ОВІДІОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОН ОТРИМАВ ЧЕРГОВОГО ЧИНОВНИКА, ГОТОВОГО ПОРУШУВАТИ ЗАКОН ЗАРАДИ…

Нещодавно в Овідіопольському районі призначений новий начальник Міськрайонного управління в Овідіопольському районі та м. Чорноморськ ГУ Держгеокадастру в Одеській області – Гаврилюк Назар Володимирович. І відразу нами встановлений факт – Назар Володимирович не знайомий з нормами закону України «Про доступ до публічної інформації».

Чиновники «зашорені» вузьким колом законодавства України з яким їм доводиться постійно працювати і абсолютно становляться безпорадними, коли їм доводиться виходити за ці рамки.

Так і з Гаврилюком Н.В. – він готовий діяти в рамках надання адміністративних послух проте абсолютно не знає, як поводитись себе в рамках закону «Про доступ до публічної інформації». Пункт 4 статті 13 цього закону гласить:

“Усі розпорядники інформації незалежно від нормативно-правового акта, на підставі якого вони діють, при вирішенні питань щодо доступу до інформації мають керуватися цим Законом”.

При нашому спілкуванні з Назаром Володимировичем чітко видно: з першої секунди отримання нашого запиту міськрайонним управлінням в Овідіопольському районі та м. Чорноморськ ГУ Держгеокадастру в Одеській області там не намагались готувати відповідь, а відразу шукали спосіб, або не надати інформацію взагалі, або максимально затягнути надання відповіді. Заради чого таке робиться?..

Будемо звертитись з відповідними скаргами з метою притягнення до відповідальності неграмотного чиновника та вимагати його звільнення.

Роман Варшанідзе, Андрій Хлопчик

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

6 0
3
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
1
Surprise

You may also like...

37 коментарів

 1. Анонім сказав:

  Следует написать письмо самому Зе!
  Он поможет! Он такой.

  4+
 2. Чудак сказав:

  Роман, там всеми вопросами рулит “Рыжая!” или как на нее говорят “золотой кадастровый регистратор ” – Чудак Наталья Петровна! Она там решала, она крутит вчера начальниками!!! Сидит запрятаная принцесса!!!! Ждет кто ей принесет пару сотен баксов!!! Вы Роман к ней зайдите она вам много полезного расскажет!!!

  3+
 3. Чудак сказав:

  Да, она специалист их

  2+
 4. САП сказав:

  Доброго времени суток вами, вас Зновы ці язичники дезінформували, по перше Гаврилюк не начальник відділу а тільки виконуючий обовьязки начальника, по друге ця «рижая» як тут пишуть обичний спеціаліст як всі робітники цього відділу, а от якщо ви хочете дізнатися что головний смотрящий то Вам до Головного управління Держгеокадастру у Одеській області там теж виконуючий обоаьязки Соловійчук Григорій совпадение не думаю, та я думаю що після вашего візиту Гаврилюк вже отстучался на верх і впевнений що у Вас Роман буде дуже неприємна розмова не на вашу користь. Та усією інформацією дуже сильно щодо кришування володіє Ільченко і теж виконуючий обовьязки голови Овідіопольськой РДА, та кришуванням відділом Архітектури ( Волощук І), та Центром Надання Адміністративних послуг (Каменська О), тут у вас вийде резонансний репортаж якщо хвати сміливості, інформації для початку достатньо поки що, тож бажаю Удачи.

  8+
 5. Чудак сказав:

  САП, вижу ты много знаешь про рыжую!!! И сам ты наверное знаешь что она не обычный специалист, а кад. регистратор, вот только под чужой подписью, и сидит она там реально только для баксы, она только и ждет когда же ей взятку принесут!!!

  3+
 6. Житель !!! сказав:

  Эта деваха еще так коза!!!!. Любительница ездит на Q 7 и
  Q 5, прям личные водителя у нее!!!!

  2+
 7. Анонім сказав:

  Долбо…бы в роли чиновников размножаются в геометрической прогрессии! Зелёная чума!

