ЧОРНОМОРСЬК НЕ БАЖАЄ ОБ’ЄДНУВАТИСЬ з смт. ВЕЛИКОДОЛИНСЬКЕ та с. МОЛОДІЖНЕ

Кількість переглядів 580

Органи місцевого самоврядування м. Чорноморськ наполягають на недоцільності та економічної необґрунтованості включення до складу Чорноморської територіальної громади двох сусідніх рад: Великодолинської селищної ради та Молодіжненської сільської ради. Про це йдеться у листі Чорноморської міської ради №1-Ко-2008 від 19.09.2019 року.

У зв’язку з цим, внесення змін до рішення Чорноморської міської ради №175-VII щодо підтримки об’єднання громад міста Чорноморськ, смт. Великодолинське та с. Молодіжне на даний час Чорноморської міською радою не планується.

Роман Варшанідзе

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleepy
Sleepy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

12 thoughts on “ЧОРНОМОРСЬК НЕ БАЖАЄ ОБ’ЄДНУВАТИСЬ з смт. ВЕЛИКОДОЛИНСЬКЕ та с. МОЛОДІЖНЕ

  1. Молодцы Ильичевцы. отстояли свой город и отшили ВАСЮ от Ильичевска ,теперь бы нам отшить его от Великодолинского…

  2. Правильно и сделади!
    Зачем им нищеброды с гуляевскими родственниками и кумовьями?

  3. Житрожопых уебней отшили) черноморцы молодцы! пусть в своей помойной яме сами копошатся.

  4. Большая Долина уже Новоградковку задолбали своим приедненням .Никто не хочет с ними обєднуватися.

    1. Новоградовка против Граба и Гончарова. они не лягут под продажных ВЫРОДЖЕНЦЕВ….

  5. Опять Господин «Мечтай! Соснул! Хвостподжимай!» не смог протянуть единственную возможность выиграть выборы за счёт продажной Б. Долины иМолодедного

  6. Если Граб с Гончаровым и кучной гамноедов – депутатов продажные то это не значит что вся Б. Долина продажная. А то что Ильичёвцы и Новоградовка так отзываются поддерживаю.

    1. Каждой твари по паре, какой народ такие и гавноеды. Великодолинцы хитрожопые, в лицо гавноедам сыкотно сказать что они воры, а за глаза все дружбу водят с ними и пытаются свои вопросы порешать) поставили вам 2 качельки и зебры на дорогах нарисовали, вот и радуйтесь, а к нам в Черноморск нефиг суватся, своих гавноедов хватает.

  7. Отродженых толстожопых гнид не хотят в Черноморске.

  8. Большедолинцы не нищеброды!!!!Жители не виноваты что власть такая!!!Дорогие Ильичёвцы имейте уважения и подбирайте пожалуйста выражения.Если бы не море и недвижимость за которую вы рубите бабло при том никто налог за это не плотит вы тоже бы были нищебродами!!!!

Comments are closed.