ОДЕСЬКІ ПРИКОРДОННИКИ ВІДМОВИЛИСЬ ВІД ХАБАРЯ

В Одесі в аеропорту двоє іноземних громадян запропонували прикордонникам 1’000 доларів США «хабаря» після того, як їм було відмовлено в допуску на територію України.

06 вересня 2019 року авіарейсом зі Стамбула в Одесу прибули двоє громадяни Туреччини. На прикордонному контролі в пункті пропуску «Одеса-авіа» за результатами співбесіди обом було відмовлено в перетині державний кордону України . Проте, 21-річний чоловік довго не вагаючись запропонував інспектору прикордонної служби 1’000 доларів США за сприяння в пропуску до нашої країни себе та свого друга.

Співробітники внутрішньої та власної безпеки Державної прикордонної служби зафіксували спробу втягування прикордонника у протиправну діяльність шляхом дачі грошової винагороди у розмірі 650 євро та 161 долару США. Охоронці кордону категорично відмовились від неправомірної вигоди та нагадують, що за дачу хабаря та його отримання наступає кримінальна відповідальність.

Матеріали справи передані до військової прокуратури та Національної поліції для відкриття кримінального провадження за ст.369 ККУ.

За матеріалами: Прес-служби Одеського прикордонного загону

Роман Варшанідзе

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise

You may also like...

1 Response

  1. Анонім сказав:

    Савельева ,Авраменко , Вихтева состоят в коррупционном заговоре по отмыванию денег с бюджета овидиополя, Всех не равнодушных приглашаем к Начальнику райотдела Овидиопольськой Полиций в вторник 10.30 у него в кабинете будет написана коллективная заява…..

    0