СПРАВА ВЕЛИКОДОЛИНСЬКОГО «РОЗПУТНИКА» НАДІЙШЛО ДО СУДУ. КОМЕНТАР ОБВИНУВАЧЕНОГО

30 липня 2019 року Овідіопольським судом розпочатий розгляд кримінальної справи стосовно обвинувачення мешканця Великодолинського Сергія Соломашко у вчиненні розпусних дій щодо малолітніх дітей.

На підготовчому судовому засіданні прийнято рішення про розгляд справи судом у закритому режимі та продовження строку тримання під вартою підозрюваного до 30 вересня. Наступне засідання заплановане на 03 вересня на 14 годину.

Нагадаємо, що в ході досудового розслідування встановлено, що мешканець смт. Великодолинське (вул. Кооперативна,42) тричі судимий Сергій Соломашко в період часу з 27.05.2019 року по 05.06.2019 року неодноразово у денний час доби знаходячись на березі річки Аккаржанка, з метою здійснення розпусних дій, спрямованих на задоволення ним своєї статевої пристрасті, та достовірно знаючи про те, що діти, які перебувають на річці є малолітніми, що не досягли 14-річного віку, вчиняв дії, які мають негативний вплив на морально-психологічний розвиток малолітніх осіб.

Наша редакція висвітлювали ці події в червні 2019 року:

ДЕЯКІ ПОДРОБИЦІ ПРО ВЕЛИКОДОЛИНСЬКОГО «РОЗПУТНИКА»

На запитання редакції «Альтернатива.орг» сам обвинувачений Соломашко заперечує свою вину в інкримінованому йому злочині та вважає себе невинуватим (подробиці дивиться у відео сюжеті).

Роман Варшанідзе, Андрій Хлопчик

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleppy
Sleppy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

You may also like...

3 коментарі

 1. Ірина сказав:

  А ви так і не написали хто перевіряв спорткомплекс? Хто був присутній з перевіряючої сторони?

  1+
 2. Анонім сказав:

  Где сюжет об игровых? Эта тема связана как минимум с моральным разложением молодёжи.

  3+
 3. Анонім сказав:

  И сюжет, як Мошнягу виводять за хабарі до бобика:)

  0