НАЗОЙЛИВЫЙ РАБ. ЧАСТИНА ДРУГА. ПРО ЛЕМЕШЕВА

Домашній конфлікт від 06 липня 2019 року мав своє продовження 08 та 11 липня. До справи приступив дільничний майор Лемешев Сергій Федорович. Заяви від обох сторін він розглянув досить дивно, навіть не вникаючи до суті справи, склав два протоколи про домашнє насильство, і на Василя Раба, і на Тетяну Іванченко.

Ще 08 липня ми намагались дізнатись у поліцейського Лемешева С.Ф. на яких підставах він взагалі складає протокол про домашнє насильство на жертву? Але відповіді не отримали, майор бігав від нас поки не закрився в дільничному пункті. Дивна поведінка офіцера – коли був наодинці з жінкою був смілим та рішучим, а коли побачив камеру так втік. «Наша поліція нас береже», але від кого? Самі від себе?

11 липня протоколи надійшли до Овідіопольського суду де Василь Миронович погодився з протоколом та отримав ще одну постанову від суді Козирського Є.С. зі штрафом, а Тетяна Володимирівна не погодилась і суддя Кириченко П.Л. почав розглядати справу «по повній».

Проте на одному засіданні з’ясувати всі обставини не вдалося, розгляд справи відкладений на 25 липня для отримання всіх додаткових даних, які дільничний Лемешев С.Ф. не дослідив та не додав до протоколу.

Один документ на користь Тетяни Іванченко вже отриманий Одеським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Це лист №01-13/364/1 від Овідіопольського районного центру соціальних служб для сім’ї, молоді та спорту в якому вказується, що Тетяна Володимирівна потерпає від домашнього насильства вже протягом двох років.

Сподіваємось, що інші документи у тому числі характеристики від державних органів та відео запис нашого перебування на місці події 06 липня наддасть можливості суду розібратись у нікчемності протоколу складеного майором Сергієм Лемешевим.

Ще матеріали по темі:

Роман Варшанідзе, Андрій Хлопчик

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleppy
Sleppy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

You may also like...

7 коментарів

 1. Общественник сказав:

  Ай да Лемешев! Деньги взял и убегает! Позор такому участковому!!! Как только он прошёл переатестацию!

  2+
 2. Аноним сказав:

  Лемешев еще тот козел,редкостный!

  6+
 3. Анонім сказав:

  Он бездельник и абсолютно ничего не делал по предупреждению махинаций, злоупотреблений и преступлений Гончарова , Граба и прочих негодяев. Обращения от жителей посёлка с явными преступления по согласованию с руководством списывал в архив. Что у него может быть общего с Гончаровыми стало давно понятно, но он так и сделал выводы что для него тоже всё может закончиться очень плохо.

  2+
 4. Анонім сказав:

  гавнополицейский одним словом

  3+
 5. Общественник сказав:

  ЧМО! Одним словом! А если честно, ГАНДОН!

  4+