Після моїх репортажів про Овідіопольський ліцей ім. Т. Шевченка, особливо після сюжету про шкільну їдальню, де харчується персонал школи коштом дітей, до мене з претензіями звернувся Михайло КОБЗАРЕНКО, чоловік Лілії КОБЗАРЕНКО, яка працює у шкільній їдальні.
Чого хотів Михайло «ЧУПАКАБРА» (саме так він представився), я так і не зрозумів, але його поведінка явно показувала особисту неприязнь до мене саме через те, що я, на їхню думку, заважаю їм «працювати».

А питань до їдальні достатньо, і ми їх обов’язково ще поставимо. Проте вже сьогодні, 12 травня 2026 року, мене вже не пропустили до школи. Охоронець, який чомусь представився «ПУШКІНИМ», перегородив мені шлях, незважаючи на те, що я йому повідомив, що я журналіст.

Написано заяви до поліції та до Міністерства освіти, адже виконувачка обов’язків директора ліцею БОКАЛ Світлана Іванівна вирішила порушувати закон і далі.
На жаль, наші депутати не можуть нам допомогти у встановленні справедливості. Це продемонструвала депутатка Юлія МАЛИЦЬКА, яку сьогодні зустрів біля школи та до якої звернувся по допомогу через перешкоджання моїй журналістській діяльності. Юлія, незважаючи на свій статус, відмовила.
І до речі, діти у школі в переважній більшості підтримують мою діяльність та спостерігають за нею. Саме діти повідали мені деякі цікаві факти про керівництво Світлани БОКАЛ. Обов’язково їх перевірю.
Як бачимо, привчати до закону в Овідіопольській громаді треба всіх: і селищного голову, і керівників наших підприємств та закладів, і депутатів.
Далі буде…
Ще матеріали на тему:
Роман ВАРШАНІДЗЕ
АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ







боже ну и рожа у охранника бедные дети которые смотрят на нее каждое утро
А что не так с охранником? Нужен мужчина из качалки голливудской внешности? Господи, как тяжело жить на одной планете с идиотами.
микита, зачем так яро защищаешь этот старый кусок сала? это что твой муж? тогда сочувствую с неудачным выбором…терпи, он скоро умрет. На видео видно, что он пыхтит и у него одышка, 3-5 лет ему осталось, потом сердце
Я щось не розумію, що ви всім тикаєте? Якого ви взагалі знімаєте наших дітей, це школа, батьки не давали дозволу знімати, Роман ви берете багато на себе як для журналіста!
це Ви ще не знаєте про боротьбу проти куріння “жишок” з боку поліціанта наразі я знаю тільки зі слів дітей тому не можу цю інформацію викласти але як зафіксую обов’язково викладу…Дякую що зайнялися цією школою….
Депутат Малицька не може допомогти. Вона лише може використовувати свою посаду у власних інтересах. Добилася, щоб її дитину зарахували до того вчителя, якого вона захотіла. Ось навіщо нам потрібні депутати.
А ви і самі знаєте чого хотів Михайло, точно не їдальня його цікавила. Це вже так було сказано, так би мовити «к слову» Він вже декілька разів бачив, як ви порушували правила дорожнього руху, причому дуже грубі порушення, добре що діти встигли відійти і ви їх не зачипили. І робив вам зауваження, але ж вам не можна робити зауваження, ви тільки інших бачите, а вам дозволено все, навіть вилітати на пішохідний перехід. Не розумію чому поліція закриває на це очі.
