КП «ВЕЛИКОДОЛИНСЬКЕ» ПОВЕРНУЛО СУДОВІ ВИТРАТИ ГО «НЕЗЛАМНА ПОЗИЦІЯ»

You may also like...

5 коментарів

 1. Ольга сказав:

  Не кто вам ничего не даст !

 2. Гаер сказав:

  А нам и не надо,это деньги жителей украденные властью. А организация уже своё вернула.

 3. Анонім сказав:

  Якщо вже говорити простими словами з практичної точки зору, то суб’єктом звернення виступає фактично і є тільки державний виконавець, який здійснив передбачені законом дії, направлені на примусове виконання судового рішення. Хоча, особиста думка автора полягає також і в тому, що для порушення кримінального провадження за статтею 382 КК України не обов’язково повинно бути невиконання саме судового рішення – за аналогією із поняттям виконавчого документу можливо використовувати також інші виконавчі документи, як от виконавчий напис нотаріуса тощо.

  Аналізуючи судову практику кримінальних справ, то в більшості випадків суд приходить до висновку про винуватість осіб, стосовно яких порушувались кримінальні провадження по факту скоєння злочинного діяння, передбаченого статтею 382 КК України.
  https://protocol.ua/ua/prityagnennya_do_kriminalnoi_vidpovidalnosti_za_statteyu_382_kk_ukraini_nevikonannya_sudovogo_rishennya/

 4. Анонім сказав:

  Анонім треба казати простими словами так: Гончаров Граб – крадії…

  • Анонім сказав:

   Придурки выбрали придурков! Горе в том, что избранные придурки не умеют воровать! Они умеют пи…дить и никто их за это не хочет пи…дить потому что придурки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.