ГО «НЕЗЛАМНА ПОЗИЦІЯ» РОЗПОЧИНАЄ ПІДГОТОВКУ ПОЗОВУ ДО ОВІДІОПОЛЬСЬКОЇ РДА

На батьківських зборах, які відбулись 07 жовтня 2019 року в Овідіопольської школі-гімназії були обговоренні питання плюсів та мінусів «Нової української школи» і після виступу керівництва навчального закладу я, як голова громадської організації «Незламна позиція» виступив перед батьками з пропозицією: почати позовну роботи проти відділу освіти Овідіопольської РДА по питанню придбаних у 2018 році шкільних меблів.

Проблему незручних шкільних парт та стільців ми почали обговорювати з керівництвом райдержадміністрації ще в січні 2019 року. Спочатку в.о. голови Ільченко І.О. «зображував видимість», що він бажає покарання винних, потім він «зображав видимість», що він бажає щось виправити у поганих меблях, але в вересня він «розвів руками» і показав своє справжнє обличчя: нічого він робити не буде.

Ось і виходить, що «порятунок потопаючих, справа рук самих потопаючих» – треба йти до суду та там домагатися справедливості. В обговоренні питання початку позовної роботи взяли участь лише двадцять чотири з батьків (потік других класів – це біля 120 учнів), проте і це вселяє нам впевненість, що в майбутньому більша кількість буде домагатися необхідного ставлення до своїх дітей з боку чиновників райдержадміністрації.

Головна проблема полягає у тому, що чиновники ведуть з нами боротьбу за наші кошти, а ми з ними за свої. Будемо висвітлювати цей процес на сайті alternatyva.org.

Попередні матеріали по темі:

Роман Варшанідзе

голова ГО «Незламна позиція»

1 0
Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleppy
Sleppy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

You may also like...

3 коментарі

 1. Лиля сказав:

  Не смогла приехать.
  Пробки.
  Спешила. Но никак.

  2+
 2. Анонім сказав:

  Вопрос на тему школы…
  А можно ли школьным автобусом перевозить траурную процессию на кладбище?

  Просто сегодня в обед наблюдали такую картину в Дальнике.

  3+