ЗА КОГО МАЮТЬ ДЕПУТАТА ВИДРУ? ЧИ ЗА КОГО ВІН МАЄ НАС?

17 жовтня 2019 року на пленарному засіданні Овідіопольської селищної ради депутат Сергій Видра показав своє справжнє обличчя: коли справа стосується його, або його близьких, у нього одне бачення закону та справедливості, а коли не його, чи не його близьких, то у нього інше бачення закону та справедливості.

Під час розгляду 42 питання порядку денного Сергій Видра виступив з промовою, головний тезис якої:

«За кого нас мають?».

Сергій був не згодний з наданням в оренду земельної ділянки під об’єктом по вул. Одеська,20 в смт. Овідіополь, де колись було кафе «Дорожник», а нині магазин по торгівлі кормами для тварин. Об’єкт по бумагах належить «Овідіопольському РайСТ».

Відразу після промови депутата Видри я йому нагадав, що 16 серпня 2019 року на 48 сесії Овідіопольської селищної ради теж було доволі спірне питання про надання в оренду земельної ділянки під об’єктом по вул. Портова,5. Там теж незаконно побудований об’єкт ФОП Ованнісян Н.Г. і теж є судові справи, які продовжуються і зараз.

Депутату Видри нема чого було заперечувати. Адже, об’єкт по вул. Портова,5 – це об’єкт людей, які мають дружні стосунки з іншим депутатам Костянтином Томіловським, якого ми з лютого 2018 року не бачимо на сесіях, але який дуже підтримує Сергію Видру у багатьох питаннях.

ОБГОВОРЕННЯ ПИТАННЯ НАДАННЯ ДОЗВОЛУ НА ОРЕНДУ ПО ВУЛ. ПОРТОВА,5 16.10.2019 року:

І ось за незаконно побудований об’єкт по вул. Портова,5 Сергій Видра 16 серпня 2019 року голосує «ЗА» (він же не може піти проти Костянтина Томіловського), а за об’єкт, який існував ще з часів СРСР і якій був лише реконструйований при спірних обставинах, він голосує «ПРОТИ». Так виглядають подвійні стандарти «справедливого» депутата.

Ось такий він у нас «справедливий» офіцер запасу Сергій Видра, якій ухилився від призову в Збройні сили України під час Особливого стану в країні в період 2014 – 2015 років: СВОЇМ ВІН ВСЕ ДОЗВОЛЯЄ, А З ІНШИХ ПИТАЄ ПО-ПОВНІЙ.

І на запитання депутата Сергія Видри:

За кого нас мають?

хочеться відповісти:

За кого ти, Сергій, маєш нас?”.

Розгляд питання визнання право власності об’єкту по адресу вул. Портова,5 до Верховного суду України (справа в реєстрі № 509/1784/17):

Роман Варшанідзе

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

6 3
0
Happy
2
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise

You may also like...

11 коментарів

 1. Анонім сказав:

  Двойные стандарты ничего не поделаешь.

  2+
  • Анонім сказав:

   Все нормально.
   Спалили магаз в аренде райпо.
   Построили побольше магаз.
   Кто строил тот и в схеме, чего не ясно?

   2+
 2. Анонім сказав:

  Этот еще тот чмошник!
  Вы забыли вспомнить похождения этого малого и его корешей-поцреотов когда они захотели отжать поле за старым хлебзаводом. Это еще те гниды.
  Почему главного волонтера Овидиопольского района депутата Томиловского на сессиях не видно? Всрался?

  10+
 3. Анонім сказав:

  Романе, ви теж не завжди послідовний. Нам зі сторони це видно.

  7+
  • Анонім сказав:

   Со стороны параши?

   7+
  • Анонім сказав:

   Роман оглашает нам события в той последовал гости,в которой они происходят. А если он будет выжидать момента последовательности то с этого нечего не выйдет. И вообще пора народу брать всю инициативу в свои руки. Тогда не надо будет кого-то обвинять

   3+
 4. Анонім сказав:

  Нашему населению давно пора разогнать,и привлечь к данной отвецтвенно-исполнительной должности новых не искушённых работников. Которые буду с честью и совестью служить народу,а не своему карману

  4+
 5. Топор сказав:

  Позорище!!! Гнидный выдренышь и вся его семейка гнидная!!!! Мамаша взяточника, папаша симулянт, сынок гниденышь!!!!

  4+
 6. житель сказав:

  да, п*до…р он !!!! что тут не понятного, ходил муму по школе весь в соплях !!!! а щя глянь на него какой важный стал !!! даже не помнит что, когда и кому говорит и обещает !!!! чмошник!!!

  3+
  • Анонім сказав:

   Вы мои слова прям написали.Тоже хотел сказать,как по школе чмошниктм ходил,сейча. Это булинг а раньше просто чмошили,он и перднуть вслух боялся,а сейчас перья распустил.

   0
 7. Учитель сказав:

  Что вообще несёт эта сопливая выдра? Его мамаша взяточника, не одна сотня тысяч прилипла к ее ручкам. Гнилая семейка

  3+