Вопрос к руководству школы что делать там вот та сальная полицейская не умеющая связать два слова незнающая законов но получающая зарплату в размере 20 тысяч гривен плюс доплату за военное положения ни х.я не делая. Она стоит как дебил. Сколько классов у неё образования? По факту а факт на лицо неоконченное начальное и вот таким особям как она ВР хочет им ещё повышать ЗП. Что бы лучше тцк помогали людей вылавливать а ещё что бы вот так как она позора набирались бы. Если пришли представители СМИ она и тот дебильный сторож должны были пропустить его а ещё и провести на указанное им место. А так пошла донесла и пришла с ответом не пропущу. Ты кто такая? Вот не зря говорят что в полиции служат только дебилы и нормальные люди в полицию сего времени служить не пойдут как эта стукачка. Благодаря подготовки такой полиции в Киеве патрульные бросили ребенка когда была угроза жизни, бросили что бы выиграть себе время сбежать от стрелка. Высокая квалификация современной полиции. Депутата, постороннее лицо пропустили и ничего не спросили, а представителя СМИ нет. Более чем уверена что на территории школы в тот день директор была, она сказала полицейской что бы та сказала что ее нет на месте. Депутат Юлия Малицкая как крыса что переносит хантавирус, вместо того что бы отстоять интересы человека который к ней обратился и сказал что ты не хочешь зайти как депутат сказала открыто нет. Вот так они будут отвечать когда вы к ним придёте за помощью, что сейчас не их рабочее время и тому подобное, она депутат 24/7 пока не истечет ее каденция. Лицо депутатов и местной власти Овидиопольской ОТГ. В Овидиопльском лицее Шевченка сейчас действует схема по успешной сдачи НМТ экзамена, что бы дети поступили куда хотели на бюджет, цены уже озвучены и они очень “кусаются”(наверное нездоровому формированию цен научились у сотрудников ТЦК, или хотят “срубить капусты”, что бы откупить своих близких от службы). А теперь подумайте какой вред наносит государству такая покупка экзамена, малограмотный ребенок родители которого купили экзамен НМТ поступает на бюджет(со следящего учебного года цена на высшее образование вырастет в разы), мало того что он заберет место в талантливого ребенка который заслужил учится на бюджете, плюс еще и будет не очень хорошим специалистом а государство будет платить за его учебу з наших налогов, карманов. Но конечно депутаты как Юлия и прочие “высшее” лица Овидиополя купят такую услугу своим детям а вы как всегда будете платить за них. Вот так в одном сюжете мы увидели, как действуют депутаты, школьное руководство и полиция Овидиополя.
згоден з вами на всі 10000000000………. .%
Мені теж цікаво, навіщо в школах зробили робоче місце ” а-ля поліцейський ” , що він робе ? В школу можуть заходити всі , окрім батьків, якісь журналісти , депутати, вони проходили психіатра , журналіст може щось пронести не законе.
Якраз поліцейська, Варшанідзе, на відміну від тебе, добре знає закони і вона сумлінно виконує свої обов’язки в школі. Навчись нормально спілкуватись з людьми.І правила журналістської етики повчи, ведеш себе, як прибульці з Бангладеш, які щойно злізли з пальми і яких масово завезли в Україну.
.
Це все порушує права людини, знімати дітей і їх батьків- це порушення закону. На якій підставі ви зібрались зійти на територію школи ? Познімати дітей, а дітей ви не маєте право знімати без дозволу батьків, любий батько і мати вийграють суд ! Роман, а ваша дитина нормально себе почуває після усього ? Після кожної тривоги батьки мають право забрати свою дитину , скільки харчів залишається? давайте будемо викидати в мусор, а ніж краще накормити людину, війна на дворі , вам що сумно ? давайте краще на фронт , а ніж займатися такою породію!!!
Рома можливо хоче, щоб не доїдки забирала його колега Леся , для котиків та собачок .
Ми ж бачите що людина як товар , людське життя ні чого не коштує . Ось такі як Рома цім користуються.
А депутат Юлія Малицька прийшла за своєю маленькою дитиною, в якості матері , яке Ви маєте людське право на неї накидуватися, діти абсолютно різні, після усіх цих подвалів , ” бомбосховищ ” з маленького віку , у вас ще повертається язик кидатися на людей і їх дітей , бо у вас проплачено?
А тепер скажіть Роман Варшанідзе,яке право ви маєте ображати та показувати неповагу співробітнику поліції при виконанні своїх обов’язків? Вам вона відповідала спокійно та впевнено, а ви просто влаштували цирк на дроті
Роман ще перевірив би меню яку баланду дають дітям, все інше крадуть.
А бокал цього не бачить? Мабуть і для неї крадуть у дітей.
ну ось знову мені приходиться бути Роминим адвокатом . завіряю ВАС це лише тому. що завжди є але. боже яка не грамотність наших людей . та хочись щось сказати підготуйся в цьому питанні. ось скажіть що плів той чоловік? що плів охоронець та пліціантка. і що саме страшне що говорить представник народу. ( який народ такі і депутати).? скільки можна говорити . ви вважаєте що Роман робить щось не законно подайте до суду. рома той чоловік не мав до тебе не приязнь а тепер має : тому що ти висвітив те. що вони не хотіли. тому знову мені приходиться тебе в таких справах підтримати. і я це зроблю.
