СУДДЮ ОВІДІОПОЛЬСЬКОГО СУДУ ЗВИНУВАЧУЮТЬ У ЗАВДАННІ ТІЛЕСНИХ УШКОДЖЕНЬ НЕПОВНОЛІТНЬОМУ

05 травня 2026 року на території котеджного містечка «Совіньйон-3» у селищі Таїрове Одеського району Одеської області відбулися події, які стали приводом для початку досудового слідства за фактом завдання тілесних ушкоджень 15-річному Олександру на ґрунті раптово виниклого конфлікту з суддею Овідіопольського районного суду Одеської області ГАНДЗІЄМ Дмитром Миколайовичем.

У котеджному містечку «Совіньйон-3» є камери зовнішнього спостереження, які зафіксували переслідування неповнолітнього з боку судді Дмитра ГАНДЗІЯ як на машині, так і бігом.

Напевно, Дмитро Миколайович забув про Бангалорські принципи поведінки суддів, які, зокрема, наголошують, що поведінка судді має бути бездоганною не лише в суді, а й у приватному житті, щоб підтримувати довіру до системи.

Момент прибуття поліції також зафіксовано на телефон. Його можна почути у відеосюжеті.

Поспілкуватися з самим Дмитром Миколайовичем не вдалося: у п’ятницю 08.05.2026 року його не було на робочому місці, а вдома він нам дверей не відчинив.

Поки спираємося на свідчення матері постраждалого, попри заперечення з боку судді ГАНДЗІЯ Д. М., які він озвучував на відео 05 травня.

Досудове слідство триває, дитина вже пройшла медогляд. Буду спостерігати за перебігом подій у справі.

Роман ВАРШАНІДЗЕ

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

40 коментарів до “СУДДЮ ОВІДІОПОЛЬСЬКОГО СУДУ ЗВИНУВАЧУЮТЬ У ЗАВДАННІ ТІЛЕСНИХ УШКОДЖЕНЬ НЕПОВНОЛІТНЬОМУ

  1. справа 501/842/18 в апеляційному суді Одеської області не призначається до розгляду майже 2.5 роки

  2. ну выпил мужик, решил к симпатичному 15 летнему парню по приставать че сразу на Диму наезжать? у Димы так то жена страшная и толстая вот и решил с подростком попробовать. Я нашего Овидиопольского судью не осуждаю, сам понимаю как это 20 лет в браке с одним и тем же человеком. Хочется новизны и молодняка

  3. судячи з цього репортажу, я так розумію, той малий піздюк хотів згвалтували малолітню дівчину 🤔 Я б теж так захищав свою дитину, не залежно від статусу. Варшанідзе, як завжди захищає всіляких бандитів, олігархів, гвалтивників 🤷 Мені здається, що він і сам таким є

    1. А чому цей не до судья не в окопі він що інвалід чи заброньований ,чого ця мерзость сидить в кабінеті а не в окопі це що за херня ,а замість себе других відправляє .

    2. я тоже так думаю.Он в первую очередь отец! а потом судья. Защита ребенка. Сейчас подростки 15 лет хамло, цеплятся к детям, особенно если родители при деньгах и решают, что им можно все(

    3. Да уж …Ця жінка відома шахрайка.Не вірю що вона може виконувати свої материнські обов’язки гідно.Мало того вона сильно пʼє.В такому стані теж не підбирає слів у лайках…
      А той мужик,судячи по відео був обурений тим як хлопець вів себе з його дитиною!Доньку образили!Батьківський обовʼязок захистити доньку!Він це виконав.А пані Ирина зі своїми судовими маніпуляціями може нашкодити суді,хоча по факту сама давно повинна сидіти на нарах.

      1. Такі самі “судді”, як Гандзій, усе робили, щоб Гнатенко не сиділа в тюрмі, адже гроші головніші. Тепер нехай отримує гранату у відповідь. За порушення Бангалорських принципів Дмитра Миколайовича можна звільнити з посади, а на його місце прийде родич Гнатенко.

        1. А ви не розумієте,що в воєнний стан,до дому судді прийти,розповівши на всю країну де він мешкає,це теж не найкращий вчинок?

    4. Да уж …Ця жінка відома шахрайка.Не вірю що вона може виконувати свої материнські обов’язки гідно.Мало того вона сильно пʼє.В такому стані теж не підбирає слів у лайках…
      А той мужик,судячи по відео був обурений тим як хлопець вів себе з його дитиною!Доньку образили!Батьківський обовʼязок захистити доньку!Він це виконав.А пані Ирина зі своїми судовими маніпуляціями може нашкодити суді,хоча по факту сама давно повинна сидіти на нарах.

