ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО. ЯК ЗАХИСТИТИСЬ? ВИПАДОК В КАЛАГЛІЇ

Як захиститись від домашнього насильника? Чому закон прийнятий, але його реалізація на практиці виглядає «беззубою»? Використовуючи свої можливості поліція доволі часто не може допомогти у повній мірі з причини того, що застосувати негайний арешт в рамках адміністративного кодексу неможливий, адже навіть насильник має право на оскарження рішення.

07 серпня 2019 року наш давний «друг» Олексій Топчий знову продовжив свою справу: він продовжує знущатися над своїми рідними, застосовуючи до них силу. Проте ізолювати родину від кривдника негайно не виходить: є рішення суду щодо його адміністративного арешту на 15 суток, але воно вступає в силу лише після закінчення строку апеляційного оскарження.

Ось і виходить, насильник продовжує знущання, але ізолювати родину від нього немає можливості: рішення суду вступає в силу через десять днів, а в Овідіопольському районі відсутнє місце під притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства, яке повинно утворюється органами місцевого самоврядування.

Після чергового побиття Олексієм своєї матері відкрито навіть кримінальне провадження, але арештувати його можливо лише після отримання результатів судово-медичної експертизи.

Знову чекаємо трупів? Закон потребує негайних змін, а органи місцевого самоврядування повинні повернутись «обличчям» до цієї проблеми…

Роман Варшанідзе, Андрій Хлопчик

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

Ще матеріали по темі:

0 0
Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleppy
Sleppy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

You may also like...

6 коментарів

 1. Патриот. сказав:

  Та его в 6 палату е Наполеон скучает по нем.

  2+
 2. Гаер сказав:

  А пиздов поднакинуть в темном закоулке?для таких ублюдков меры должны быть адекватными их действиям.Глядишь,и бухать бросит.(с перепугу).

  12+
 3. Анонім сказав:

  Та дайте ему по почкам, чтобы кровью сцал,дебилоид

  6+
 4. Боец! сказав:

  Такие понимают только французский язык – п и з д ю л е й! Притом так чтобы кровью сцал

  6+
 5. Зона сказав:

  Его порвут как суку на ЗОНЕ за избиение матери

  7+
 6. Калаглия сказав:

  всему виной водка, чтоб ее неладную к еб*нн*м чертям……

  4+