ЮРИСТ ДАЛЬНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СТВОРЮЄ «ПЕРЕПОНИ» ЗАПИТУВАЧАМ ІНФОРМАЦІЇ

You may also like...

11 коментарів

 1. Анонім сказав:

  Очередное ЧУЧЕЛО засевшее за деньги налогоплательщиков в сельском совете и так везде. Человек написал в запросе ясно и понятно что оплатит. Как вы тварюки обнаглели. Сними со стен липовые грамоты, ты их не заслужило.

  2+
  • Лорхен сказав:

   А Ви знаєте цього юриста, що ви його так ображаєте? І Гоменюка теж добре знаєте?

   0
 2. Виктор сказав:

  Серёга да гони ты этого недоучку. Почитай что он даёт тебе на подпись. Такими ответами он тебя вставит.

  3+
 3. Олег сказав:

  Гоните эту суку -ромку мошенника .

  1+
 4. Анонім сказав:

  Да он не только Мошенник но хам разговаривает как на стрелке.

  2+
 5. Лорхен сказав:

  Прочитайте уважно сам запит від Гоменюка В.М. Вім вимагає інформацію про ВСІХ працівників. Питання: навіщо йому це потрібно знати, хто скільки отримує зарплату? У кожного працівника свій посадовий оклад за ЄТС, доплати і т.д. Я знаю цей конфлікт дуже давно, і навіть, якщо пан Гоменюк отримає інформацію, то він не зупинеться і буде вимагати іще щось. Це вже не перший випадок. А юрист с/р діє в рамках закону. Він нормальний та адекватний спеціаліст, а не чучело. Пан Позивач смирненький тільки на камеру…

  1+
  • п.5 ст.6 закону України “Про доступ до публічної інформації”:
   Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно…
   Він запитує те, що має право запитувати, а юрист діє не в рамках закону, а навпаки порушує його!

   4+
 6. юрист сказав:

  да это вам не юрист Затоки , он тебя Роман-вставил

  0
 7. Анонім сказав:

  Не розумію, якщо Форос вважає себе юристом, то чому так себе принижує такою безглуздою відпискою. Невже не розуміє, що час безвідповідальності рано чи пізно закінчиться і за свої вчинки прийдеться відповісти. Лорхен, а вам би не помішав лікбез.

  2+
 8. Анонім сказав:

  Лорхен я правильно розумію, що ви визнаєте, що юрист підготував відповідь та порушив норму Закону України “Про доступ до публічної інформації. Так чи ні?

  1+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.