  2+
 8. Аноним. сказав:

  Почему эта лупоглазая морда орет и брызжет слюнями , Роману срочно налейте рюмку ото он покусает

  6+
 9. 24 часа сказав:

  Он реальный Бухарь, у него чекушка постоянно в кармане)))

  4+
 10. Оксана сказав:

  О, и тут прилетело, Чудак Теперь тебе стоит боятся и ходить смотреть по сторонам, боятся Романа!!!

  1+
 11. Житель сказав:

  О, любительница ездит на ауди Q7 и Q5 попала в торбу!!!! Сидит там подписывает чужими подписями, пользуется чужими полномочиями других регистраторов, два года не могла оформить свой участок из за нее, из за этой твари!!!

  2+
 12. Оксана сказав:

  Эта деваха еще так коза!!!!. Любительница ездит на Q 7 и
  Q 5, прям личные водителя у нее!!!!

  3+
 13. “Та усією інформацією дуже сильно щодо кришування володіє Ільченко і теж виконуючий обовьязки голови Овідіопольськой РДА, та кришуванням відділом Архітектури ( Волощук І), та Центром Надання Адміністративних послуг (Каменська О), “золотой кадастровый регистратор ” – Чудак Наталья Петровна… Q 7 и Q 5…..”
  А ми дивились і мовчали і мовчки чухали чуби….

  3+
  • Кухар сказав:

   Всі чекали коли Варшанідзе зайде до них у гості… і тут всіх прорвало…

   2+
  • Ромчик сказав:

   “Та усією інформацією дуже сильно щодо кришування володіє Ільченко і теж виконуючий обовьязки голови Овідіопольськой РДА, та кришуванням відділом Архітектури ( Волощук І), та Центром Надання Адміністративних послуг (Каменська О), “золотой кадастровый регистратор ” – Чудак Наталья Петровна… Q 7 и Q 5…..”
   Там ребята научены как с местной прессой общаться, не подкопаешься.

   0
 14. Житель сказав:

  Сейчас много чего нового узнаем благодаря вашему репортажу!!!!

  4+
 15. Виктор сказав:

  “Велікіє хозяйва” Держгеокадастру та архітектури! У Вас круті автомобілі, шикарні будинки та квартири! Ваші діти відпочивають в Єгіпті, Турції…жінки відвідують салони красоти, шейпінги…… а віконце підпираєте клавіатурою років 10 )))))))))))))))) Бо воно не ваше – воно Державне….Я б вас не на Q 7 и Q 5 катав…..а в ПАЗІК і на АТО “вєлікіє рєшали”…..

  2+
 16. Оксана сказав:

  Народ, посмотрите на рыжую в девять за ней приедут ее слуги на ауди!!!! Давайте посмотрим на этот цырк!!! Или она очконула и не поедет!!!!!

  1+
 17. НАБУ сказав:

  ГАВРИЛЮК біжи звітди з того гандополя тебе злили та замовили ті кому ти довірився, давай назад до Білгород-Дністровська

  0
 18. Овидиополь. сказав:

  а, давайте рыжую в начальник будем выдвигать !!!!! она там точно порядок наведет!!!! будет прям показательный отдел во взяткам на всю Украину !!!!!

  1+
 19. Адміністрація сказав:

  Представник ЗМІ чому ви постійно розмовляйте російською мовою, прийнятий Законо проект вас не стосується?

  1+
 20. Сусидка сказав:

  золотой кад. регистратор вы в торбе !!!! идите сами на больничку и от туда не выходите !!!!
  Вы такая отделу не нужны!!! вы собака!!!

