ГО «НЕЗЛАМНА ПОЗИЦІЯ» РОЗПОЧИНАЄ ПІДГОТОВКУ ПОЗОВУ ДО ОВІДІОПОЛЬСЬКОЇ РДА

На батьківських зборах, які відбулись 07 жовтня 2019 року в Овідіопольської школі-гімназії були обговоренні питання плюсів та мінусів «Нової української школи» і після виступу керівництва навчального закладу я, як голова громадської організації «Незламна позиція» виступив перед батьками з пропозицією: почати позовну роботи проти відділу освіти Овідіопольської РДА по питанню придбаних у 2018 році шкільних меблів.

Проблему незручних шкільних парт та стільців ми почали обговорювати з керівництвом райдержадміністрації ще в січні 2019 року. Спочатку в.о. голови Ільченко І.О. «зображував видимість», що він бажає покарання винних, потім він «зображав видимість», що він бажає щось виправити у поганих меблях, але в вересня він «розвів руками» і показав своє справжнє обличчя: нічого він робити не буде.

Ось і виходить, що «порятунок потопаючих, справа рук самих потопаючих» – треба йти до суду та там домагатися справедливості. В обговоренні питання початку позовної роботи взяли участь лише двадцять чотири з батьків (потік других класів – це біля 120 учнів), проте і це вселяє нам впевненість, що в майбутньому більша кількість буде домагатися необхідного ставлення до своїх дітей з боку чиновників райдержадміністрації.

Головна проблема полягає у тому, що чиновники ведуть з нами боротьбу за наші кошти, а ми з ними за свої. Будемо висвітлювати цей процес на сайті alternatyva.org.

Попередні матеріали по темі:

Роман Варшанідзе

голова ГО «Незламна позиція»

1 0
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise
5+

3 thoughts on “ГО «НЕЗЛАМНА ПОЗИЦІЯ» РОЗПОЧИНАЄ ПІДГОТОВКУ ПОЗОВУ ДО ОВІДІОПОЛЬСЬКОЇ РДА

  1. Вопрос на тему школы…
    А можно ли школьным автобусом перевозить траурную процессию на кладбище?

    Просто сегодня в обед наблюдали такую картину в Дальнике.

    3+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Next Post

ЛАРИСА БУРЛАКА ЗНОВУ СЕКРЕТАР ТАЇРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

08 жовтня 2019 року на XVII сесії Таїровської селищної ради перед початком розгляду питань порядку денного, депутати знову переглянули питання секретаря ради та повернули на цю посаду Ларису Бурлаку з одночасним присвоєнням повноважень виконуючого обов’язки голови. По нашій інформації депутатський корпус, після багаточисленних сперечань, дійшов згоди між собою та вирішив […]