ВІДРЕМОНТОВАНА ДОРОГА Н33 ОДЕСА-Б-ДНІСТРОВСЬКИЙ-МОНАШІ. ПОДЯКА ЗА ДОБРУ СПРАВУ.

Робота зроблена за три дні. Це все стало можливим завдяки злагодженій роботі служб та людей, які не залишились осторонь проблеми, а підставили своє плече допомоги для її вирішення.

В ніч з 3 по 4 серпня по Одеській області були несприятливі погодні умови. І Овідіопольський район не обминула негода. Велика кількість опадів змила в лиман велику кількість ґрунту в районі с. Роксолани. Зсув ґрунту спричинив пошкодження дорожнього полотна. Дорога національного значення Н-33 Одеса-Б-Дністровський-Монаші була частково зруйнована. Наслідки розмиву були вражаючими.

Перед Службою автомобільних доріг в Одеській області та Овідіопольською районною державною адміністрацією постала одна надважлива задача – відновити рух.

Усунути проблему потрібно було якомога швидше. Тому з 14.00 4 серпня на вказаній ділянці дороги розпочалися аварійно-відновлювальні роботи. Філія «Овідіопольська дорожно – експлуатаційна дільниця» та ТОВ «СК Автострой» працювали 24 години на добу.

Окрім відновлення безпосередньо дороги також не припинялася робота по укріпленню яру. Вони виходять далеко за межі полоси відводу дороги. Для підсипання яру дуже потрібен був грунт. ТОВ «Фабрика гончарної справи», на чолі з Клименко Ігорем Борисовичем надали червону глину, яка була край необхідна для будівельно-відновлювальних робіт.

Виконуючий обов’язки голови Овідіопольської районної державної адміністрації Ігор Ільченко постійно знаходився на місці, де проводились ремонтні роботи, бо це питання стало для нього першочерговим пріоритетом. І вже 7 серпня о 20.00 рух було відновлено. Робота зроблена за три дні. Це все стало можливим завдяки злагодженій роботі служб та людей, які не залишились осторонь проблеми, а підставили своє плече допомоги для її вирішення.

Овідіопольська районна державна адміністрація висловлює слова вдячності та поваги всім причетним до ремонту дороги Н-33 Одеса-Б-Дністровський-Монаші. Дякуємо Вам за добру справу.

Овідіопольська РДА

0 0
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise
6+

One thought on “ВІДРЕМОНТОВАНА ДОРОГА Н33 ОДЕСА-Б-ДНІСТРОВСЬКИЙ-МОНАШІ. ПОДЯКА ЗА ДОБРУ СПРАВУ.

Comments are closed.

Next Post

ПРИКОРДОННИКИ ВИЯВИЛИ БОЄПРИПАСИ В АВТІВЦІ, ЩО ПРИБУЛА З АМЕРИКИ (ВІДЕО)

13 серпня 2019 року в міжнародному морському пункті контролю «Визирка», що знаходиться поблизу м. Южне, прикордонники Одеського загону виявили набої. Під час заходів прикордонного контролю позашляховика, що прибув на одному з теплоходів зі Сполучених Штатів Америки, спрацював спеціальний службовий собака. Згодом у ході поглибленого огляду транспортного засобу під сидінням водія […]