Романе нас як жителів громади більше цікавить:
1. ТЦК та викрадання людей
2. ТЦК та їх автопарк.
3. ТЦК та їх нові домівки
4.Зламаний член працівникаоколотцк про який писали.
Ми хочемо запитати чи будуть статті з цього списку? Якщо ні ….. розходимось
пиzдуйте за небокрай ! там теж цікаво
Те що вчителі їдять це все єрунда. В цій школі людину вбивали не визвали людині швидку. Бокал про це знала. Бокал було байдуже, що він помирав. Їй грошів нагребти побільше з тієї школи.
Ви праві! Все що відбувається у цій школі, це результат організації роботи керівника, яка мертвою хваткою вціпилася у цю посаду. І головне що у верхах це всіх влаштовує. Ніякої реакції від місцевої влади.
Благими намерениями выстелена дорога в ад. Задаю себе вопрос. Кому это выгодно? Более 400 000 просмотров первого репортажа с хитрым, взрывающим мозг названием за первые три дня. Осмыслив этот факт, даже Беляевские “журналисты ” решили подзаработать на этом репортаже практически не меняя его бомбическое название, лишь указав на Овидиопольскую громаду. Роман не первый кто использует тему о детях и власти. К какому результату приведет такая деятельность по разобщению общества в масштабах страны? Скорее всего к противостоянию. Кто в результате противостояния захватит власть? Амбициозные прокладки между обществом и реальными хозяевами жизни. Кто в этот кровавый момент будет спасать подрастающее поколение? ДААААА!!!! И это только капля в океане вопросов без ответов. Во время и под покровом смуты противостояний с поля зрения выскальзывают те, кто грабил, убивал, воровал. Но ясно одно. Если даже журналист сам нарушает Закон, то результат уже близко? Благими намерениями выстелена дорога в ад!
Цей Михайло колишній мент. У директриси школи чоловік також колишній мент. Вони разом працювали, разом дівчат в Овідіополі на лимані гвалтували, разом їх вбили. Але не понесли покарання, адже система наша захіщає мусорів а не людей. А ви напали на журналіста. Йому спасибо треба сказати, хоть хтось приведе цих мусорів до в’язниці.
таке враження що ви під наркотою це писали.або так висєр для хайпу
Ольга не пались!
?
Ви дибіл ?!Михайло ніколи не працював в поліції! Від слова НІКОЛИ в нічого спільного з цією професією немав і немає! За наклеп можна і заяву отриати
Ви дибіл ?!Михайло ніколи не працював в поліції! Від слова НІКОЛИ в нічого спільного з цією професією немав і немає! За наклеп можна і заяву отриати
Читаю коментарі і просто дивуюся наскільки не компетентні, тупі і абсурдні висери. Взяти хоча би висловлювання щодо “охранника”. Ти мразь не знаєш яким чи якою ти будеш у похилому віці і чи доживеш ти до його років. Перш ніж ображати поліцейську потрібно мати елементарні поняття для чого вона там знаходиться. А чого варта накалякана бредятина, а саме “схема по успешной сдачи НМТ экзамена” і т.д.
Пусть ця “поліцейська” скаже куди поділась 15 річна Ксенія Янко з 9 класу.
А кого це так цікавить Ксенія? Янко навчається в школі за сімейною формою навчання. Ще питання будуть?
Если честно удивленна увидить тут в репортаже этого сторожа, он просто у нас на кирпичном заводе работал охранником. Любил ходить в раздевалку и шарить по карманам работяг пока те были в цеху или в столовке. Его уволили по собственному так как не возможно работать с человеком которому не доверяешь. Если у вас в школе участились кражи проверьте этого гражданина. Но с другой стороны если родителям без разницы кто смотрит за их детьми тогда ладно, не буду вас утомлять.
Надайте, будь ласка, ПІБ цього «охоронця». Можна у Вайбер, Телеграм, ВатсАп на номер +380 50 395 0003
Якраз надам для поліції, а то він представився «пушкіним».
Заздалегідь вдячний.
Леоновіч Сергій, охоронець.
хочу прокоментувати по поводу поліцейської. по перше і саме головне. вона там знаходиться. щоб підтримувати законність дій. вона носить форму і являється представником закону. і казати “не знаю. піду спрошу” куди ти підеш. кого про що ти будеш питати? дій по закону. як що журналіст порушує щось. визивай допомогу і затримай. якщо порушує керівництво школи. усунь правопорушення. так каже закон поліції. (тато купив диплом і сказав іди доню . будеш “властвовать” і доня тупоголова пішла.)
