ПІДОЗРЮВАНИЙ У НАПАДІ НА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА ЗНАЙДЕНИЙ ПОВІШЕНИМ У СЕБЕ ВДОМА

09 липня 2019 року в с.Санжійка Овідіопольського району в гаражі власного будинку по вул. Хуторська,21 знайдений повішаним 65-річний Володимир Зінченко, який знаходився під домашнім арештом в рамках кримінального провадження №12019160380000806 відкритого за фактом нападу на Народного депутата України Олександра Урбанського.

Нагадаємо, що 07 травня 2019 року близько 21 години Володимир Зінченко, перебуваючи у власному міні-готелі «Хуторок у Зіни» в с.Санжійка по вул. Дальницька,31 почав сварку Народним Депутатом Урабнським А.І. в ході якої здійснив декілька пострілів із травматичного пістолета, внаслідок яких, останній отримав тілесні ушкодження у вигляді одного вогнепального поранення м’яких тканин, середньої третини, передньої поверхні, лівого стегна.

міні-готель «Хуторок у Зіни»

В наслідок конфлікту в рамках кримінального провадження Зінченко спочатку затримали, а потім відпустили під домашній арешт. В день смерті сусіді бачили його у приголомшливому стані в магазині.

На 09 липня було заплановане судове засідання з перегляду міри запобіжного заходу з домашнього арешту на утримання під вартою у зв’язку з клопотанням потерпілого по справі про нібито погрози з боку підозрюваного. Чи стало це причинною суїциду буде встановлювати слідство.

В січня 2017 року його син – суддя Солом’янського суду Києва Сергій Зінченко був затриманий на одержані хабаря у сумі 22 тисячі доларів США.

Роман Варшанідзе

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise

You may also like...

1 Response

  1. Анонім сказав:

    Про суїцид говорити зарано. Слідство спочатку має встановити причину смерті, і, якщо це таки суїцид, то потім і причину.

    3+