ТІЛО 11-РІЧНОЇ ДАР’Ї ЛУК’ЯНЕНКО ЗНАЙДЕНО. ІМОВІРНИЙ ВБИВЦЯ СУСІД МИКОЛА ТАРАСОВ (ФОТО, ВІДЕО)

Тіло 11-річної Дарії Лук’яненко, яка зникла кілька днів тому, знайшли на території одного з будинків у Іванівці, де жила дівчина. Ймовірним підозрюваним у вбивстві дівчинки є місцевий 22-річний хлопець Микола Тарасов, якого затримала поліція.

Разом з тим його мати Миколи Тарасова брала активну участь в пошуках і навіть була однією з головних активісток, які шукали дівчинку. Жінка досі не вірить, що її син міг убити Дашу.

Волонтери організації «Кращі люди Одеси», які цілодобово активно займалися пошуком дівчинки, повідомили, що будинок, на території якого знайшли тіло дівчинки, обшукували ще в перші дні пошукової операції. Будинок розташований саме в тому місці, де чули дитячий крик, і де обірвався слід і припинив функціонувати мобільний телефон зниклої Даші.

Після того, як сусіди вказали, що підозрюваний і раніше звертав увагу на дітей, будинок обшукали втретє.

Спочатку біля паркану знайшли сандалі, які належали Дарині, а потім і тіло дівчинки. Де перебувала дівчинка під час двох попередніх обшуків, поки неясно. Вбивця кинув тіло дитини у вигрібну яму дворового туалету. Підозрюваного, 22-річного Миколу затримали та допитали.

Місцеві жителі кажуть, що хлопець був непримітним, жив як відлюдник і практично не виходив з дому.

Глава Нацполіції В’ячеслав Аброськін розповів, що підозрюваний ніде ре працює і не вчитися: „Всі дні проводить за комп’ютером, іноді допомагає батькам, які працюють на ринку в Іванівці“.

Під час допиту затриманий зізнався поліцейським, що спочатку душив 11-річну дівчинку в коридорі, потім роздягнув, але нібито нічого з нею не зробив. Згодом він кинув її тіло у вигрібну яму, а речі облив бензином і спалив. Наразі підозрюваний доставлений в м. Одеса.

На facebook-сторінці пошукової групи «Маяк» користувачі розмістили фото, стверджуючи, що це підозрюваний у вбивстві 22-річний Микола Тарасов. Також з’явилося відео, на якому видно хлопця.

Нагадаємо, що 11-річна дівчинка зникла у селищі Іванівка в Одеській області ще 13 червня. Дарія йшла на танцювальний гурток, проте пропала недалеко від місцевого ринку. У мережі навіть ширилися чутки, що люди поблизу ринку чули її крик, а собаки там втрачали слід. Близькі та друзі родини до останнього надіялися, що дитина жива, адже на наступний день після зникнення вмикався її телефон.

Тіло дитини знайшли 19 червня у вигрібній ямі на подвір’ї одного з будинків у Іванівці. Після цього його направлять на судмедекспертизу, а також проведуть опізнання родичі. Внаслідок чого загинула неповнолітня, наразі невідомо.

По матеріалам: 24 канал

Роман Варшанідзе

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise

You may also like...

6 коментарів

 1. Анонім сказав:

  Пусть покоится с миром!??Родителям сил пережить этот ужас.А убийце высшую меру наказания!!?

  28+
 2. Аноним сказав:

  Верните растрел! Сугубо для таких людей!

  11+
 3. Віктор сказав:

  Микола Тарасов – закінчив 9-ть класів Іванівської школи, нічим особливо не відзначався, був замкнутий. Потім поступив до Одеського коледжу комп’ютерних технологій. Після двох років навчання повернувся до Іванівки. З будинку виходив рідко, ніколи постійно не працював, місяцями просиджував у різних соціальних мережах. Проживав без прописки, на військовому обліку не стояв.

  0
 4. Анонім сказав:

  Почему????

  0
  • Анонім сказав:

   Тому що дебiл. Сущнicть хуже звiра, тому що тварини вбивають заради заради їжі або небезпеки життя, цей звiр у людськiй сутностi вбив заради своєї безпорадності

   0
 5. Анонім сказав:

  ну не чего куда бы его не закрылиб срака будет синия там молодых питушков всегда Ждут! на пиши те кто Знает Где его свезли на тюрьму или Лагерь! на беру кого надо попрошу чтоб опустили на парашу,! без душное Животное!

  0