Рома а все це. що робиться в школі та в лікарні це тому. що Саші та Вові по х₴й. попробуй з ними поспілкуватись. і ти все зрозумієш.
Журналіст молодець побільше таких журналістів треба кругом прикрити ці кормушки щоб менше розкрадали а чоловік кухара прикриває жінку бо привик жрати на халяву хто ж от корита откажиця. Молодец журналіст 👍👍👍👏👏👏
Мене дуже дивує бажання Романа спілкуватись із неповнолітніми дітьми без присутності їхніх батьків або законних представників/опікунів.
Може б поліція зацікавилась цим фактом.
чому ти не зацікавишся цим фактом.?
Донька цього “Чупакабри” Михайла Кобзаренка — Ольга — мешкає в Овідіополі на вул. Т. Шевченка. Її мати Лілія Кобзаренко працювала в поліклініці, але зараз перейшла до школи медичною сестрою, напевно, замість Ревуцької.
Ця Ольга зараз має прізвище Делігіоз, адже одружена з Ромою Делігіозом — це син Людмили Олександрівни Делігіоз, директорки ринку в Овідіополі.
Усі продукти, які крадуть батьки Ольги, розподіляють між членами своєї голодної родини. Напевно, вони найголодніші в Овідіополі.
А Михайло Кобзаренко дійсно працював у міліції з чоловіком директорки Бокал Світлани Іванівни. Вони зараз розлучені офіційно, але проживають разом — це адвокат Ворсуляк Микола Степанович, колишній міліціонер.
Ви, Тетяна, теж там мешкаєте. Прийдіть я з вами поділюся.😁 ви ж там геть близенько. До вашого відома, мій батько ніколи не працював в поліції. Тому не брешіть.
Якщо ви і наважилися розповідати усі деталі про фізичну особу,а саме де вона мешкає та ПІБ без її дозволу,це серйозне правопорушення, Стаття 182 Кримінального кодексу України (ККУ) передбачає відповідальність за порушення недоторканності приватного життя. Це незаконне збирання, зберігання, використання, знищення, поширення конфіденційної інформації про особу або зміна такої інформації .Ця жінка про яку ви нам розповідаєте може спокійно подати на вас заяву до поліції.Думайте що пишете,це вам не іграшка
Повністю з вами згоден,думаю вона так і зробе)
вибачте. але хер вона це зробить. даю 100%. і ви знаєте чому.
Тетяно Ви давно були у психіатра?! Думаю час записатися! Чому так мало написали , потрібно було ще написати якого кольору труси сохнуть в неі на мотузці! Змішали тут коней , людей, що небуть аби вставити свій неправдивий висер! І перевірте будь ласка ще раз ким саме працював цей чоловік, бо в міліції він не працював жодного дня. Коли перевірите , то майте гідність попросити пробачення за наклеп !
Тільки дані можуть писати анонімно, а не хочете бути притягнути до відповідальності за свої слова?
Цей Михайло ніколи не працював в поліції. Не пишіть брехню.
Заплатили деньги,теперь бегает и отрабатывает,Лучше сними репортаж за свою подружку Лесю,на каких законних правах она берет деньги с бедной женщины за стеризацию?Вообще ахренели шайка,только деньги.Что Рома за репортажи,Что Чубатюк за животных,Много вывезла уже мертвых животных?И кинула людей на деньги?А брата своего выгнала из квартиры,чтоб животные были
А Рома недалеко ушел работая на фсб,занимаясь на заказ видео.
Чого ви причепилися до тих нещасних вчителів ? Вони їдять з дозволу ! Чому ви знімаєте людей ? Що значить – Їдять за кошт дітей ? Діти, що за ті обіди платять кошти ? Вам, пане журналіст, нема чим зайнятися- тільки по шкільних їдальнях шастать ???
мова йде про нецільове використання державних коштів
Романе дайте відповідь на питання чи отримали ви, чи хтось з вашої родини, близьких земельну ділянку на березі лиману – Козацьке поле ?
