УВАГА! В ОВІДІОПОЛІ ЗАФІКСОВАНИЙ ШАХРАЙ

07 листопада 2019 року в смт. Овідіополь невідома людина обманула продавця магазину «Сувеніри» по вул. Вертелецького більш ніж на 1 тис.грн. Його зафіксувала камера відео спостереження.

Чоловік, зайшовши до магазину відразу взяв товар з полиці та передав продавцю з метою розрахуватись за нього. Відвернувшись, шахрай витягнув гроші зі своєї кишені і вибрав найбільшу купюру (500 грн.) з метою отримати побільше здачі, передав їх продавцю. Поки продавець шукав здачу, шахрай влаштував невелику метушню і зробивши чимало рухів примудрився сам вибрати здачу з гаманця продавця, а при виході ще і попросив повернути йому його гроші, так як товар він не взяв.

В результаті з більш ніж 1000 гривень, він покинув магазин і лише після цього продавець схаменулась та зрозуміла, що відбулось.

ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО ВСІХ МЕШКАНЦІВ ОВІДІОПОЛЮ ТА ПРИЛЕГЛИХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ З МЕТОЮ НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ ШАХРАЯ!

Роман Варшанідзе

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

15 0
4
Happy
2
Sad
0
Excited
4
Angry
0
Surprise

You may also like...

4 коментарі

 1. Анонім сказав:

  Капец, задурив голову

  0
 2. Симка сказав:

  Я тоже так когда-то на 100$ попала… Очень жаль, что так происходит, мне нравится магазин сувениров и хозяйка там хорошая, приятно зайти, всегда по советует, подскажет. Мужчину с видео не знаю, но лицо знакомое. Дай бог вспомню, кто это, напишу.

  4+
 3. Анонім сказав:

  Видно что на опыте

  0
 4. Анонім сказав:

  Козёл,отрубать одну руку,а если етим ещё будет заниматься, то вырвать язык

  0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.