ВЕЛИКОДОЛИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЛІКВІДУВАЛА 47 ТА 48 МАСИВИ З МЕТОЮ СТВОРЕННЯ НОВИХ ВУЛИЦЬ

09 серпня 2019 року на сесії Великодолинської селищної ради простим голосуванням депутатів було вирішено проблему 47 та 48 масивів в смт. Великодолинське. Депутати погодились ліквідувати ці масиви та створити нові вулиці в смт. Великодолинське. Це наддасть можливість всім мешканцям цих масивів отримати нормальні адреси та підключитись до комунальних мереж на звичайних умовах, тобто з можливістю використовувати всі пільги, які пропонує держава.

Вітаємо нашу читачку Наталию Матюшонок і сподіваємось, що її проблеми вже в минулому і вона зможе нормально отримувати комунальні послуги за прямими договорами з постачальниками по звичайним тарифам для населення.

Про її історію, яка пов’язана напряму з цими масивами, ми пишемо з вересня 2017 року. Коротко про це можна почитати в наших матеріалах:

Роман Варшанідзе

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleppy
Sleppy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

6 коментарів

 1. Анонім сказав:

  Заеб@сь, паевой участи ноль, зато сядут на сети и бюджет посёлка, когда покупали по заниженым ценам и наликом листали продавцам о чем думали?

  0
  • Кошкина И. сказав:

   Вы, как-то подозрительно яростно на страже поселкового бюждета? Не переживайте.Всем достанется и , даже на заграницы останется.У нас комунальный тариф для поселка , как для Версаля..Не проголодаетесь…

   0
 2. Анонім сказав:

  Норм. телки.
  Адреса, явки?

  3+
 3. Анонім сказав:

  Краще вони б себе ліквідували на завжди!!!

  0