ПОЧАВСЯ СУДОВИЙ РОЗГЛЯД СПРАВІ ВІДНОСНО КАРОЛІНО-БУГАЗЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ АПАНАСЕНКО

Почався судовий розгляд обвинувального акту у кримінальному провадженні №42018161160000065 від 13 вересня 2018 року за обвинуваченням Кароліно-Бугазького сільського голови Апанасенко А.В. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі).

30 жовтня 2019 року відбулось підготовче засідання на якому на якому суддя Іллічівського міського суду Одеської області Семенов О.А. прийняв до розгляду справу та розглянув клопотання прокурора про відсторонення на два місяця від посади Кароліно-Бугазького сільського голови Апанасенко А.В., задовольнивши його.

Обставини справи:

Апанасенко Андрій Володимирович 28.08.2018 року, знаходячись у службовому кабінеті, розташованому в приміщенні сільської ради за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, с.Кароліно-Бугаз, вул.Приморська,1, повідомив представнику ТОВ «БІПІ СЕРВІС» (код 39489942) Колесникову Ю.М., який звернувся до нього із заявою про надання дозволу на розміщення групи тимчасових споруд та надання права користування земельною ділянкою під ними на березі Дністровського лиману на землях вказаної сільської ради, що це питання він зможе вирішити за певну винагороду. Також, Андрій Апанасенко запевнив Колесникова Ю.М., що у разі отримання грошових коштів він, використовуючи свої повноваження сільського голови, забезпечить вирішення його питань та подальше укладення договору особистого строкового сервітуту.

При цьому Кароліно-Бугазький сільський голова Апанасенко А.В. надав Колесникову Ю.М. рахунок на будівельні матеріали на суму 10’643 грн., вказавши на необхідність оплати рахунку, та зазначивши, що це перша частина неправомірної вигоди.

Реалізуючи свій злочинний умисел, направлений на отримання другої частини неправомірної вигоди Андрій Володимирович, з корисливих мотивів, знаходячись у своєму службовому кабінеті, 15.03.2019 року, вказав Колесникову Ю.М. про необхідність передачі другої частини неправомірної вигоди у сумі 80’000 грн.

Після чого, Апанасенко А.В. надав Колесникову Ю.М. на підпис договір особистого строкового сервітуту земельної ділянки на території Кароліно-Бугазької сільської ради.

Після підписання вищезазначеного договору Андрій Володимирович забрав оригінал договору, зазначивши, що Колесников Ю.М. отримає його після перерахунку 80’000 грн. на розрахунковий рахунок надавши останньому рахунок без зазначення жодних даних про предмет та суму грошових коштів.

22.03.2019 року, у своєму службовому кабінеті, за адресою: Овідіопольський район, с. Кароліно-Бугаз, вул. Приморська,1 – Апанасенко А.В. отримавши від Колесникова Ю.М. квитанцію від 22.03.2019 року про сплату на банківський рахунок грошових коштів в розмірі 80’000 грн., надав доручення юристу сільської ради Олександру Грибоносу про передачу останньому другого примірника договору від 12.03.2019 року особистого строкового сервітуту земельної ділянки на території Кароліно-Бугазької сільської ради.

Наступне засідання заплановане на 08 листопада на 14 годину. Єдиний номер справи у реєстрі судових рішень №509/4958/19.

Ще матеріали по справі:

Фото з судового засідання: Олег Хвощевський

Роман Варшанідзе

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

6 0
2
Happy
1
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise

You may also like...

7 коментарів

 1. Анонім сказав:

  Ничего особенного, подкинет деньжат и отмажется. Влияния и связей достаточно. Гуляев с Плешивцевым не зря подпрягались.

  6+
 2. Карма сказав:

  Карма

  2+
 3. Анонім сказав:

  на его месте должен быть Граб и Гончаров..)))

  5+
 4. Анонім сказав:

  Абсолютно согласна что на его месте должны быть Граб и Гончаров но не только но и Бордюжа, Орловская, Грущенко, Солодухо, Марчак…

  6+
  • Анонім сказав:

   так Грущенко уже агитирует себя и Орловскую как будущая председатель и зам….))) мало сукам…..

   4+
 5. Анонім сказав:

  Ваша Грущенко тупая аферистка, конченая тварь.

  5+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.