СЕРГІЙ КОЛЕБОШИН: ПРО ПРИЙОМИ, ЗВЕРНЕННЯ ТА ВІДПОВІДІ

У мене щодня уточнюють, на якому етапі розв’язання тієї чи іншої проблеми. Думаю, настав час взагалі розповісти, як саме ми працюємо зі зверненнями громадян та на якому етапі ця робота.

На фото нижче – мої помічники. Поки я в столиці, вони зранку і до пізнього вечора розбирають ваші звернення. У нас великий округ, тому і звернень багато – понад сотня.

Проблеми різні. Скаржаться на стан доріг та громадського транспорту. Часто лунає проблема недобудов.

Десятки проблем, якими «мала б» займатися місцева влада: сміття, каналізація, дитячі майданчики.

Питання є, як масштабні, так і зовсім локальні, але, якщо кожне з них потребує «стусана» народного депутата, то він буде.

Ми поставили собі за мету відреагувати на кожне звернення. Тим паче, що серед них є декілька класних ініціатив та пропозицій.

Зараз опрацювали понад 80% документів. Надіслали десятки заяв та запитів до органів місцевої влади, Кабміну, міністерств та відомств.

Не хвилюйтесь, відповідь та реакцію отримають усі так, як це передбачає закон.

Про наступні прийоми напишу на сторінці. Дякую усім за активність!

Народний депутат України Сергій Колебошин

8 1
5
Happy
2
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise

You may also like...

11 коментарів

 1. Анонім сказав:

  Это все ни о чём.
  Когда “стусана” получат коррупционеры в местных органах самоуправления и лица покрывающие их преступную деятельность? На них давно открыт ряд уголовных дел (Граб, Савельева и др.). Когда начнется объективное расследование дела о нападении на журналиста Варшанидзе и будут наказаны не только исполнители, а и заказчики?
  Хватит писать не о чем! Где реальная борьба с преступниками?

  4+
  • fuckoff_farshanidze сказав:

   . . . объективное расследование дела о нападении на журналиста Варшанидзе, начнеться когда Варшанидзе станет объективным журналистом, или хотя бы просто журналистом.

   5+
   • Анонім сказав:

    Можно подумать, что Вы авторитетный эксперт журналистики? Срач легче распространять!

    3+
  • Анонім сказав:

   названых вами лиц продолжают доить и крышевать…. по Грабу и гончарову работа якобы ведется. но в мае 2015 года Граб закрыл 7 уголовных дел по себе за 250 тыс. уе. поэтому его и держат около кормушки. он золотые яйца несет. а такую курицу никто не рубит…..

   2+
 2. Илья сказав:

  С помощницей не имел дело, а помощник бык

  4+
 3. Аноним сказав:

  А чого фото помічників замилені?

  0
 4. Анонім сказав:

  Що за кума, що під кумом не була?

  2+
 5. Анонім сказав:

  А мне интересно на Овидиопольский НВК, где мама не может до сегодня отстоять защиту своего ребёнка можно было бы написать или это нельзя было бы афишировать? Где учитель который унижал и оставлял ребёнка в опасности для жизни ситуации требует с матери 26000 гривен моральной компенсации. А на заявления матери правоохранительные службы бездействуют! Спасибо за внимание.

  2+
 6. Стусана сказав:

  Вот приедет барин, барин ножкой топнет…и все буде добре

  0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.