ось ще один приклад людської тупости це нік: Oksana :
13.05.2026 о 13:59. давайте розберемо по черзі: 1)Вони їдять з дозволу —ніхто не може їм дозволити. поки депутати не проголосують а громада за них не заплатить.2)Чому ви знімаєте людей ?—– тому що це не забороняє закон. 3)Що значить – Їдять за кошт дітей ? Діти, що за ті обіди платять кошти ?——(тупішого питання і не придумаєш) за дитячий обід громада (то їсть їхні батьки заплатили) заплатили а за вчителів ні . питання чиї обіди їли вчителі.? 4)зайнятись йому є чим бо ми самі даємо йому тему .повод. шанс. ось він цим і користається . хотя в самого рило в пуху. дивись Рома я знову твій адвокат. но це не так . не можу просто чути ну зовсім тупих людей. ДУМАЙТЕ ЛЮДИ. ЩО РОБИТЕ ТА ЩО ГОВОРИТЕ. тоді і Рома стане інший (хотя не факт).
Доброго дня Романе чому ви такий чесний і справедливий не росповісте громаді як проти вас була порушене кримінальна справа про розкрадання коли ви працювали в податковій як ви не розрахуіались з адвокатом який вас захищав .Про які зйомки на території ліцею може йти мова коли головне безпека дітей а ваші репортажі показують по телеканалам в країні агресорі саме після виходу репортаже про пам’ятник Воїнам Інтернаціоналістам ви прославили Овідіополь тепер на черзі ліцей і безпека дітей.
Ви може тільки писати заяви і бігати із камерою як мавпочка. Підскажіть за відео з приводу воїнів,які показують в іншій країни?Хочется гнянути
Треба писати на нього заявку за розпалення ворожнечі,зйомку дітей без дозволу батькі та переслідування,і хуліганство,бо коло виключається камера він ще матюки кричить та обзивається.
Якщо хтось може за це взятися і написати колективну заяву на нього, то думаю вся громада прийде і підпише! Тільки колотить людьми в такий тяжкий час
а якщо громада випадково не підтримає . що тоді скажете? рома не професіонал це точно. але де коли. підіймає дуже важливі питання.
якщо в Україні всі журналісти, такі як оця обізянка з камерою, то це просто дніще дна. Як можна звертатися на “Ти”, якісь підозрілі відносини з школярами, переслідування батьків з дітьми, штовхаючи охоронця, ломитися на територію школи!?? Це жесть.
Рома, ти молодець! Боротьба з корупцією завжди чинила опір. Якщо бокал така чиста і все роби згідно закону нехай вийде до журналіста і розкаже, а не ховається.
Коли буде звіт про батьківські кошти. Скільки працює жодних звітів і зборів не було. Батьки де наші кошти?
а ви спробуйте запросити звіт у школи. через офіційне звернення на ім’я директора, а не через анонімний коментар під сумнівними публікаціями
Нормальний директор дав би інтервʼю і розставив всі крапки над і.
Кожен на свому родинному бюджеті відчуває дуже великий об’єм витрат на продукти…
Але на щастя, чи скоріш за все нажаль, у нас в Громаді є люди які майже не витрачають на продукти кошти….
Так ви вірно зрозуміли, це працівники шкільних їдалень, які навіть пригощують своїх сусідів, (ЗАПЕЧАТАНИМИ, СВІЖИМИ ПРОДУКТАМИ) бо самі з’їзти не можуть….
Думай-те!!!!
Так хто Вам заважає піти працювати туди і будете також істи і тягати безкоштовно! Це жаба давить! Навіщо нам вороги кацапи , якщо у нас своі гниди повсюди!
опитування: Кого ви вважаєте самим конченим жителем Овідіопольської ОТГ – Варшанідзе(1), чи Чубатюк(2)?
Відповідь пишіть в коментарях – 1 або 2
1 та 2,писати треба колективно заяву на них,за розпалення ворожнечі та закінчити цей цирк в громаді.
ось вам ще один приклад тупості: нік — Анонім :
13.05.2026 о 23:24—- яку ворожнечу в даному випадку розпалює Рома? між ким- між шахраями та законом. що ви напишете в тій колективній шпаргалці. що кухня краде а Рома їх висвітлює . ну думайте своїми головами. чи може ви не знаєте чи по обіді не бачите. що там робиться. а як що ви нічого не бачите то бачуть наші діти. які і розповіли. куди та в які машини це потім завантажується . як гидотно знову виступати в образі Роминого захисника. але завжди є але -треба ж комусь вам розтлумачувати такі прості істини.
Яку ти гидоту несеш,Ромин захисник,відробляєш 5 гривень?Ти що не розумієш,що йому заплатили за це гроші?
