КЕРІВНИЦТВО МАЯКІВСЬКОЇ ОТГ ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВИКОНУВАТИ РІШЕННЯ ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ

06 серпня 2019 року в Маяківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшла робоча зустріч між керівництвом сільської ради та педагогічним і технічним персоналом. У зв’язку з «шумихою», яка була піднята напередодні зустрічі колишнім директором Тетяною Повстюк, наша редакція завітала на цю подію.

Історія ця розпочалась два роки тому, коли Тетяна Іванівна була звільнена з посади директора школи. Не погодившись з цим Повстюк Т.І. подала до суду позов. Безліч засідань, ухвал, постанов (справа №496/1895/17) і ось 17 липня 2019 року Верховний суд України Постановив: звільнення безпідставне, а тому незаконне. Маяківська сільська рада повинна поновити Тетяну на посаді директора.

Перед початком зборів голова Маяківської сільської ради Дяченко Віктор Юрійович та нині діючий директор Маяківської ЗОШ Половський Андрій Миколайович дуже довго намагались з’ясувати з яких підстав на засіданні присутні журналісти.

Далі всьому колективу повідомили, що Маяківською сільською ради прийнято рішення про ліквідацію Маяківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (код 33952544) та створення Маяківського НВК «Заклад ЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» (код 43153403) і наразі всьому колективу потрібно підписати попередження про звільнення з Маяківською ЗОШ.

Проте саме цікаве почалось через 20 хвилин після початку зборів, коли слово взяв мешканець села Маяки Григорій Мельниченко, якій повідомив, що сесія, на якої було прийнято рішення про ліквідацію ЗОШ і реєстрацію НВК, була проведена поспіхом з причини не бажання голови Маяківської сільради Дяченко В.Ю. поновляти на робочому місці колишнього директора школи Тетяну Іванівну Повстюк, яка в судах довела свою правоту.

Григорій повідомив:

„…На протяжении времени, когда Дяченко стал сельским головой совершается коррупция и воровство бюджетных средств, которые выделяются из областного бюджета… Выгнали заведующую амбулатории, поставили жену Дяченко, выгнали директора стадиона поставили родственника Дяченко и так делают сплошь и рядом…“

Віктор Юрійович відповів, що він чекає на виконавчу службу для виконання рішення суду. Чому він добровільно його не виконую, він так і не пояснив.

Потім до всіх звернулась сама Повстюк Т.І.:

„…Я прийшла задати питання перед усіма, мене немає чого скривати, я не маю чого боятися, я просто хочу, щоб мене почули люди, я думаю, що у facebook всі почули… я прийшла спитати у вас Віктор Юрійович і щоб ви дали відповідь: «Коли буде написаний наказ щодо поновлення мене на посаді директора школи… Чому ви не виконуєте рішення Верховного суду?..»“

Проте, ані голова села Віктор Юрійович Дяченко, ані юрист сільської ради та ніхто з присутніх так і не відповіли на запитання Тетяни Іванівни. На жаль і колектив школи теж не підтримав свого колишнього директора. Чи то не бажання сваритися з керівництвом, чи то просто страх, але колектив просто промовчав ы «проковтнув розправу» над колишньою колегою…

Колись Еміль Ґустав Фрідріх Мартін Німеллер, німецький теолог, лютеранський пастор, антинацистський діяч, який прославився завдяки відомим словам «Коли вони прийшли…»:

„Когда нацисты пришли за коммунистами, я молчал,
я же не коммунист.
Потом они пришли за социал-демократами, я молчал,

я же не социал-демократ.
Потом они пришли за членами профсоюза, я молчал,

я же не член профсоюза.
Потом они пришли за евреями, я молчал,

я же не еврей.
А потом они пришли за мной,

и уже не было никого, кто бы мог протестовать…“

Так і випадку з Тетяною Повстюк: сьогодні незаконно звільнили її, а завтра будуть інші…

Роман Варшанідзе

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleppy
Sleppy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

23 коментарі

 1. Аноним сказав:

  Григорий сказал правду. Директор и худ.рук Надлиманского ДК ушли. Их место заняли приближенные. Завтра в Маяках НВК, а послезавтра ликвидация Надлиманской школы. Есть вопросы к депутатам ОТГ. Какие основания для ликвидации школы? Сегодня учителя должны получить предупреждение по словам главы и юриста, а НВК уже зарегистрировано с 5го августа. Сначала решением сессии ликвидировали школу, а потом вручают предупреждение. Полный коллапс. Где прокуратура? Юрист врет. Нету в КЗпП обязанности писать заявление на уволнение за 14 дней, есть обязанность работника предупредить работодателя за 14 дней и то, не во всех случаях. Глава ОТГ хитрый жук. Мельниченко прав. Коллектив школы не грамотный. Просто РАБЫ!!!! Вот яркий результат “реформаторов”. Если решение судов не выполняется каким-то главой ОТГ (местный феодал)- то все вы (громада) ГАВНО!!!!!!!

