40 ГОДИН ГРОМАДСЬКИХ РОБІТ – ПОСТАНОВА ОВІДІОПОЛЬСЬКОГО СУДУ ПО СПРАВІ ТОДОРА ПАНОВСЬКОГО

Біля Овідіопольського районного суду 18 листопада 2019 року було доволі людно: багато спец призначенців, активістів та представників В’єтнамської діаспори. Після дебошу на ринку «7 КМ» суд повинен був розглянути складені адміністративні матеріали.

Пановський Т.Є.

По справі №509/6118/19 суд Постановив визнати винним у скоєні адміністративного правопорушення Тодора Пановського по подіям, які відбулись у кафе «Українська кухня» біля ринку «7 КМ» по вул. Базова,20 у смт. Авангард Овідіопольського району.

рішення справі №509/6118/19

Підставою для складання адміністративного протоколу у відношенні Пановського Т.Є. стала дрібне хуліганство, а саме нецензурна лайка, яка на думку правоохоронців порушила громадський порядок та спокій громадян.

Сам протокол складався 16 листопада після дебошу на ринку «7 КМ», але чомусь по подіям, які відбулись 06 листопада.. По інформації зі сторінки ГО «Якісне суспільство» у соціальній мережі facebook Тодор Пановський разом зі своїми однодумцями деякий час влаштовують різного роду перевірки представникам В’єтнамської діаспори, які тривалий час займаються обміном валют на ринку без відповідних документів.

Шерстньов П.О.

Саме за результатами такої перевірки одного з членів ГО «Якісне суспільство» Павло Шерстньова сьогодні Овідіопольський суд Постановив по справі №509/6115/19 притягнути до адміністративного штрафу у сумі 8’500 грн. з конфіскацією за незаконний обмін 50$ США у громадянці В’єтнаму Вионг Тхі Май у відношенні якої теж був складений адміністративний протокол (яке стягнення суд обрав до в’єтнамки нам не відомо).

рішення по справі №509/6115/19

Пановський Т.Є. і Шерстньов П.О. з прийнятими рішеннями не погодилися і пообіцяли їх оскаржити до Одеського апеляційного суду.

Роман Варшанідзе, Андрій Хлопчик

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

5 0
Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleppy
Sleppy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

9 коментарів

 1. Гав сказав:

  Ахахах, полный смех мусора крышуют эти все дела, этот сам судья у этих вьетнамцев взятки миняет. Все купленно – корупция. Зато они выписали за незаконный обмен штраф. Сколько денег Вы мне дадите если я на видео засниму как овидиопольские мусора у Х***стова на рынке деньги меняют?

  7+
 2. Анонім сказав:

  А вьетнамке что,какой штраф 51 грн????

  0
 3. Анонім сказав:

  Постановление отменит апелляционный суд. Не допросил свидетелей. А показания огласил. Требование ЕСПЧ.

  1+
 4. Анонім сказав:

  Рекетир в законе, пусть на книжку сходит – там руки бістро оторвут и не только руки…

  0
 5. Анонім сказав:

  Как баба со ступой со своим телефоном, за трибуной и перед судом.

  2+
 6. Вася сказав:

  Романе, обратіть уніманіє на їжу в дитячих садках. Вони ж травлять дітей. У садку Калинка місяць мяса не давали!!!! , бо Савелєаа не дала грошей. Варять постійно розсольник, це огірки солені, картопля, сметана. А дефіцит білка заміняють суп гороховый, пюре горохове, фасоль. На вторе каша, дуже рідко пюре, воно ж дороге!!! І РЫБА!!! ВОНЮЧА, діти геть не їдять…

  0
  • Шановні батьки! З великим задоволенням зверну увагу на харчування у дитячих садочках, але!!!
   Давайте це робити разом!!! Приходьте до мене в офіс, або зв’яжіться зі мною по телефонам:
   050-395-0003
   068-895-9856
   063-227-9592
   094-949-4003
   Разом у нас все вийде

   0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.