З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Шановна громада!

Сьогодні ми маємо одразу декілька приводів для святкування. По-перше, вся країна шанує захисників Вітчизни, справжніх патріотів, відданих Україні. Приєднуюсь до щирих привітань наших воїнів, які боронять рідну землю від агресора. Бажаю найголовнішого: перемоги в війні та щасливого буття в мирному житті!

По-друге, сьогодні значне для кожного християнина свято – Покрова. Нехай Покров Божий захистить нас від усякої нечисті, брехні та лицемірства, надасть сил та здоров’я, подарує родинний затишок та любов!

І ще одне свято, яке щорічно шануємо ми, мешканці Таїровської громади. Це День народження нашого рідного селища Таїрове, яке відоме на весь світ золотою лозою, гарним вином, теплим сонцем, щирими та працьовитими людьми. 110 років тому на цій благодатній землі з’явилося перше поселення. Зараз – це розвинений адміністративний центр великої об’єднаної громади – з власною інфраструктурою та гарними перспективами на майбутнє. Останні два роки для селища та усієї громади були нелегкими. Але я вірю, що лихо мине та влада знову почне злагоджено працювати на користь громади.

Ще раз зі святом, любі мої таїровці! Бажаю добробуту в кожну таїровську родину, тепла в кожну оселю, міцного здоров’я та благополуччя, більше добрих справ та впевненості в завтрашньому дні!

Завжди з вами,
Хасан Хасаєв

8 1
6
Happy
1
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise

You may also like...

1 Response

  1. Ирина сказав:

    Хасан Гарунович спасибо за поздравления и вас с праздниками!

    3+