  9+
  • Аноним сказав:

   Тупых депутатов с главой к стеночке!!!! Всех, кто на похорон приедет-тоже!!!! Может тогда учителя почувствуют себя авангардом в своем селе. Основним носієм влади є народ!!!!!!

   1+
   • Аноним сказав:

    Ну вот они (народ) и НОСЯТ свою власть.

    1+
    • Аноним сказав:

     Скорей ПОДНОСЯТ яйца на поворотах.

     2+
  • Аноним сказав:

   Вассалы.

   1+
  • Маяк сказав:

   А бывшая директор Маякивской СШ забыла почему ее уволили? Или напомнить? За махинации с гос.бюджетом, а именно питание детей в школе. Ее попросили по собственному чтобы не передавать дело в прокуратуру, пожалели, а сейчас, когда все разрулили, то можно и в суд писать и себя в должности востанавливать?

   6+
   • Зинченко сказав:

    Если вы внимательно вникли в суть проблемы то по сути не уволили именно из надуманих причин махинаций и суд в первой инстанции это установил как провокацию для ее увольнения потребовал восстановить ее на роботе а остальные суды это подтверждение первого решения суда

    1+
 2. Аноним сказав:

  Про потужний коллектив є реальні відомості в інтернеті. Рейтинг по ЗНО 2018рік -школи Одеської області; Маяківська школа-347 місце. Надлиманська школа – 85 місце. Удобнянська школа – 320 место. На які обіцянки купились надлиманці? Зараз Надлиманська школа піде під реорганізацію (ліквідацію) по маяківському сценарію. ))))))))

  4+
 3. анонім сказав:

  Таке чекає миколайвку та калаглійців ! Думайте куди влазите овідіополь не краще.

  1+
  • Аноним сказав:

   И не только школы такое ждёт, но и детские садики. Зачем лишние затраты для Овидиополя, на самих бюджета не хватает.

   2+
 4. Аноним сказав:

  За них уже подумали))))). Какие варианты предложите?

  0
 5. Аноним сказав:

  ОВІДІОПОЛЬ РІДНІЩЕ!!!!!!!!

  2+
 6. Аноним сказав:

  ДА!!!!! Там у нас РОМА есть.

  1+
  • Аноним сказав:

   И НАТАША)))))

   2+
   • Скарамуш сказав:

    Овцы,с себя начните АНОНИМЫ! Что можете,как вонять под “АНОНИМ”???

    1+
    • Аноним сказав:

     Да. С Ромой и его репортажами больше людей увидят беспредел маяковской власти. Видно там один Гриша может в лицо высказать свою точку зрения.

     1+
     • Аноним сказав:

      А почему Рома непоказавыет беспредел Овидиопольский власти. Слабо? Ближе и роднее, надо прикрывать?

      3+
      • Тарас сказав:

       поблема маякской ЗОШ это проблема в 140-м избирательном округе. Так что в этом смысле мы одна семья. Проблема еще и в том что депутат облсовета Марина Зинченко в этой ситуации приняла сторону невыполнения решения Верховного Суда, а это ее округ. В таком случае необходимо обратить на проблему депутата верховной рады по 140- округу Калебошина Сергея Валерьевича.

       0
      • Роман не только показывает беспредел Овидиопольской власти, но и пишет по этому поводу заявления в полицию и там уже открыты уголовные производства. Надеюсь наша полиция доведет дела до конца.

       1+
  • Анонім сказав:

   Рома это супер!

   1+
 7. Аноним сказав:

  1. Чи був попереджений профспілковий орган за 3 місяці до запланованого вивільнення працівників (питання до директора школи)?
  2. Чи проводились консультації та надавалась письмово згода відповідного профспілкового органу на ліквідацію закладу?(питання до профкому)
  3. Чому не проводились громадські слухання щодо питання ліквідіції НЗ.?(питання до голови сільради)
  4. Чому саме ліквідація а не реорганізація?(питання для громади-це спосіб не виконати рішення ВСУ, чи проиховування використання коштів на реконструкцію?Які акти виконаних робіт підписувались замовником?)
  З 05.08 по 05.10.2019р це термін, впродовж якого можливо заявити власнику закладу який ліквідовується всі притензії через суд, та вимагати видання окремої ухвали про припинення процесу ліквідації закладу до виконання власником рішення ВСУ.

  3+
 8. Аноним сказав:

  Глава поет песни об открытом диалоге с громадой ? Открытость и прозрачность во всем? А где тогда размещенный проэкт решения о ликвидации на официальном сайте рады с соблюдением временных рамок опубликования? Где выполнение постанов КМУ; https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/996-2010-п ?????? Советуемся только с юристом? Громаде выдаем готовое решение? Коллектив школы вежливо нагибаем? Благими намерениями выстелена дорога в АД!!!!

  4+
 9. Тарас сказав:

  На лицо 382 ст.криминального кодекса Украины, но удивительно то что человек который должен стоять на стороне закона, а именно Марина Зинченко как депутат областного совета по этому округу способствует не выполнению решения верховного суда. наверное потому что заказчиком строительства маякской ЗОШ является департамент финансов Одесской областной администрации директором которого является Марина Зинченко

  4+