СТОВ «АГРОФІРМА ПЕТРОДОЛИНСЬКЕ» ЗВИНУВАЧУЮТЬ У РАБОТОРГІВЛІ

10 жовтня 2019 року на сільськогосподарському підприємстві «АГРОФІРМА ПЕТРОДОЛИНСЬКЕ» (директор Мотуляк Д.А.) проведені обшуки в рамках розслідування кримінального провадження, яке зареєстроване в Дніпропетровській області за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.149 КК України «Торгівля людьми».

Згідно з матеріалами кримінального провадження №12018040000000914 від 11.10.2018 року виходить, що є заяви двох громадян про те що на території Дніпропетровської області діє група осіб (деякі з них мають кримінальне минуле), які шляхом обману та використання уразливого стану систематично здійснювали вербування осіб (як правило безпритульних) на території міст Нікополя, Покрова та Марганцю під приводом офіційного працевлаштування для їх подальшої експлуатації в с. Петродолинське, Одеської області.

Правоохоронці отримали Ухвали суду про тимчасовий доступ до речей і документів на СТОВ «АГРОФІРМА ПЕТРОДОЛИНСЬКЕ» з метою ознайомлення та вилучення завірених копій.

Голова правління громадської організації «Правовий захист сільгоспвиробників», членом якого є і директор СТОВ «АГРОФІРМА ПЕТРОДОЛИНСЬКЕ» Мотуляук Д.А. заперечує проти дій правоохоронців і звинувачує їх у сприянню рейдерському захопленню підприємства.

В Овідіопольському відділі поліції обурені робітники СТОВ «АГРОФІРМА ПЕТРОДОЛИНСЬКЕ» написали заяву про неправомірні дії проти них.

Дніпропетровські правоохоронці після проведення слідчих дій разом з документами поїхали назад з метою залучення всього вилученого до матереалів кримінального провадження №12018040000000914 від 11.10.2018 року.

Роман Варшанідзе, Андрій Хлопчик

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

1 2
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise
5+

3 thoughts on “СТОВ «АГРОФІРМА ПЕТРОДОЛИНСЬКЕ» ЗВИНУВАЧУЮТЬ У РАБОТОРГІВЛІ

      1. Тот что давал комментарии сказал,что как на 7 км,грамотный очень,Романа не знает но умничает

        0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Next Post

ЗА СКОЄННЯ СМЕРТЕЛЬНОГО ДТП В ПРИЛИМАНСЬКОМУ ІНСПЕКТОРУ ПОЛІЦІЇ ВРУЧЕНА ПІДОЗРА

Лише через рік прокуратура «наважилась» вручити підозру інспектору патрульної поліції за порушення правил безпеки дорожнього року, що призвело до загибелі людини в с. Прилиманське (Овідіопольський р-н, Одеської обл.). Лише зараз, через рік, вирішується питання про обрання вказаній особі запобіжного заходу, відсторонення від посади та тимчасового позбавлення спеціального права. Чим займалась […]