ШИБАЄВ ЗАЯВЛЯЄ ВІДВІД, ЛУК’ЯН «ШАНТАЖУЄ»…

04 жовтня 2019 року Малиновський районний суд міста Одеси БУВ ГОТОВИЙ продовжити дослідження доказів по справі за звинувачення Калаглійського сільського голови Шибаєва І.В. і ПЕНСІОНЕРА з Овідіополя Тутевича О.А. у скоєні злочинів, передбачених ч.3 ст368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням), ч.2 ст.205-1 (підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи службовою особою з використанням свого службового становища), ст.366-1 (умисне неподання декларації передбаченої Законом України «Про запобігання корупції» посадовою особою органу місцевого самоврядування) Кримінального кодексу України. АЛЕ…

Але, обвинувачений Ігор Шибаєв, несподівано, попросив суддю заявити самовідвід, не розуміючи, що таке рішення суд повинен робити сам, без будь-якого примушення. Адвокат Сергій Лук’ян уточнив, що насправді Ігор Валентинович заявляє відвід судді, а не просить суд заявити собі самовідвід.

Справжню мету всіх цих клопотань, якими обвинувачені постійно «закидають» суд і які приводять до затягування справи пояснив адвокат Лук’ян С.В.:

“…Якщо б пан Степаненко, не заявляв би свої клопотання постійно про відсторонення Шибаєва від посади цього взагалі б не було, ми вже дуже великий час приділили по суті розгляду цієї справи…”

Такої відвертості від адвоката ніхто не очікував. Такий собі «шантаж» – ви не заявляєте клопотання про відсторонення від посади, а ми не «закидаймо» суд своїми клопотаннями.

До речі, на попередньому засіданні прокурор заявив чергове клопотання про відсторонення і суд його задовольнив: до 07 грудня 2019 року Шибаєв І.В. не може виконувати обов’язки Калаглійського сільського голови.

Стосовно ПЕНСІОНЕРА Тутевича О.А.: вчора перед засіданням Олександр Анатолійович звернувся до нас з претензією, що ми його постійно називаємо «ПІДПРИЄМЦЕМ» і це, на його думку, змушує його приймати заспокійливе. Він просто ПЕНСІОНЕР.

Клопотання про відвід суді буде розглянутий іншим суддею і якщо його не задовольняють то наступне засідання відбудеться 15 жовтня о 15 години.

Ще матеріали по темі:

Роман Варшанідзе, Андрій Хлопчик

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

3 0
Happy
Happy
1
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleppy
Sleppy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

You may also like...

7 коментарів

 1. Тоня сказав:

  Едрить-колотить, что себе позволяют этот рыжий бес и ПЕНСИОНЕР )))))
  Таких идиотов судья, наверное, ещё не встречал!!!

  2+
 2. Анонім сказав:

  Видать Лукьяну не удалось договориться с судьёй как было по обиженому и несчасному Гончарову.

  4+
  • кп сказав:

   Лукьян бабки с Шибаева взял, а вот судейке не передал….., закрысил, он собирает бабло на суды по себе….

   2+
 3. Анонім сказав:

  Нда, таких клоунов Малиновский суд еще не видел…
  Поп лишенный сана и ПЕНСИОНЕР

  2+
 4. Анонім сказав:

  Раз Шибаеву так не нравится отстранение от должности, то давайте опять его под арест посадим, пусть подумает.

  1+
 5. Анонім сказав:

  Не, ну дейсвительно, прокурор ваще оху*л, заявляет ходотайства об отстранении от должности и не дает спизд*ть денег из бюджета… Чем расчитіваться с адвокатами, жопкой? Старушке явно єта жопка не нужна, вот она и исполняет, а СерЛу – нравится…

  1+
 6. Анонім сказав:

  Думаю Лукьян доиграется. Может даже поплатиться корочкой. Он очень не порядочен. Его неоднократно подлавливали на подлогах и обмане. Ермолатин пенсионер давно не пользующийся спросом пришёл защищать мента видать забыл как они его раньше ставили раком. Там где Лукьян да и ещё подвязался и Ермолатин однозначно будут интриги и в конечном счёте Шибаев получит по полной.

  4+