В ОВІДІОПОЛЬСЬКОМУ СУДІ ПРОДОВЖИВСЯ РОЗГЛЯД СПРАВИ ЗА ЗВИНУВАЧЕННЯМ КОЛИШНЬОГО ДИРЕКТОРА ПАЛАЦУ СПОРТУ В ОТРИМАННІ НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИ

06 лютого 2018 року Овідіопольським районним судом Одеської області продовжився розгляд кримінального провадження по обвинуваченню колишнього директора комунального підприємства «Палац спорту», депутата Овідіопольської селищної ради Проскуровського В.П. в отриманні неправомірної вигоди.

На засідання з’явились двоє свідків по справі, яких суд допитав (дивиться відео).

В цілому, на наш погляд, свідки підтвердили події, які відбувались 27 березня 2017 року в КП «Палац спорту», коли, за версію звинувачення, Володимир Проскуровський вимагав та отримав неправомірну вигоду у сумі 200 доларів США від директора ТОВ «Голд Грейн» за укладання договору оренди нежитлового приміщення №13 від 27.03.2017 року для розміщення платіжних терміналів в Палаці спорту.

На наступному засіданні планується заслухати покази головного свідка: директора ТОВ «Голд Грейн» Лисенко Павло Станіславовича, після чого перейдуть до письмових та інших доказів по справі.

Головуючий по справі суддя Кириченко П.Л. призначив відразу дві дати для розгляду справи: 02 квітня на 15:30 та 19 квітня на 14:00.

З місця події, журналіст Роман Варшанідзе
оператор/монтаж Андрій Хлопчик

1+
Подiлитися:

You may also like...