СТОВ «АГРОФІРМА ПЕТРОДОЛИНСЬКЕ» ЗВИНУВАЧУЮТЬ У РАБОТОРГІВЛІ

10 жовтня 2019 року на сільськогосподарському підприємстві «АГРОФІРМА ПЕТРОДОЛИНСЬКЕ» (директор Мотуляк Д.А.) проведені обшуки в рамках розслідування кримінального провадження, яке зареєстроване в Дніпропетровській області за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.149 КК України «Торгівля людьми».

Згідно з матеріалами кримінального провадження №12018040000000914 від 11.10.2018 року виходить, що є заяви двох громадян про те що на території Дніпропетровської області діє група осіб (деякі з них мають кримінальне минуле), які шляхом обману та використання уразливого стану систематично здійснювали вербування осіб (як правило безпритульних) на території міст Нікополя, Покрова та Марганцю під приводом офіційного працевлаштування для їх подальшої експлуатації в с. Петродолинське, Одеської області.

Правоохоронці отримали Ухвали суду про тимчасовий доступ до речей і документів на СТОВ «АГРОФІРМА ПЕТРОДОЛИНСЬКЕ» з метою ознайомлення та вилучення завірених копій.

Голова правління громадської організації «Правовий захист сільгоспвиробників», членом якого є і директор СТОВ «АГРОФІРМА ПЕТРОДОЛИНСЬКЕ» Мотуляук Д.А. заперечує проти дій правоохоронців і звинувачує їх у сприянню рейдерському захопленню підприємства.

В Овідіопольському відділі поліції обурені робітники СТОВ «АГРОФІРМА ПЕТРОДОЛИНСЬКЕ» написали заяву про неправомірні дії проти них.

Дніпропетровські правоохоронці після проведення слідчих дій разом з документами поїхали назад з метою залучення всього вилученого до матереалів кримінального провадження №12018040000000914 від 11.10.2018 року.

Роман Варшанідзе, Андрій Хлопчик

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

3 2
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise

You may also like...

4 коментарі

 1. Анонім сказав:

  А причём здесь 7 км,за словами следите пожалуйста.

  0
  • Анонім сказав:

   Где вы прочитали за 7км?

   0
   • Анонім сказав:

    Тот что давал комментарии сказал,что как на 7 км,грамотный очень,Романа не знает но умничает

    0
 2. Анонім сказав:

  СЛЕЗА ПРОБИВАЕТ ПРЯМ

  0