ЧОМУ МЕШКАНЕЦЬ ОВІДІОПОЛЮ ОЛЕКСІЙ БАБУШКІН ЗБРЕХАВ СУДУ?

Після відвертої брехні суду, 26 вересня 2019 року Овідіопольський районний суд Одеської області відмовив у позовних вимогах мешканцю Овідіополя Олексію Бабушкіну.

Спочатку, 17 вересня 2019 року на чергове засідання, яке відбулось в Овідіопольському суді о 15 години, Олексій Бабушкін не з’являється, написавши заяву приблизно наступного змісту:

“…У зв’язку з тим, що необхідно бути на сесії Овідіопольської селищної ради, прошу відкласти розгляд справи…”

Саме у той день журналісти «Альтернатива.орг» теж були на засіданні сесії Овідіопольської селищної ради, яка розпочалась о 10 години 15 хвилин ранку і закінчилась о 10 години 30 хвилин. Але Олексій не врахував того, що журналісти «Альтернатива.орг» прийдуть і на засідання суду за його позовом і змусять провести його не формально, а під запис.

Своїм листом ми повідомили суд про відверту брехню Олексія Бабушкіна і наступного засідання, яке суд призначив на 26 вересня, суд прийняв рішення відмовити «брехуну» у задоволені позовних вимог.

Останні 2 роки і чотири місяця Бабушкін О.В. морочив голову Овідіопольському районному суду Одеської області та постійно відкладав розгляд справи за своїм позовом. За весь цей час, напевно, не відбулось жодного засідання: то він не прийде, то його адвокат Олена Пасічник напише заяву про відкладення.

Суть позову у якому йому було відмовлено:

“В травні 2017 року Олексій Бабушкін звернувся до суду з позовом до Овідіопольської селищної ради та до Овідіопольського селищного голови (справа № 509/1714/17), яким просив скасувати рішення сесії Овідіопольської селищної ради за №448 від 28 квітня 2017 року та визнати протиправною бездіяльність селищного голови.
Рішенням, яке намагався скасувати Бабушкін О.В. був сформований новий склад виконавчого комітету ради у кількості 20 осіб замість попереднього складу у кількісті 21 особа. І одна особа яку виключили тим рішенням зі списку і був Олексій Бабушкін. Це дуже обурило Олексія і він намагався скасувати те, що не скасовується тому і обрав спеціальну тактику затягування справи: то він не прийде, то адвокат Олена Пасічник напише заяву про відкладення справи.
Рік тому за нашою заявою Овідіопольський суд Ухвалою від 10 вересня 2018 року вже залишав цей позов без розгляду, але через апеляційну інстанцію 04 грудня 2018 року розгляд справи поновлений. Зараз суд вже повністю відмовив у задоволені позовних вимог Бабушкіну О.В. Чекаємо на апеляційну скаргу”.

Ще матеріали по справі:

Роман Варшанідзе

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleppy
Sleppy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

You may also like...

4 коментарі

 1. Алексей Бабушкин. сказав:

  Прошу редакцию Альтернатива.орг,обосновать выдвинутое обвинение «брехун».
  Где,кому я наврал?

  3+
  • Анонім сказав:

   Читай Бабушка, читай

   9+
   • не Бабушка сказав:

    так він неграмотний))))за нього повідомлення пише жінка))))він побачив своє фото і почав відразу нервувати))))подумав,що його розшукує поліція))))

    5+
    • Анонім сказав:

     Думаю Бабушку мы потеряли, так как ему уже прочитали Х-))

     3+