«ГЕНІЇ НЕГАТИВНОГО IQ»: САВЕЛЬЄВА, МЕЛЕШКО ТА ЗАЄЦЬ

«Операційна система» їхнього мозку не підтримує мислення, вона сприймає тільки виконання волі керівництва. Ось сказала Овідіопольська селищна голова Лідія САВЕЛЬЄВА білити — і керівник КП «Водопостач» Андрій МЕЛЕШКО віддав команду білити, а Віра ЗАЄЦЬ знову старанно за цим спостерігає, попри всі заборони законодавства.

08 травня 2026 року я знову застав двірників нашого комунального підприємства за побілкою бордюрів, парканів та дерев.

Вони не тупі, вони концептуально втрачені для цивілізації.

Нагадаю, що пунктом 9.1.17 ПРАВИЛ УТРИМАННЯ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ У НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ УКРАЇНИ забороняється білити вапном декоративні дерева і малі архітектурні форми.

Самі ПРАВИЛА УТРИМАННЯ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ У НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ УКРАЇНИ, затверджені наказом від 10.04.2006 року Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України за № 105 (який зареєстрований у Мінюсті України 27.07.2006 року за № 880/12754), видані на виконання ч. 7 ст. 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

За фактом порушення благоустрою до поліції буде написана заява.

Ще матеріали на тему:

Роман ВАРШАНІДЗЕ

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

23 коментарі до “«ГЕНІЇ НЕГАТИВНОГО IQ»: САВЕЛЬЄВА, МЕЛЕШКО ТА ЗАЄЦЬ

  1. Тоді хай Овідіополь стоїть “облуплений”, вицвівший та занедбаний (це стосується парканів, бордюрів). І всі мешканці селища, грамади та гості будуть щиро вдячні Варшанідзе. Браво

    1. воно то наче після побілки має вигляд, але прийнято рішення про заборону тому потрібно дотримуватися.

      Але це на що вони здатні:
      -витрачати купу коштів на побілку
      – замахати людей цією побілкою
      А потім в кінці року зробити звіт що виконано, розписати в ньому купу сторінок .
      А на щось інше вони не спроможні

    1. победить деревья, покрасить траву и приклеить листья на деревьях, а чуть не забыл: переименовать всё оставшиеся улицы в Шевченко! Совки не мы! Мы не совки!!!

  2. Невже ви не могли спитати у Варшанідзе чи дозволяє він побілити бордюри та паркани. Образа людини по IQ це ознака низького інтелекту і відсутність людяності.

  3. Найгірше те що працівники нічого зробити не можуть, адже їм сказали вони те і роблять.

  4. Інших проблем не існує… ось як зараз побілять і все заграє новими фарбами 😂

  5. ничего против побелки не имею но бюджет можно было потратить на что то более полезное например на нормальный ремонт дороги которая вроде бы и есть и в тоже время её дорогой не назовёшь зато бордюры вдоль неё побеляны

  6. Зверніть увагу на автопарк керівництва КП Водопостач
    Директор комунального підприємства пересувається на новому автомобілі марки BMW.
    Це викликає неоднозначну реакцію серед населення.
    – Чи відповідає вартість автомобіля офіційним доходам?
    – Чи не використовуються бюджетні кошти не за призначенням?
    Селище регулярно стикається з проблемами у сфері ЖКГ – водопостачання, тарифи ростуть які були (доцільно не обгрунтовано), але це інша історія для цього є відповідні органи які цим питанням займаються!!!
    На цьому фоні подібні покупки викликають подив.
    Це питання неодноразово вже освітлювали, коментарів від керівництва КП із цього приводу не поступало.
    Також відсутня підтверджена інформація про те, чи являється автомобіль особистою власністю так як в декларації інформація відсутня. Жителі сподіваються на прозорість і роз’яснення ситуації з боку відповідальних органів.

  7. ну ось скажіть як можна працювати з такими як рома. вчора кричав що засралась сьогодні рве горлянку що не так наводять порядок. це та баба яга якій завжди все не так. як мешканець громади висловлюю велику подяку цим людям які вбирають лайно після таких ром.

  8. поселок глаз радует, чистенько, беленькое и что тут плохого, к столбу примахаться можно, вот это из той оперы

    1. Да що ви таке кажете ? ви давно були на площі Овідія? згадайте які там раніше були клумби, які гарні квіти росли. А зараз що, трава, яку десь колись косять!
      А в’їзд в селище (Кільце) які там квіти росли, працівників дивилися за ними яка гарна клумба там була.

      1. так вам як людям посадили квіти .запустили фонтан .а ви виявились не людьми. порвали . поломали .повикопували .машинами потоптали накидали сміття. передбачивши вашу відповідь скажу . що чисто не там де вбирають а там де не гадять. тепер в час війни ви захотіли щоб громада закупила квіточки . у вас з головою все добре?. навчиться самі та навчить своїх дітей як треба поводитись. ще раз ДЯКУЮ тим людям які не встигають підтримувати порядок. після ось таких “чистюль”.

  9. Романе Доброго вечора Овідіопольська громада прошу вас розповсюдити як Корумповані працівники ЦНАПу Овідіопольськой ОТГ жирують Бадьорна Кристина, МАРУЩАК Юлія, Краєцька наташа, новенькі Айфони 17, житлові будинки, та нові машини понакуплювали, У декларація жодного слова про будинки айфони та машини. Прошу звернути особливу увагу на цих працівників за які кошти дозволяють собі придбати таке майно.

  10. Романе Ще дуже велике прохання провести розслідування з наступних обьектів які порушують закон. Романе чому за адресою:
    1. смт. Овідіополь, вулиця Берегова, 2 кадастровий номер 5123755100:02:003:0105 це аптека біля АТБ проходить реконструкція без дозвільних документів та ще на землях громади, такий безлад також за адресами:
    2. смт Овідіополь, вулиця Портова, 17 Кадастровий номер 5123755100:02:003:0991 житловий будинок там зробили комерційне приміщення. Просимо перевірити цей безлад це все недоотримання до бюджету.
    3. Смт Овідіополь вулиця Миру 2, кадастровий номер 5123755100:02:003:0569 житловий будинок але там комерційне приміщення Піцца на дровах, просимо перевірити цей безлад, це все недоотримання до бюджету.

  11. з головою у мене все добре, дякую що хвилюєтесь)
    під час війни кажете? А ви запитайте у них їх ця війна торкнулася ? вони за роки повномоштабки збагатіли. досить прикриватися цим вже.
    премії зменшити і хватить на квіти !!!

    1. надай будь ласка докази. по отриманню хоть які хось премій. в ліпшому випадку ти пиздоб₴лка.

  12. Романе нас як жителів громади більше цікавить:
    1. ТЦК та викрадання людей
    2. ТЦК та їх автопарк.
    3. ТЦК та їх нові домівки
    4.Зламаний член працівникаоколотцк про який писали.

  13. Побілка це єдине на що вони спроможні… Це не ознака чистоти ,це ознака що вони більше нічого не можуть. Мелешко таки нульовий

    1. Якщо Мелешко нульовий, надай варіанти хто може краще бути нього, давайте замінемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *