оманском заливе совершена торпедная (!!!) атака против двух груженых наливных судов. По сообщению газеты “Tradewinds”, торпедирован норвежский танкер Front Altair (на фото он пылает). В его танках 75 000 тонн бензина. Экипаж эвакуирован. В экипаже танкера нет ни одного норвежца – практически все […]