13 червня 2026 року в Одесі в Преображенському парку біля входу до Одеського зоопарку відбулася наша 15-та мирна акція «Ми живі, ми не експонати».
Акція спрямована на покращення умов утримання тварин в Одеському зоопарку.
Цього дня керівництво Одеського зоопарку намагалося придушити голос правди та ввімкнуло гучно музику, якою намагалося «заглушити» наші виступи. Але голос правди не задушити.

Запрошуємо всіх небайдужих долучатися. Акція проходить щосуботи з 13:00 до 15:00 в м. Одесі в Преображенському парку біля входу до Одеського зоопарку.

Під час акції присутні поліцейські. Дякуємо їм за забезпечення громадського порядку та професійну роботу.
Ще матеріали на тему:
- 28.03.2026 В ОДЕСІ ТРЕТІЙ ТИЖДЕНЬ ТРИВАЄ АКЦІЯ НА ПІДТРИМКУ НАЛЕЖНИХ УМОВ УТРИМАННЯ ТВАРИН У ЗООПАРКУ
- 05.04.2026 ОДЕСЬКИЙ ЗООПАРК: ЗАГАДКОВІ СМЕРТІ ТВАРИН, ЯКІ ПРИХОВУЄ ДИРЕКТОР БІЛЯКОВ
- 11.04.2026 ОДЕСЬКИЙ ЗООПАРК: АКЦІЯ «МИ ЖИВІ, МИ НЕ ЕКСПОНАТИ» ТРИВАЄ
- 19.04.2026 «МИ ЖИВІ, МИ НЕ ЕКСПОНАТИ»: В ОДЕСІ ТРИВАЄ АКЦІЯ НА ЗАХИСТ ТВАРИН У ЗООПАРКУ
- 03.05.2026 «МИ ЖИВІ, МИ НЕ ЕКСПОНАТИ»: АКЦІЯ НА ЗАХИСТ ТВАРИН В ОДЕСЬКОМУ ЗООПАРКУ ТРИВАЄ
- 31.05.2026 ДОСИТЬ ЗНУЩАНЬ НАД ТВАРИНАМИ В ОДЕСЬКОМУ ЗООПАРКУ. АКЦІЯ НА ЗАХИСТ ТВАРИН ТРИВАЄ
- 10.06.2026 13-та АКЦІЯ «МИ ЖИВІ, МИ НЕ ЕКСПОНАТИ»
- 20.06.2026 14-та АКЦІЯ «МИ ЖИВІ, МИ НЕ ЕКСПОНАТИ»
Роман ВАРШАНІДЗЕ
АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ






