«БАРСЕТОЧНИКИ» НАМАГАЛИСЬ ПОГРАБУВАТИ АВТОМОБІЛЬ ЧЛЕНУ ВИКОНКОМУ ОВІДІОПОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

04 липня 2019 року біля магазину будівельних матеріалів в смт. Овідіополь по вул. Євгена Колісниченко,228/230 двоє «берсеточникив» проникли в автомобіль Ford Kuga д/з ВН0016НХ підприємця та члену виконкому Овідіопольської селищної ради Леоніда Ковальського.

Проникнути до автомобілю Ford Kuga вдалось за допомогою «сканеру». Спільника, який використовував прилад «сканер» затримати не вдалося. В результаті проникнення двом крадіям вдалось лише поцупити коштовні окуляри з футляром після чого вони були затримані працівниками охоронної фірми, яких викликали на місце злочину.

Після затримання вдалось встановити особи підозрюваних:

 • Кебуладзе Лаша Сергійович, 1974 р.н., уродженець м. Кутаїсі, громадянин Грузії, зареєстрований в Україні у м. Київ, вул. Маршала Гречко,6 кв.15, фактично проживав в с. Молодіжне СОГ «Волна» лінія 16 ділянка 21.
 • Гогуа Георгій Еноріевич, 1979 р.н., уродженець м. Зугдіді, громадянин Грузії, зареєстрований в Грузії у м. Зугдіді по вул. Лаврентія Берія, в Україні мешкав у м. Одеса по не встановленому адресу.

По факту проникнення в автомобіль Овідіопольським відділом поліції зареєстровано кримінальне провадження по ч.2 ст.185 КК України. Обох підозрюваних затримано у порядку ст.208 КПК України.

05 липня Овідіопольським районним судом Одеської області затриманим обрана міра запобіжного заходу: два місяця арешту, або залог 115 тис.грн. кожному.

Роман Варшанідзе, Андрій Хлопчик

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise
6+

7 thoughts on “«БАРСЕТОЧНИКИ» НАМАГАЛИСЬ ПОГРАБУВАТИ АВТОМОБІЛЬ ЧЛЕНУ ВИКОНКОМУ ОВІДІОПОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

 1. Хаха может их тоже взять журналистами)

  3+
 2. Ковальский барсеточник?

  0
 3. Там же камеры Хозяин в доле.

  0
 4. Треба подати петицію на сайті презедента та зробити візовий режим з Грузією, Вірменією, Азейбаржаном, та іншими подібними, ці люди не можуть нормально співіснувати з українцями, крадуть, вбивають, бьють, ріжуть,продають наркотики, займаються незаконними справами .Овідіополь не виключення. Поліція та прокуратура проявляє бездіяльність, або бере грощі за це.

  0
  1. А може спочатку почати притягувати до відповідальності поліцію, яка жре народний хліб та ніфіга не робе? До чого тут візовий режим з Грузією, Вірменією, Азербайджаном? І що таке “та іншими подібними”? До чого тут звичайні громадяни цих стран? Наша поліція не робе, а ми будемо перекладати відповідальність на інших громадян?
   Повна маячня ваш комент Ніокас!

   4+
 5. Дякую,Роману за приватну інформацію щодо номеру та маркі автомобіля,який принадлежить Ковальським.
  Цю інформацію приватної особи не отримати.
  Дякую!

  1+

Comments are closed.

Next Post

ГОНЧАРОВ МАРНО ВИТРАТИВ КОШТИ. ВЕРХОВНИЙ СУД ВІДМОВИВ КП «ВЕЛИКОДОЛИНСЬКЕ»

Ухвалою від 24 червня 2019 року Верховний суд України, розглянувши касаційну скаргу комунального підприємства «Великодолинське» на постанову Одеського апеляційного суду від 18 квітня 2019 року у справі за позовом Ірини Бускевич про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок залиття квартири відмовив у відкритті касаційного провадження. Таким чином, постанова Одеського […]