  4. А этим прип@зд@кам лишь бы окоп? Вы долбо@бы уже всю страну в окоп превратили, п@дор@сы! Таких еба@н@шек, как вы, еб@ть скоро некому будет! Ты такая умная п@зда, то напомню, что уже идёт призыв женщин. Нех@й п@здеть тут, мохнатка, бл@дь. Иди и служи, бл@дина е*@н@я!

  5. Заміжні тоже плачуть🤣. А якщо серйозно судді Аху#лі від привелегій і щастя😡😡😡 На яких підставах в них недоторканість прописана Законом? Це сама корумпована організація в Україні і ще і захищена Законом😡. Подивіться що у судах відбувається, охороняють їх як Президентів дверми, замками, охоронами і привілеєми😡 Вони що, не з того мʼяса зроблені, що звичайний люд? Судя Овідіопольского суду проживає у другому куті світу🤣 у елітному селищі🤣 На маршрутці добирається на роботу?🤣 залякував тцк? На передок його👌 щоб інші включали свої котєлки👏🏼 нічого з ним не буде, там його бистро перевчать як бути нормальною людиною і хоч якась користь буде для держави від цих дармоїдів!!!

  6. Скоріш би судову систему реформували і цих корупціонерів в мантіях звільнили і почали роздавати підозри. В край 0хуїли вже, царьками себе відчувають…

  7. Да уж вот смотришь на такого и понимаешь, мразь обзывать женщину, угрожать так еще и ударить ребенка. Пусть пишет по собственному.

  8. нажаль система прогнила усі закони діють тільки для народу і проти народа а для них інші закони працюють і вони ніколи не підуть в окопи то не їх війна то війна народу який усе житя чомусь щось винен окрім них

    1. так, чого про дівчинку не кажуть? що підліток, син цієї жінки зробив, що суддя намагався захистити дитину? 15 років це не дитина вже! Хто знає , що там сталось.

  9. я я думаю не договаривает мамочка мальчика))) рыльце в пушку! вот такие мамы всю жизнь сыночков покрывают , а потом насильники и убийцы ! ужас, куда мамы смотрят.

    1. Ця «мамаша» ще та самка…Вона шахрайка та пʼяниця.Як напʼється таке несе,що на голову неналазить.Рейдернула громадську організацію ,залякує та доїть людей.Це дуже гидка людина.

  10. Как отец дочери скажу, что каждый бы пошел на защиту ребёнка . Такие пацаны могут сделать многое.

  11. Так толком то не понятно, что произошло а судья выйти дать комментарий побоялся

  12. Просто так судья побежал за мальчиком?Вы думаете,что он не знает как себя вести. Значит была причина.

  13. Варшанідзе самому не завадило б дотримуватися принципів журналістської етики і основних положень, які практично зівпадають з бангалорськими принципами, а то веде себе як бидло. Тикає всім, стрибає в очі.Навчіться спілкуватись з людьми і відноситись до них з повагою, може тоді вони і вас будуть поважати.

  14. Діти гуляли на теріторії
    Нібуло ніяких чотири чоловіка,як казала дружина судді.
    Було два хлопчика та дві дівчинки.
    Дівчині моєї доньки 12 років
    Сусідської дівчині 13 років.
    Сину 15 років
    Леві другу 12 років.
    Суддівська дитина живе на паралельної вулиці.
    Дівчата хотіли з нею познайомитися .
    Хлопці взагалі нею не спілкувалися.
    А свістили вони один одному.
    Бо йшли на спортивний майданчик.
    Суддівська донька не схотіла знайомитися та перелякалась .
    Думала що вони ії переслідують.
    А вони просто йшли в сторону майданчика.
    Вона прийшла додому та поскаржилася батькам.
    Хлопці взалі не зрозуміли за що їх наздожинали та нецензурною лайкою ображали.
    Тому і побігли у різні сторони.
    Але суддя наздогнав мого сина та вдарив у живіт ,залишивши серьозну гематому.
    Як це не розібравшись по всьому Совіньону переслідувати дітей.
    Це просто самосуд.
    Треба було викликати поліцію,охорону чи до батьків привести за руку.
    Він так і людей засуджує на свій власний розсуд,а ні
    по Законам України.

  15. Ооо, Овидіопільський суд це одні хабарі навіть в канцелярії,не соромляться навіть в наглу казати скільки коштує один папірець щоб отримати

  16. Дешёвая заказушная статейка. Интересно,а кто потом за клевету отвечать будет?Тот кто эту ахинею написал или заказчики?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *