НЕ МОВЧІТЬ, НЕ ТЕРПИТЬ, НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЯ ОСТОРОНЬ. У РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Кількість переглядів 1434

29 листопада 2024 року на базі Овідіопольського ліцею імені Т. Шевченка відбулась зустріч учнів 9-11 класів з представниками різних інстанцій, під час якої було проведено профілактичну лекцію на тему «Простір без насилля».

Захід проведений у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насильства або спровокувати його вчинення.

Відкрила захід заступник директора з виховної роботи Овідіопольського ліцею імені Т. Шевченка ЛЯШЕНКО Вероніка Володимирівна.

Під час заходу обговорили проблемні питання, що стосуються виявлення випадків домашнього насильства, вчасного реагування на них, надання допомоги потерпілим, види насильства та відповідальність за його вчинення.

Завершальне слово у заході мала в. о. директора Овідіопольського ліцею імені Т. Шевченка БОКАЛ Світлана Іванівна.

Також учні мали можливість поставити питання, які їх цікавили, представникам правоохоронних органів. На завершення діти отримали інформаційні буклети від представника КУ «Центр надання соціальних послуг».

Лекція була надзвичайно цікавою та корисною. Сподіваємось, що наші учні засвоїли важливу інформацію та отримали практичні поради щодо того, як поводити себе у разі, якщо ви стали свідками або жертвою насильства.

Овідіопольський ліцей імені Т. Шевченка та учні 9-11 класів щиро вдячні за співпрацю:

  • Інспектору ювенальної превенції, капітану поліції АЛЄКСЄЄВІЙ Ліні Леонідівні;
  • Інспектору ювенальної превенції, лейтенанту поліції КОТУЗ Володимиру Олеговичу;
  • фахівцю із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Овідіопольської селищної ради» РУДІЙ Людмилі Володимирівні;
  • психологу КУ «Центр надання соціальних послуг Овідіопольської селищної ради» ГРАБАЗЄЙ Анні Іванівні;
  • начальнику служби у справах дітей НАЗАРОВІЙ Тетяні Вікторівні.

За матеріалами: заступника директора з виховної роботи ЛЯШЕНКО В. В.

Роман ВАРШАНІДЗЕ

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
2
Sleepy
Sleepy
1
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

17 коментарів до “НЕ МОВЧІТЬ, НЕ ТЕРПИТЬ, НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЯ ОСТОРОНЬ. У РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

  1. Такі лекції треба проводити в кожному класі. Тільки й чуєш, побили дитину в школі, через декілька днів знову побили, три жлоба были дитину ногами. Чому це все замовчується. Чому вчителі не чергують на вулиці, в коридорах, скоро дітей буде страшно відпускати в школу.

      1. На жаль, деяким батькам такі лекції також не завадять. Розв’язання проблеми насильство це розповсюджене явище. Багато наших жителів не бачать у цьому проблеми.

  2. Але найкращу інсталяцію до всеукраїнської акції “16 днів без насилля” підготував учень 9 класу Роман та його друг, учень «Одеського центру професійно-технічної освіти». Даніїл. Вони відлупцювали іншого учня Михаїла за лиманом так що того відправили в лікарню на огляд. Сам процес інсталяції знімали на камеру мобільного телефона інші учениці Овідіопольського ліцею імені Т. Шевченка. Цим самим показав що виховна робота проти насилля що в Овідіопольському ліцею імені Т. Шевченка що в Одеському центру професійно-технічної освіти не проводиться а персонал який цим займається є бездарами. За цю інсталяцію всі учні які були до цього причасні отримують наші оплески 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 а також медалі 🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🎖🎖🎖🎖🎖🎖🎖🎖🎖🎖🎖. Слава Овідіопольському ліцею імені Т. Шевченка. Одеському центру професійно-технічної освіти слава.

    1. Так 29 листопада в ліцеї ім. Т. Шевченка облупцювали п’ятикласника троє семикласників, были дитину ногами. Все пішло на користь учням, вони все зрозуміли, тільки ,,необорот,, , пішли і показали, що таке насилля, наглядно. Що коїться в школі, там взагалі керівництво є, чи тільки гроші люблять.

    2. Диванний експерт, то йди і покажи як треба працювати. Всі дуже розумні. А можливо батьки в першу чергу повинні прививати своїм дітям цінності….

      1. 100%. Раніше також були різні випадки, але благо не було диванних матусь та татусь, які тільки і можуть шукати крайніх. Хто винуватий? Вчитель. Раніше до вчителів така повага була. А тепер кожний 5й може сказати, де і хто і в чому неправий. І повинен і вчити, і виховувати, і чергувати. А не забагато?
        Зараз тільки й діти знають про свої права, навчені з дому. А про обовʼязки як багато батьків розказує? Одиниці?
        Ото що сієм, то й пожинаєм. Далі – ще гірше буде.
        Сидіть на дистанційному навчанні. Тому точно ніхто винним не буде.

        1. Вчителі самі винувати у такому положені. Треба звертати увагу на порушення їх прав та оформлювати все відповідно до закону. За негідну поведінку дітей прямо відповідають батькі, але така відповідальність наступає ліше після того, як порушення буде парвільно оформлено та на батьків буде складений адміністративний протокол. Не знаєш, як чинити, чини за законом.

  3. Зараз діти дуже жорстокі. В гаджетах повно насилля, ось вони дивляться а потім і самі це роблять

    1. Справа не у гаджетах. Діти бачать насилля навколо себе й насамперед від батьків. Діти копіюють поведінку своїх батьків. Не треба спихувати проблему на гаджети.

      1. Роман, розкажіть скільки бюджетних коштів, за останні три роки, ви отримали від різних отг 🤔 І чи можете цю інформацію повідомити на камеру? Дякую за відповідь

  4. Показово ….
    Коли в стінах самої школи боулінг дітей самими педагогами. Починається з сім’ї, але і зі стін навчальних закладів теж, коли вчителі, а особливо в “поважному віці” вирішили собі, що у них є “особливе положення” і вони можуть висловлювати своє особисте ставлення до дитини. Не в коректній формі, яке взагалі не прийнятне в межах педагогіки та спеціалістів які вивчали і керуються дитячою психологією. Які демонструють свою професійну бездарність. З цього теж починається булінг, а далі за межами класу продовжується дітьми, які вчаться виживати в суспільстві.

      1. Роман, не мовчіть, розкажіть скільки бюджетних коштів ви присвоїли собі 👍

  5. Так і вчаться, то із сім’ї, то зі школи, чому вчитель може обзивати дітей, а вони ні. Вчитель знав куди він поступав і з ким він буде працювати, і думаю, вони вчили і етику, і дитячу психологію.

  6. Якщо вашу дитину обзиває вчитель, то чому ви цю проблему висвітлюєте тут під ніком анонім?

  7. Почему не поигласили работников тцк?мы можем много чего рассказать о борьбе с насильством!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.