БУДІВНИЦТВО ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ У ОВІДІОПОЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ БУДЕ ПРОДОВЖЕНО

08 жовтня 2019 року в Одеської облдержадміністрація був підписаний Меморандум про співпрацю із ТОВ «Овід Норс» та турецькою компанією «Гюріш Холдінг Анонім Ширкеті». Документ засвідчує співробітництво у сфері реалізації проектів з будівництва вітроелектростанцій у Овідіопольському районі. Загальна сума інвестицій — близько 100 мільйонів євро.

Підписи під документом поставили виконуюча обов’язки голови Одеської обласної державної адміністрації Шаталова С.М., представник компанії «Гюріш Холдінг Анонім Ширкеті» за довіреністю Йилмаз І. та директор ТОВ «Овід Норс» Ямантюрк М.Е.

Турецька компанія має намір розширити інвестиції в галузі альтернативної енергетики та реалізувати будівництво другої черги вітроелектростанції «Овід Норс» на території Овідіопольської селищної ради Овідіопольського району Одеської області потужністю близько 66 МВт. Наша співпраця передбачає розвиток, розширення та зміцнення відносин в галузі альтернативної енергетики в Одеському регіоні” – підкреслила Світлана Шаталова.

Сьогодні в Одеській області ми вже реалізували проект з будівництва вітроелектростанцій потужністю 32 МВт вартістю більше 40 млн євро. Враховуючи позитивний досвід та прагнучі зміцнити співпрацю та з метою ефективної реалізації проектів у галузі альтернативної енергетики в Україні ми запланували ще одне будівництво вітроелектростанцій” – зазначив Ямантюрк Мехмет Егемен.

Зазначимо, що компанією «Гюріш Холдінг Анонім Ширкеті» вже успішно реалізований проект будівництва вітроелектростанції в Овідіопольському районі Одеської області – ВЕС «Овід Вінд», що складається з 9 вітроенергетичних установок, загальною встановленою потужністю 32 МВт. Ця електростанція, генеруючи щорічно близько 108 000 000 кВт/год, внесе важливий вклад в енергетичну незалежність України і зможе забезпечити електроенергію близько 33 тис домоволодінь.

По матеріалам: Одеська ОДА

Роман Варшанідзе

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

2 0
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise
1+

2 thoughts on “БУДІВНИЦТВО ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ У ОВІДІОПОЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ БУДЕ ПРОДОВЖЕНО

  1. Нехай починають з розширення, Овідіопольського круга!!!
    Бо кожен раз його розбирати, це не діло…

    5+
  2. Ніяке розширення не поможе. Таки частини не можно транспортувати по кругу

    1+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Next Post

АВАНГАРДОВСКИЙ ПОСЕЛКОВЫЙ СОВЕТ ВСТРЕТИЛ НАС «КЛОУНАМИ»

09 октября 2019 года мы побывали в Авангардовском поселковом совете с целью подачи дополнительных запросов по получению информации. Нас встретил «КЛОУН» с флажками и криками «УРА!». Наш запрос, который мы подали еще в конце августа так и остался без ответа. Представитель Авангардовского поселкового совета Батраков Роман Анатольевич, запутавшийся с самого […]