КП «ВЕЛИКОДОЛИНСЬКЕ» ПОВЕРНУЛО СУДОВІ ВИТРАТИ ГО «НЕЗЛАМНА ПОЗИЦІЯ»

13 серпня 2019 року КП «Великодолинське» частково виконала рішення суду по справі №420/2321/19 за позовом ГО «Незламна позиція» та сплатило 3’842 грн. судових витрат. Це означає, що юрист КП «Великодолинське» Сергій Лук’ян нарешті «включив мозок» та зрозумів безглуздість подальшого оскарження очевидних речей.

Чекаємо на виконання рішення суду в частині надання:

 1. Калькуляції розрахунку економічно-обґрунтованих витрат, пов’язаних з центральним водопостачанням та водовідведенням.
 2. Завірених належним чином копій документів по роботам, щодо укладки каналізаційної мережі до будівлі в якій розташовано КП «Великодолинське» біля будинку №128 по вул. Центральна,128 в смт. Великодолинське.

Сподіваємось, що Великодолинська селищна рада проведе роботу по стягненню з директора КП «Великодолинське» Сергія Гончарова всіх витрат, які несе підприємство за його незаконні дії.

Роман Варшанідзе

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleppy
Sleppy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

You may also like...

5 коментарів

 1. Ольга сказав:

  Не кто вам ничего не даст !

  0
 2. Гаер сказав:

  А нам и не надо,это деньги жителей украденные властью. А организация уже своё вернула.

  0
 3. Анонім сказав:

  Якщо вже говорити простими словами з практичної точки зору, то суб’єктом звернення виступає фактично і є тільки державний виконавець, який здійснив передбачені законом дії, направлені на примусове виконання судового рішення. Хоча, особиста думка автора полягає також і в тому, що для порушення кримінального провадження за статтею 382 КК України не обов’язково повинно бути невиконання саме судового рішення – за аналогією із поняттям виконавчого документу можливо використовувати також інші виконавчі документи, як от виконавчий напис нотаріуса тощо.

  Аналізуючи судову практику кримінальних справ, то в більшості випадків суд приходить до висновку про винуватість осіб, стосовно яких порушувались кримінальні провадження по факту скоєння злочинного діяння, передбаченого статтею 382 КК України.
  https://protocol.ua/ua/prityagnennya_do_kriminalnoi_vidpovidalnosti_za_statteyu_382_kk_ukraini_nevikonannya_sudovogo_rishennya/

  0
 4. Анонім сказав:

  Анонім треба казати простими словами так: Гончаров Граб – крадії…

  0
  • Анонім сказав:

   Придурки выбрали придурков! Горе в том, что избранные придурки не умеют воровать! Они умеют пи…дить и никто их за это не хочет пи…дить потому что придурки!

   1+