це його робота за яку на жаль ДА платять гроши. якщо є кому платити то і є кому робити. знову ви самі робите з мене Роминого адвоката. але ж це так . це специфіка такої роботи. замітьте ЗАКОННОЇ.
Коли буде звіт про батьківські кошти? Батьки де наші кошти?
Який звіт? Бокал давно їх присвоіла
Звіт про якісь кошти вам повинен надати той, кому ви надавали кошти. Тупорилі і безмозглі продовжують нести тут херню.
Кошти відносили бокал в кабінет. І батьки готові це підтвердити. Бокал де батьківські кошти? Де звіт?
Якраз поліцейська, Варшанідзе, на відміну від тебе, добре знає закони і вона сумлінно виконує свої обов’язки в школі. Навчись нормально спілкуватись з людьми.І правила журналістської етики повчи, ведеш себе, як прибульці з Бангладеш, які щойно злізли з пальми і яких масово завезли в Україну.
як що ви їх самі завезли. то виходить вони вам потрібні. у вас завжди так . самі завезете. самі вибирите а потім бігаєте шукаєте винних. ну і як не назвати вас долбодятлами.
Роман Варшанідзе: журналіст, який «замовчує» правду
Інший соратник Коломійця та помічник
Букача — Роман Варшанідзе (на прізвисько «Чебураха»), офіційний журналіст та керівник інтернет-
видання Альтернатива.орг. Однак його
журналістська діяльність більше нагадує роль провокатора у вишиванці.
Роман Варшанідзе був близьким другом
«Діда». Саме через «Діда» проходили всі
накази ФСБ, який був господарем
угруповання зрадників. Однак, Букача більше немає в живих. Після смерті Володимира Букача Варшанідзе, найімовірніше, замінив його.
На перший погляд, ресурс подає себе як незалежний інформаційний проєкт. Водночас діяльність його представників неодноразово викликала суспільні дискусії та суперечки. Варшанідзе разом із командою використовують формат медіа для поширення власної позиції та формування відповідного інформаційного фону.
В Альтернативі переважно конфліктні та резонансні матеріали, які супроводжуються емоційними коментарями й неоднозначною подачею інформації. Значна частина контенту побудована на гострій риториці, приверненні уваги та створенні суспільного резонансу. Місцеві жителі також неодноразово висловлювали думку про можливу особисту зацікавленість авторів у подібній діяльності.
Епізод у Новоселівці
У селі Новоселівка Кілійського району
Варшанідзе було використано як інформаційний «палій». Його
завдання звелося до створення шуму,
звинувачень місцевих керівників та фабрикації приводів для судових позовів. Він навіть не спробував розібратися в ситуації, не вивчив роботу підприємства «Енікій», яке інвестує в модернізацію, створює робочі місця та виконує зобовʼязання
перед пайовиками.
Навпаки, Варшанідзе транслював лише ту інформацію, яка була вигідна рейдерам. Місцеві жителі побоюються, що підприємство спіткає долю зруйнованих господарств у сусідній Кулевчі, де від фермерства залишилися лише руїни.
Інцидент у Великодолинському
селищі Великодолинське Варшанідзе «відзначився» скандалом із встановленням стели із
встановленням стели за 367 тисяч
гривень з місцевого бюджету.
Фірма-підрядник «Тенбудсервіс» була зареєстрована у квітні 2019 року.
Засновниками виступають
громадський діяч Тенгіз Цхомелідзе та
головний редактор видання
«Альтернатива.орг», член
виконавчого комітету Овідіопольської сільради Роман Варшанідзе.
Найабсурднішим є те, що Роман
Варшанідзе виступає як борець з корупцією і його видання, власне, позиціонує себе в цьому ж ключі.
Місцеві жителі були обурені недоцільними витратами, а також фактом збагачення через фіктивні схеми. У соціальних мережах
Варшанідзе прозвали провокатором, який використовує журналістське посвідчення як прикриття для сумнівної діяльності.
ну хоть щось доведи судом. а так БА-ЛА-БОЛ.
А тут нічого доводити. Подивіться на пародію “Стели” та на витрачену суму на той час. А у суді можна було би доводити як би не були продажні Овідіопольські менти на той час з якими розрахувався Граб. А Роман про це добре знав і прикидався хитрим дурачком. Спочатку наїжав на Граба до тих пір поки той не позолотив чесну ручку Варшанідзе.