«ШАХРАЇ» З СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРОДОВЖУЮТЬ ОБМАНЮВАТИ ЛЮДЕЙ

Овідіопольська селищна рада в особі голови Савельєвої Л.І. знову обманула людей. Про це нам повідомили мешканці будинку №8, що по вул. Берегова в смт. Овідіополь біля якого йде будівництво універсаму «АТБ».

17 жовтня 2019 року в редакцію «Альтернатива.орг» завітали Гуляницька Світлана Леонідівна, Чередниченко Марія Максимівна, які повідомили нам, що забудовник магазину не виконує своїх зобов’язань стосовно:

 • зведення огорожі, що розділяє ділянку магазину і їхні будинки
 • та прокладення каналів по водовідведенню у існуючу дощову каналізацію, яка прокладена упродовж будинку «АПТЕКА» та ресторану «СЕЛЕНА» в напрямку Дністровського лиману.

Після виходу на місце ми зустріли ще одного мешканця будинку №4 Захарова Віктора Петровича, який намагався добитися відповідей у чисельної «армії» будівельних працівників: коли буде зроблена ця клята «лівневка» та огорожа.

Побачивши відео камеру жодний з присутніх на будівельному майданчику не став надавати ніякої відповіді, а лише розбіглися по різних кутах.

На місце викликали поліцію та представника Овідіопольської селищної ради. Прийшов самий «говірливий» Сергій Віхтєв, якій не мав жодної відповіді на жодне запитання. Напевно, Сергій Олександрович не дуже хотів щось говорити, щоб не почати брехати, як його мама-депутат Світлана Віхтєва.

Згадуєте, як вона брехала по телефону коли сфабрикувала протокол засідання бюджетної комісії? Ми про це писали в статті «ШАХРАЇ» ЗАХОПИЛИ ОВІДІОПОЛЬСЬКУ СЕЛИЩНУ РАДУ. ДЕПУТАТ ВІХТЄВА ПІДРОБЛЯЄ ДОКУМЕНТИ.

Спори і суперечки нічого не дали (дивиться відео). Всі залишились з власною думкою: мешканці наполягали, що будівництво не відповідає проекту, представники забудовника стверджували зворотне.

Завтра вранці йдемо до Овідіопольського селищного голови для розуміння ситуації: Савельєва Л.І. на боці мешканців селища, або…

Роман Варшанідзе, Андрій Хлопчик

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

11 1
1
Happy
0
Sad
1
Excited
2
Angry
0
Surprise

18 коментарів

 1. Анонім сказав:

  Ну го за нация..

  0
 2. Косянин сказав:

  капец! какие нас ждут перспективы! ура, товарищи!

  4+
 3. Анонім сказав:

  Трындец..шо творицца то?СИрожа сопливый двоечник,уже представитель поселкового???Деградируем однако.

  9+
  • аноним-гость сказав:

   так его мамка на коленях выпрашивала ему рабочее место в поселковом так как кроме как по блату этого дауна никуда не брали на работу

   0
 4. Анонім сказав:

  Идея этому такая. Они тот дом специально не выкупили. Хотя могли и должны были. Тот дом остался по той стороне один одинешенек. Его будут затапливать пока он не развалится. Потом выкупят за копейки.

  8+
 5. Анонім сказав:

  Рома ты борзо себя ведёшь? Директор землетрясения!

  10+
 6. Фёдор сказав:

  С достоверных источников известно, что хозяин именно этого дома один единственный , кто уперся рогом и отказался продавать дом, ибо у него новая крыша, только ремонт сделал и т.д.
  Вы думаете, что те, кто строит такие сети магазинов не хватило денег на его убогий участок с гадюками в придачу??

  14+
 7. Житель сказав:

  Да. Потому что предлагали копейки. Почему люди должны продавать за безценок? Нужно было предложить людям достойную цену и 100 % люди переехали бы от гадюк

  7+
 8. Петя сказав:

  Там ще немає гідранта пожарного, навіть в проекті. Пожарник з ними ругався, сусіди чули.

  6+
 9. Анонім сказав:

  А кто ж в выиграше? Савельева и ее гоп-компания депутатов-дегенератов!

  5+
  • Гуцул сказав:

   А це вже не Сильпо бочку пре? Щось тихо було, аж доки не запахло вiдкриттям! Де вы усi були коли вони тiльки розгортатися почали? Дайте людям можливiсть купувать по нормальнiй ценi продукти харчування! Зараз почнеться i не таке…то ли еще будет… Ринку хана, Сильпо здуэться,багато хто посражда, аж доки не здогадаються, зо цiни мають бути помiрними.

   19+
 10. Фёдор сказав:

  Шановний Гуцул, Ви не рiвняйте базар та супермаркет. На базарi в нас помiрнi цiни саме на продукти харчування, хоча вони ( продукти) заходять по такiй нацiнцi, до навiдь дивно, що продавцi з цього мають? ( вiд 15 копiйок до 5 грн мах.) А ось супермаркети беруть набагато бiльше, тому i цiну виробник дае дуже й дуже низьку, що вони( супермаркети) навiть, можуть дозволити акцii i таке iнше. Але зараз холоди iдуть, тому для людей важливiше скуплятися в теплi, це сервiс i комфорт, а не ходити по базару пiд дощем, вiтром та снiгом.
  I ще, в АТБ багато чого нема, до пропонуе Сiльпо.

  5+
 11. Анонім сказав:

  Я за АтВ …должна быть конкуренция

  0
 12. Береговая сказав:

  А ливневку они таки начали делать !!!

  2+
 13. Анонім сказав:

  за атб

  0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.