  1+
 21. Житель сказав:

  Романе коли ви навідаєтесь до Центру надання Адміністративних послуг, ви знаєте що маючи ключ доступу до реєстрації права власності на Каменську О., вони не приймають документи кажучи що немає доступу, це триває вже пів року, але якщо зайти правильно то реєструється, направляючи до Адміністрації до кабінету № 107, де Бакалов, де Колєбошин скільки можно це терпіти, чи вам всім заплатили

  0
 22. житель. сказав:

  Роман, подскажите вы сделаете репортаж про Чудак Н.П. !? спасибо

  0
 23. Наталья сказав:

  о, люди вы добрые, мне похеер….ууууу !!!! что вы тут пишите про меня, я пережила всех начальников при которых я работала!!! ! мне все равно что вы пишите тут, я была стервой я ей останусь!!!! и как брала деньги так и буду брать!!!! фак….. вам всем !!!…. моих водил не трогайте всех покусаю и поцарапаю !!!!
  с ув. Ваша Наталья !!!!
  и помните мне п..ох.. ..й на вас людишки!!!

  5+
 24. Беня сказав:

  Зе придёт порядок наведёт

  0
 25. Оксана сказав:

  Как, жалко, больше коментов нету про эту чудило -мудило!!!
  Эт доказывает что ты Чудак Н. П. тоже нахер никому не нужна, ни людям ни своему мужу, а мужа твоего реально жалко, бо ты стерва еще та !!! Тебя только область держит для сбора мусора (информации) как сучку, которая стучит на вверх и заносит туда бабки!!!!

  1+
 26. Аноним сказав:

  Слышала что рыжая н.п.с соседями своими нискем не разговаривает . Потому что она борзая стала . А все люди ничто .

  1+
 27. Веталь сказав:

  Отследить все работы зарегестрированые за последнее время и будет вам счастье, а про Чудак скажу так. Если нет ключа как она может быть регистратором в Держкадастре непонятно…. опросить всех работников

  1+
 28. громадянин сказав:

  Романе а чому вам не сказали що ви можете вказати електронну пошту та на неї прийде відскановий пакет документів. Вам мали про це повідомити, я запитував 6-зем через ЦНАП мені теж не сказали про це, після отримання відмови написали що рекомендують звернуться знову до ЦНАП та вказати в заяві електронну адресу. Там взагалі ніхто нічого не знає та не бере на себе відповідальності. Дуже шкода але при зарплатні 6 тис. грн це не дивує.

  0
 29. Оксана сказав:

  Веталь, а ты сам не знаешь, что все срочники, и вся коммерция проходит только через нее, а начальство только бабки берет за это, и работат она под другими ключами и подписями!!!! Она просто как рубила бабок находится в отделе!!!!! Чего вы все молчите!!!! Вы же тоже много что знаете про неё!!!! Или она вам помогает решать все ваши вопросы!?

  0
 30. Вежливый сказав:

  Многоуважаеиый Роман, чего так истерически кричишь, проблемы с психикой? Насчет рыжей, так она одна из не многих адекватных специалистов высокого уровня в этом отделе, наверное кто то не смог провернуть свои делишки и здесь тролят её. Да Максим Троц? Ты бы своей работой занялся на должном уровне, а не шестерить и посылать людей по кругу по судам.

  5+
 31. житель сказав:

  О, Троца вспомнили, так этого с его подачи и Сидора весь этот дурдом и пошел в отделе , и Чудачку ((пулеметчица Троца М.О.)) они тоже надрочили, от туда она и получила кликуху “ЗОЛОТОЙ КАДАСТРОВЫЙ НОМЕР”, с ее помощью Троц и Сидор зарабатывали доллары полным ходом !!!!!
  Наверное досих пор продолжает искать хорошего начальника, что б мазу тянули за нее !!!!

  3+
 32. Татьяна сказав:

  А Вы сами знакомы с Назаром Владимировичем, очень образован и отзывчивый руководитель, он знает законы соответствующие своей должности , а Вы Роман должны просто ознакомить а не уничтожать человека публично …

  0
 33. Татьяна сказав:

  И напрашивается вопрос сколько Вы получили чтобы утопить этого руководителя?!)..

  0
 34. Оксана сказав:

  Ой, рыжая Чудак!!! А что это вас не видно на работе!??? Абосрались!? Или всралысь вже!!!!!!
  Кто же это будет ездить в ЦНАП возить срочников твоих золотых водил на ауудяхах???
  Перепуганая ты гадость!!!! Так тебе и надо!
  Бог, есть и он все видит!! !!!!!!

  0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.