СУДДЮ, ЯКА СУДИТЬ СУДДЮ ВІДСТОРОНЯЮТЬ ВІД ВИКОНАННЯ ПРАВОСУДДЯ

Суддю Київського районного суду міста Одеси Федулеєву Ю.О., яка розглядає обвинувальний акт по судді Овідіопольського районного суду Одеської області Кириченко П.Л. відстороняють від здійснення правосуддя строком на два місяця та направляють на підвищення кваліфікації. Рішення прийнято 15 листопада 2019 року. У Федулеєвої Ю.О. є 10 днів на її оскарження. Чи скористалась вона цим правом поки не відомо.

Стосовно самого прийнятого рішення:

Рішенням №3003/1дп/15-19 від 15.11.2019 року Першої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя до судді Київського районного суду міста Одеси Федулеєвої Юлії Олександрівни застосоване дисциплінарне стягнення у виді подання про тимчасове, строком на два місяці, відсторонення від здійснення правосуддя з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді та обов’язковим направленням до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації із питань застосування норм Кримінального процесуального кодексу України для слідчих суддів і з питань суддівської етики та подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження нею здатності здійснювати правосуддя у відповідному суді.

Підставою притягнення до відповідальності судді Федулеєвої Ю.О. стало те, що під час постановлення ухвали від 07 червня 2019 року у справі №520/13138/19 суддя вийшла за межі повноважень слідчого судді, надала неналежну оцінку сукупності обставин щодо запропонованого органом досудового розслідування запобіжного заходу до підозрюваної у кримінальному провадженні, що спричинило негативні наслідки у вигляді не дотримання принципам презумпції невинуватості та забезпечення доведеності вини у кримінальному провадженні і реалізації права особи на справедливий суд.

Вказане свідчить про неналежне виконання суддею Федулеєвою Ю.О. своїх професійних обов’язків.

Проте, голова Київського районного суду міста Одеси Чванкін С.А. написав позитивну характеристику судді Федулеєвої Ю.О., зазначивши, що за час роботи у суді Юлія Олександрівна зарекомендувала себе як відповідальна та сумлінна, розсудлива суддя з високою емоційною стабільністю.

Про суддю Чванкіна С.А. можна прочитати тут:

Роман Варшанідзе

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

5 0
Happy
Happy
1
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleppy
Sleppy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

4 коментарі

 1. Повне найменування юридичної особи
  (актуально на 01.12.2019)
  ІЛЛІЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  копіювати
  Статус юридичної особи
  (актуально на 01.12.2019)
  В стані припинення
  Код ЄДРПОУ
  02897922
  Дата реєстрації
  07.02.2002 (17 років 9 місяців)
  Уповноважені особи
  СЕМЕНОВ ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ — керівник з 30.07.2018
  ДЖИБЛАДЗЕ ГАННА КОСТЯНТИНІВНА — голова комісії з припинення або ліквідатор

  1+
 2. Джокер сказав:

  ДЖИБЛАДЗЕ ГАННА КОСТЯНТИНІВНА закзчик ВАРШАНІДЗЕ РОМАН АВТАНДІЛОВИЧ

  1+
 3. Анонім сказав:

  это что за гониво на Ильичевский суд?

  0
 4. Анонім сказав:

  Федулеева – ярчайший образец беспредельного судьи, но настоящее зло – это Чванкин, ее начальник и подельник

  1+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.