ЗІНЧЕНКО ПІШОВ «ВА-БАНК» – ПОДАНИЙ ПОЗОВ ДО АДМІНСУДУ: ХОЧЕ ЗЕМЛЮ ТА ГРОШІ

Фермерське господарство «АГЗО» (вул.Одеська,17, смт Овідіополь) в особі директора Олександра Зінченко звернулось з позовом до суду до Овідіопольської селищної ради з метою позбавити громаду провести інвентаризацію земельної ділянки по вул. Одеська,17 (Рішення №1089 від 16.08.2019 року) та ще стягнути моральну шкоду у розмірі 70 тис.грн.

Справу розглядає Одеській окружний суд суддею Єфіменко К.С. Єдиний унікальний номер справи 420/6492/19. Підготовче засідання по вказаній справі відбудеться за адресою суду: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога,14, 2-й поверх, в залі судового засідання №27 12 грудня 2019 року об 11 годині 30 хвилин за участю сторін.

Саме на цю дату ще і призначена пленарне засідання сесії Овідіопольської селищної ради об 10 години. Хто буде представляти селищну раду на судовому засіданні? Невже та, що все «зливає»?

У будь-якому випадку наша редакція планує записувати цей процес (о Боже, скільки цих процесів вже у нас???). Будемо підтримувати громаду у відстоюванні її інтересів проти «недобросовісних» мешканців.

Олександр Григорович чекаємо і вас у залі судового засідання. Дуже хочеться дивитись у ваші «безсоромні» очі. Впевнені, що суд у всьому розбереться та поставе всі «.» над «і».

Ще матеріали по темі:

Роман Варшанідзе

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

5 1
Happy
Happy
2
Sad
Sad
0
Excited
Excited
2
Sleppy
Sleppy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

You may also like...

10 коментарів

 1. Карма сказав:

  Варшенидзе *****, такой же и БАКАЛОВ, *****, пусть платят , **********? ********

  3+
 2. юрист сказав:

  якщо Зінченко виграє суд в що мало віриться то спеціаліст по гімну Бакалов і дуже “порядний” Роман повинні будуть компенсувати кошти в касу селищної ради ха ха ха

  4+
 3. Анонім сказав:

  Все может біть, Єфим один из саміх безкомпромисніх-сговорчивіх судей окружного суда

  2+
 4. Анонім сказав:

  Роман еще та птица, кто посыпет корм тому и будет кукарекать .

  1+
 5. Анонім сказав:

  Нет уж эту птицу пусть кормит Бокапов .

  1+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.